Sari la conținut

Micky 18 ani - 0726557572


Postări Recomandate

Salut la toți și La Multi Ani!! Am fost azi la miky și sincer m-am simțit super in prezența ei,nu că alți care au zis că nu vorbește că e muta 😁😁😁 din contra vorbește cu tn și te întreabă cum dorești să decurgă partida de sex 

Eu nu sunt cu note,chestia e că eu m-am simțit foarte bine cu ea,și dacă tot vrei cu note 10 pe linie că la școală 🤣🤣🤣

Iti mulțumesc mult ptr tot și cu siguranță revin și da ii dau dreptate că are dreptul de a își selecta clientela 

Ne auzim la telefon așa cum am vorbit noi doi 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
59 minutes ago, bebestrunf20 said:

Salut la toți și La Multi Ani!! Am fost azi la miky și sincer m-am simțit super in prezența ei,nu că alți care au zis că nu vorbește că e muta 😁😁😁 din contra vorbește cu tn și te întreabă cum dorești să decurgă partida de sex 

Eu nu sunt cu note,chestia e că eu m-am simțit foarte bine cu ea,și dacă tot vrei cu note 10 pe linie că la școală 🤣🤣🤣

Iti mulțumesc mult ptr tot și cu siguranță revin și da ii dau dreptate că are dreptul de a își selecta clientela 

Ne auzim la telefon așa cum am vorbit noi doi 😘😘😘😘

Hai ma bosss...mai las-o dreq de treaba cu nota 10!!

nu am nimic nici cu ea nici cu tine dar sincer...nici de 10 nu e,mai ales daca raportezi calitatea serviciilor la pretul cerut,practic asa poti da nota corecta.

Daca vrei sa dezvoltam iti mai zic cate ceva despre ea si ai sa vezi ca nu-i deloc de 10,dar este parerea ta .

Seara buna!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
20 minutes ago, only-me said:

Hai ma bosss...mai las-o dreq de treaba cu nota 10!!

nu am nimic nici cu ea nici cu tine dar sincer...nici de 10 nu e,mai ales daca raportezi calitatea serviciilor la pretul cerut,practic asa poti da nota corecta.

Daca vrei sa dezvoltam iti mai zic cate ceva despre ea si ai sa vezi ca nu-i deloc de 10,dar este parerea ta .

Seara buna!!

Nu te obosi! Daca te uiti la recenziile lui el da numai 10. E clar ce hram poarta.. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, bebestrunf20 a spus:

Salut la toți și La Multi Ani!! Am fost azi la miky și sincer m-am simțit super in prezența ei,nu că alți care au zis că nu vorbește că e muta 😁😁😁 din contra vorbește cu tn și te întreabă cum dorești să decurgă partida de sex 

Eu nu sunt cu note,chestia e că eu m-am simțit foarte bine cu ea,și dacă tot vrei cu note 10 pe linie că la școală 🤣🤣🤣

Iti mulțumesc mult ptr tot și cu siguranță revin și da ii dau dreptate că are dreptul de a își selecta clientela 

Ne auzim la telefon așa cum am vorbit noi doi 😘😘😘😘

Mulțumesc frumos 🙂😘 te aștept pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, costelgigel a spus:

Micky, ti-am trimis inv de wazzap sa vad daca merge asa, altfel nu te gasesc in lista. Nr cu 797 in coada, mersi! 

Stii ca probabil ea a ales să nu folosească whatsapp si probabil prefera apelurile

Link spre comentariu
Acum 11 ore, bebestrunf20 a spus:

salutare la toți , am fost și azi la miky și chiar m-am simțit ok 

Nu mă interesează ce zic alți că nu face ,că nu se mișcă  bla bla ,aici e chestia și de client care se duce la excorte 

Miky ai grija de tn 🤗 și mai vb , seara buna la toti

Mulțumesc.  Te aștept cu drag sa repetam experienta 😍😁🙂😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 6 minute, baiat39 a spus:

Buna Miky, pina la ce ora esti disponibila astazi? As vrea sa ti imping o vizita in funduletul apetisant. Poate poti sa mai pui poze sa ne mai delectezi ca sa ne atragi interesul de a veni la tine.

Buna. Pana la 18:00 ma găsești.  O sa pun și poze curând.  Pupic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...