Sari la conținut

Masaj Lory 0790137978


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 1 oră, john71 a spus:

Aurelxxx sa ști ca dacă erai fratica era ceva de capul tău. Acum îmi dau seama ca ești bolnav psihic. Te dai ca ai gramada de bani, ca ești scolit nu știu unde, dar nu ști sa scri gramatical. Asta ai spus o singur pe topicele altor fete. Lași comentarii și recenzii fără sa le vizitezi. Uite ma jur ca fetele de la salon nici nu știe cine e John.  Deci eu am sute de recenzii și comentarii, am deschis topice, am trecut la de evitat dar fetele nu știu. Tu jignești în nestire,  nu e frumos ce faci și te contrazici singur. Pai dacă ai futut o de n ori și pe urma mirosea ce ai mai cautat sa te mai duci?? De ce nu ai trimis o la baie??😅😅. Sau tu visezi mult sau nu mau ști. Poate a apărut confuzii. Dacă ai futut o felicitări, dar fata nu are în oferta asta. Poate ai fost tu macho și ai reușit când ai închis ochii. Dar dacă ai bani de nu ști de ei fa ti boss amante și nu te duci cum ai zis pe topicul alteia la wc public. Ai uitat ca ziceai ca ai lins în ceașcă...... Tu jignești pe toate fetele, Diana, Delia, Luiza, Erika, Yasmina,  dar uiți ca ai o sora și mama și sunt femei. Îmi pare rău de tine, ți as fi spus asta fata în fata. Sa fi sanatos!!

Băi scuipă în floci bolnav cred că ești tu,eu am vb cu tine cu la mișto pentru că ai folosit cuvintul frățică, păi tu ești frățică cu mine băi bosorogule? Dacă te mai naști de 10 ori nu ajungi la nivelul meu... Acum realizez că tu ești un lingău care le face reclama,probabil ai ceva de câștigat... Eu nu am spus nicăieri că am dat limbi,asta nu am făcut și nici nu o voi face niciodată că să îți între bine în capul ăla bolnav, bosorogule... Eu nu am nici un interes am apus doar adevărul, cu Loredana am făcut sex de câte ori am vrut, cu alte de la acel salon nu pentru că nu ma interesat să îți între bine în capul ăla bolnav..  Am fost ironic cu tine pentru că am observat că ești tăntălău, dacă tu nu ai înțeles e problema ta, probabil ești îndrăgostit de una din ele... Când vb cu mine să ia apă în gură că faci praf, bosorogule

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 2 ore, john71 a spus:

Aurelxxx sa ști ca dacă erai fratica era ceva de capul tău. Acum îmi dau seama ca ești bolnav psihic. Te dai ca ai gramada de bani, ca ești scolit nu știu unde, dar nu ști sa scri gramatical. Asta ai spus o singur pe topicele altor fete. Lași comentarii și recenzii fără sa le vizitezi. Uite ma jur ca fetele de la salon nici nu știe cine e John.  Deci eu am sute de recenzii și comentarii, am deschis topice, am trecut la de evitat dar fetele nu știu. Tu jignești în nestire,  nu e frumos ce faci și te contrazici singur. Pai dacă ai futut o de n ori și pe urma mirosea ce ai mai cautat sa te mai duci?? De ce nu ai trimis o la baie??😅😅. Sau tu visezi mult sau nu mau ști. Poate a apărut confuzii. Dacă ai futut o felicitări, dar fata nu are în oferta asta. Poate ai fost tu macho și ai reușit când ai închis ochii. Dar dacă ai bani de nu ști de ei fa ti boss amante și nu te duci cum ai zis pe topicul alteia la wc public. Ai uitat ca ziceai ca ai lins în ceașcă...... Tu jignești pe toate fetele, Diana, Delia, Luiza, Erika, Yasmina,  dar uiți ca ai o sora și mama și sunt femei. Îmi pare rău de tine, ți as fi spus asta fata în fata. Sa fi sanatos!!

După cum am mai spus și în alte comentarii , Loredana a fost mi sa părut ok la început din acest motiv am fost la ea de foarte multe ori și mă repet am făcut sex cu ea, eu am renunțat după ce am observat că e nespălata și are un vocabular groaznic (vb ca la ușă cortului) spre dezamăgirea ta îți mai spun un secret mi-a propus să îi fiu și iubit,ma bufnit râsul... Probabil a mirosit că am banii,astea sunt zdrențe, nu le interesează decât bani 💸💸💸 nu își respectă meseria,din păcate găsește mai găsește boșorogi ca ține... Eu am fost la ea doar pentru sex,asta am obținut de la prima întâlnire, când i am zis de 500 era în culmea fericirii... Așa că frățică:)))) te sfătuiesc să te tratezi

Link spre comentariu
1 oră în urmă, aurelxxx a spus:

...... Când vb cu mine să ia apă în gură că faci praf, .....

Asta e expresie de om prost!!

E unul debil mintal pe Ploiești Vasile 69 și tu ești pe Târgoviște.  

De bine de rău eu fut pe sorata și nu e curva!!! Poți sa o întrebi dacă o fut bine

Link spre comentariu
Acum 4 minute, john71 a spus:

Asta e expresie de om prost!!

E unul debil mintal pe Ploiești Vasile 69 și tu ești pe Târgoviște.  

De bine de rău eu fut pe sorata și nu e curva!!! Poți sa o întrebi dacă o fut bine

Alta expresie nu mai ști, i ai zis o și lui Erika, pe topicul ei. Asta sa vezi ca nu te duce mintea

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 3 minute, john71 a spus:

Alta expresie nu mai ști, i ai zis o și lui Erika, pe topicul ei. Asta sa vezi ca nu te duce mintea

Hodorogea eu o folosesc când vr să îmi bat joc de retardați ca tine,dar îți mulțumesc că mă urmărești

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...