Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Masaj Lory 0790137978

Recommended Posts

Acum 2 ore, leopardu a spus:

Bai cum arata tipa? O sa ajung prin Tagoviste in weekend si ar merge un masaj, care sunt scorurile, este permisiva daca ii placi, o limbuta pe sfarcuri pe pussy ceva ? Varsta inaltime ?Multumesc anticipat!

Mai citește recenziile și îți dai seama. Dar în wenkend numai dacă o prinzi și stabiliți azi la tel ca nu prea lucreaza în wenkend

• Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare prieteni. De curând mi am început aventurile prin paturi străine. Zic sa încep mai ușor cu un masaj. Găsesc pe olx un anunț. Am sunat, o voce foarte plăcută, am stabilit detalii la telefon, f

Salut. Eu am fost de 4 ori pana acum. Pot sa spun ca m am apropiat foarte mult de Lory, amici sa spun. Fata nu accepta sex. Zice ca are prieten pe care îl iubește. Clienți are mulți. Din cei care au f

Astăzi am fost iar la masaj. Masajul de calitate a durat 40 minute. Am mai stat după dus și de vorba la țigară. Fata a zis când are programările făcute nu mai răspunde la telefon, plus ca a lucrat la

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...