Sari la conținut

Deea 0752473851


Postări Recomandate

Buna sunt deea sunt noua la voi in sibiu daca cauti clopote de placere te astept in compania mea sunt o fire jucăușă va astept sa ne cunoastem ofertele mele

Masaj erotic cu o finalizare 180

O finalizare 150 de lei protejat sau neprotejat depinde de igienă

Ma las dominata si domin

69

Fetisuri accept si jucării doar sa veniti cu ele

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Buna sunt deea sunt noua la voi in sibiu daca cauti clopote de placere te astept in compania mea sunt o fire jucăușă va astept sa ne cunoastem ofertele mele

Masaj erotic cu o finalizare 180

O finalizare 150 de lei protejat sau neprotejat depinde de igienă

Ma las dominata si domin

69

Fetisuri accept si jucării doar sa veniti cu ele

Vad aici ca ai preturi atașate doar pt o finalizare. Și nimic pt doua. De asemenea nu ai zis nimic de timp. Eu înțeleg ca ar fi doua posibilități:

-prestezi doar pt o finalizare/30 min

-prestezi doar pt o finalizare, dar timpul rămâne la latitudinea clientului (pana termina), indiferent ca termina în 15min sau în 45, e același preț.

Acum lămurește tu situația cu tarifele :)))

Also, un link de publi ar fi ok, cum zice și colegul de mai sus.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare. Fac eu o scurtă recenzie cu întârziere . Am vizitat-o duminică  dimineața dar din motive  subiective nu am putut face o recenzie până acum(  îmi cer scuze sper să nu fiu catalogat drept pește).  Locația se afla în zona Doamna Stanca  într-un bloc nou la parter, unde a fost întâmpinat de domnișoara din imagini( pozele  corespundeau cu realitatea). Pentru început am povestit vreo cinci minute după care  m-am cerut  la baie pentru o scurtă reîmprospătare. Acțiunea a debutat cu o tentativă de masaj cu ceva ulei urmată de un oral( neprotejat)  cunalingus și normal cu  ea deasupra  unde am finalizat. A urmat o pauză de rehidratare  în care am mai povestit puțin. Numărul 2  a debutat la fel cu masaj și oral urmate de normal unde am schimbat  vreau două poziții ( lot  și pe la spate), din păcate nu am mai  reușit să finalizez cu toate că domnișoara și-a dat toată silința( vina mea). Ca și servicii am beneficiat  de sex oral neprotejat  cunalingus normal și ceva servicii extra(am  uitat să întreb de FK) . Am achitat 250 lei pentru o oră( acțiunea a durat aproximativ 40 de minute), iar pe toate durata întâlnire domnișoara fost foarte comunicativă și nu mai simțit deloc grăbit.   Ca și minusuri aș putea puncta doar tentativa nereușită de masaj  și faptul  că la oral se folosește puțin cam mult de mâini și s-au simțit puțin dinții.

 Note

 locație: 10

 domnișoara: 8/9

 acțiunea: 8/9(nu am  reușit să fac tot ceea ce îmi propusesem  cu siguranță data viitoare)

 Pentru mine a fost o  experiență reușită și o să revin cu siguranță. Din ce am înțeles s-ar puteai să revină peste vreo două trei săptămâni.

 

 Pe celălalt topic nu am putut să postez

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator plokiju
Reputație: 0

Buna. Spune-mi dacă in serviciile oferite intră și sexul în trei sau în grup (gang bang) și dacă da îmi poți da și câteva detalii (preț durata).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...