Sari la conținut

Masaj Lory 0790137978


Postări Recomandate

Salutare prieteni. De curând mi am început aventurile prin paturi străine. Zic sa încep mai ușor cu un masaj. Găsesc pe olx un anunț. Am sunat, o voce foarte plăcută, am stabilit detalii la telefon, fără contact. Masaj nud. Îmi doream după ce am cunoscut dameza sa i dau diferența pana la 500 și nu a acceptat. Chiar se suparase puțin dar s a liniștit. Locația e în zona cu DSV, APIA... OCPI. Am ajuns și când a deschis ușa, o fata blonda la 1,65,-1,70, corp frumos, are de toate. M a invitat la un dus, după care mi a zis cum vreau sa fie topless sau nud. Sincer ala micu se trezise instant. La baie ok, șampoane, prosoape, oglinda tot ce trebuie. Când am văzut o goala îmi venea sa sar pe ea, o bunaciune..... Acțiunea se desfășoară în pat, destul de bun. Întreabă cum vrei ulei mai mult sau puțin, cum vrei mai apăsat sau mai ușor.... Ceva de vis. A început cu spatele, l a scos pala mic de sub mine și avea o tehnica de.... Sa termini nu alta. Am cerut sa ma întorc invers cu speranța că poate se înfige în țăruș. Nimic. I am propus ca dau dif pana la 500 și a zis ca dacă vroiam sex ma duceam cu 100 la prostituate. Ce sa mai zic. Mi a plăcut. Atingeri, am lins-o peste tot,... LA ce corp are...... Nu permite sa i bagi deget în pasarica, dar de atins pe exterior e voie. Are niște sâni bestiali pe care i-am pupat.... Preț 130 nud, 100 topless, am dat 150 pentru 45 minute dar mai revin. Scuze de greșeli de exprimare sau de cursivitate. Important sa fie frumos unde mergi? Sa aveți spor!!

Nu pot atașa link. O cheamă Lory și are tel 0790137978

  • Like 3
Link spre comentariu

Pai mai sus ai spus ca accepta sa i dai limbi

Când îmi făcea masaj era deasupra capului meu și am putut sa dau puțin cu limba, cât am avut pofta sa gust. Dar ea nu mi a făcut oral. În 69 înțeleg poziția în care eu dau limbi și ea trebuie sa suga, nu??
Link spre comentariu

Nu am permisiunea, cred ca fiind la început. Dacă poate cineva sa pună link-ul.... Pe masaj terapeutic olx.. Are poza o tipa cu niște cordoane pe spate 2roz și 2verzi. Nu e ea în poza dar seamănă. Multumesc

Link spre comentariu

https://m.olx.ro/oferta/masaj-terapeutic-si-relaxare-IDdMJjy.html

 

"Ofer masaj terapeutic si de relaxare. Esti stresat sau obosit? Te astept de luni pana vineri intre orele 11-19 sa te scot din starea asta. Daca esti un gentleman relaxarea o sa fie una placuta si vei reveni cu siguranta. Te astept cu drag la telefon 0790137978 pentru mai multe detalii. Lory"

Link spre comentariu

Salut prieteni. Azi am vrut sa ma duc la Lory. De la 1 de când am sunat toate orele erau ocupate. A rămas sa sun mâine în funcție de timp. Nu baga nici unul după altul a zis ca ia pauza de 30_40 minute între clienți, pentru igienizare.... Îmi e dorrr

Link spre comentariu

Stiti cumva daca lucreaza si duminica?

Am mai întrebat o dar a zis ca uneori sâmbăta și duminica în funcție de programul ei.

 

În ce zonă are locație?

 

Are apartament pe lângă oficiul de cadastru, vizavi.

Link spre comentariu

Ieri am fost iar la masaj. Fata e super, comunicativa, glumeata, prietenoasa. Sanii impecabili. Zici ca sunt de puștoaică cruda 😂😂. Ii simți perfect pe făcăleț, mai ales ca i am pipăit și sărutat. Este peste toate masajele din Târgoviște la servicii, locație, aspect, fizic, tarif. Te pup Lory

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Salutare . Vad ca nimeni nu scrie pe aici ca domnisoara Si-o baga neprotejat la pasarica .

 

Si inca intr-un stil fenomenal .

 

Ciocane tari .

 

Locatie : parter

Aviator negel

 

Domnisoara lory este fosta angajata a salonului mirage

 

Masajul e fenomen cu sanii tari , nu face oral .

Link spre comentariu

Salutare . Vad ca nimeni nu scrie pe aici ca domnisoara Si-o baga neprotejat la pasarica .

 

Si inca intr-un stil fenomenal .

 

Ciocane tari .

 

Locatie : parter

Aviator negel

 

Domnisoara lory este fosta angajata a salonului mirage

 

Masajul e fenomen cu sanii tari , nu face oral .

A cata oara ai fost de a acceptat??? Și cât i ai dat?? Termini normal??
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...