Sari la conținut

0743321352 doar deplasari


Vizitator valtoggle

Postări Recomandate

Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Bruneta.

Descriu conversatia purtata pe la ora 1 noaptea:

-Tarif 100, 25 min.

-Poti sa vii acum?

-Da , da mesaj cu locatia si te sun cand ajung

Dau mesaj, astept vreo 15 min. Revin

-Ajungi in 10-15 min?

-Buna , da' cine esti?

-Pai am vorbit, am dat mesaj

-Eu am 800 de mesaje

 

Nici macar nu mi-a spus pentru care noapte m-a programat, daca in iulie, daca in august, sau ma rog cand termina ea de citit 800 de mesaje si de rezolvat clientii aferenti. 

Imi dau seama cam cum se respecta cele 25 min.

Nu scriu eu "de evitat", fiecare trage concluziile

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Bruneta.

Descriu conversatia purtata pe la ora 1 noaptea:

-Tarif 100, 25 min.

-Poti sa vii acum?

-Da , da mesaj cu locatia si te sun cand ajung

Dau mesaj, astept vreo 15 min. Revin

-Ajungi in 10-15 min?

-Buna , da' cine esti?

-Pai am vorbit, am dat mesaj

-Eu am 800 de mesaje

 

Nici macar nu mi-a spus pentru care noapte m-a programat, daca in iulie, daca in august, sau ma rog cand termina ea de citit 800 de mesaje si de rezolvat clientii aferenti. 

Imi dau seama cam cum se respecta cele 25 min.

Nu scriu eu "de evitat", fiecare trage concluziile

Cam acesta este segmentul deplasari in Iasi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

”Țepara”

 

 

Poate aparea ea pana dimineata. Daca ar avea notiunea de ora si de programare ar fi altceva. Desi ar ramane si aspectul igienei de vazut, pentru cine are nopti de pierdut.

Pentru mine unu conteaza respectarea orei, ceea ce e prea mult pentru ea. 

 

Sa isi pastreze turcii si tiristii moldoveni.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Poate aparea ea pana dimineata. Daca ar avea notiunea de ora si de programare ar fi altceva. Desi ar ramane si aspectul igienei de vazut, pentru cine are nopti de pierdut.

Pentru mine unu conteaza respectarea orei, ceea ce e prea mult pentru ea. 

 

Sa isi pastreze turcii si tiristii moldoveni.

Oricum, tepele grele le-am luat de la renata. Aia confirma si ora la care te tepuieste, Dar nu stiam chiar toate elementele nici despre aia. Hie la ele acolo. 

M-ar fi interesat o fata la deplasari, dar decat astea...

Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

baron gresesti nu este vorba de fata la care faci referinta este alta fata pe care am intalnit o acum 2 saptamani zice ca e din suceava m am intalnit cu ea in parcate la kaufland dupa care am mers la mine nu este cine stie ce dar pentru 100 merge eu m am simtit bine sa legat un pic de chimie e genul de piti care se impresioneaza daca ai o masina mai frumoasa si se uda toata a venit cu o prirtena pe care as incercao daca as sti care e anuntul era draguta .......

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

baron gresesti nu este vorba de fata la care faci referinta este alta fata pe care am intalnit o acum 2 saptamani zice ca e din suceava m am intalnit cu ea in parcate la kaufland dupa care am mers la mine nu este cine stie ce dar pentru 100 merge eu m am simtit bine sa legat un pic de chimie e genul de piti care se impresioneaza daca ai o masina mai frumoasa si se uda toata a venit cu o prirtena pe care as incercao daca as sti care e anuntul era draguta .......

Colegule,tu încurci fetele. O cunosc foarte bine. Mai are cel puțin un topic.A lucrat in mai multe locații,a lucrat la stradă,a lucrat pe deplasări.O știu de vreo 5 ani, dacă nu chiar și mai mult. Pe deplasări sunt mai multe fete.

Fata a avut de-a lungul timpului mai multe anunțuri pe Public24 cu un total de peste 20 de fotografii toate ale ei.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Colegule,tu încurci fetele. O cunosc foarte bine. Mai are cel puțin un topic.A lucrat in mai multe locații,a lucrat la stradă,a lucrat pe deplasări.O știu de vreo 5 ani, dacă nu chiar și mai mult. Pe deplasări sunt mai multe fete.

Fata a avut de-a lungul timpului mai multe anunțuri pe Public24 cu un total de peste 20 de fotografii toate ale ei.

Nu cred ca ar conta prea mult ca e una, ca e alta, important e ca la numarul de sus trebuie sa faci ochii mari.

Daca mai ai linkuri la deplasari nu ar strica sa le vedem si noi.  

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

 nu este cine stie ce dar pentru 100 merge 

Eu nu zic ca nu merge, ideea e ca pentru unii conteaza respectarea programarii. 

Cred ca nu are notiunea, e pe sistemul "cand ajung te sun". Plus ca incurca mesajele si telefoanele. Poate pe timp de zi o fi mai libera si mai stie care si cum.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Eu nu zic ca nu merge, ideea e ca pentru unii conteaza respectarea programarii. 

Cred ca nu are notiunea, e pe sistemul "cand ajung te sun". Plus ca incurca mesajele si telefoanele. Poate pe timp de zi o fi mai libera si mai stie care si cum.

Poate are ca prioritari TIRistii pe care ii stie mai demult. Posibil sa mai incerc si eu o data ziua, daca simt ca nu e zapacita de comenzi si dca vad c-o intelege pe aia cu ora.

Link spre comentariu

Vizitator internationall
Reputație: 0

eu am intalnit o ziua si a trebuit sa o astept in jur de o ora oricum nu e cine stie ce uratica la fata sani inexistenti fundulet dragut ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...