Sari la conținut

Micky 18 ani - 0726557572


Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Azi am ajuns si eu in sfarsit la Miky. Facut programare, ajuns la locatie la ora stabilită. Am parcat la Lidl si de acolo m-a ghidat ea.

Am luat 2 h. Nu sunt genul sa intru in detalii despre act dar pot sa va las notele astea:

- EA - pustoaica perversa dar poate fi si tandra, la aspect nu dau note pentru ca e subiectiv dar pot spune ca e pe gustul meu si pozele nu ii fac dreptate. Cam tacuta dar in rest ok - 9

- ON - deep, multa saliva, priviri perverse, tandra -   9

- NP - am incercat diferite pozitii. Stramta, foarte placuta, se uda natural si lipicioasa in timpul actului - 9

- AP - Stramta, pare ca ii place, recomand si clar voi reveni numai pentru asta.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 23 ore, shlong a spus:

Salutare tuturor,

 

Azi am ajuns si eu in sfarsit la Miky. Facut programare, ajuns la locatie la ora stabilită. Am parcat la Lidl si de acolo m-a ghidat ea.

Am luat 2 h. Nu sunt genul sa intru in detalii despre act dar pot sa va las notele astea:

- EA - pustoaica perversa dar poate fi si tandra, la aspect nu dau note pentru ca e subiectiv dar pot spune ca e pe gustul meu si pozele nu ii fac dreptate. Cam tacuta dar in rest ok - 9

- ON - deep, multa saliva, priviri perverse, tandra -   9

- NP - am incercat diferite pozitii. Stramta, foarte placuta, se uda natural si lipicioasa in timpul actului - 9

- AP - Stramta, pare ca ii place, recomand si clar voi reveni numai pentru asta.

 

 

Mulțumesc frumos...te aștept cu drag  pupic 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...