Sari la conținut

Matura! Clara 40 ani! 0785320329


Vizitator clara21

Postări Recomandate

Vizitator cervantes
Reputație: 0

In urma vizitei pe care i-am facut-o azi,si care bineînteles ca a fost o intalnire nemaipomenită, am aflat ca, din pacate, nu ramane la noi decat pana in septembrie.

 

Pacat, mare pacat!!!😥

Link spre comentariu
Vizitator clara21
Reputație: 0

Buna Clara!

Am înțeles ca ai și colega. Întrebarea este dacă întrați si amândouă? Si dacă da și la cât costa o ora cu amândouăh

Buna seara.

Pentru mai multe detalii te rog sa imi trimiti un mesaj pe whats app.

O seara faina!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Ieri, stiind ca aceasta doamna v-a pleca ,in curand, de la noi, am decis ca ar trebui sa-mi iau "la revedere" de la ea, eu urmand sa intru in concediu, deci nexam timp ptr.vizite de acest fel. Asa ca dupa ce am stabilit ora intalnirii totul a mers perfect pana la un punct.

Intalnirea era ptr. 1 ora si sau facut aproape 3, timp in care s-au petrecut multe, inclusiv o surpriza pe care mi-a oferit-o Clara, surpriza care m-a lasat "cu gura cascata"!

 

Clara, îți multumesc ptr.tot si sper sa ne revedem cu bine!

Link spre comentariu
Vizitator clara21
Reputație: 0

Buna baieti.

Mai sunt disponibila in Constanta pana in data de 13 august inclusiv.

Serviciile mele sunt:oral,normal,69,sarut,diferite pozitii,finalizare corporala iar oral neprotejat este in functie de igiena clientului.

Preturile sunt:150 pentru 30 minute si 250 ora.

O zi faina va doresc!

Pupici :)

Link spre comentariu
Vizitator clara21
Reputație: 0

Buna ziua !

Eu mai sunt disponibila in Constanta pana in data de 31 septembrie.

Ma bucur, ca am ajuns in orasul vostru,am avut placerea sa intalnesc oameni minunati si sper sa ne revedem cu bine, la anul in vara.

O zi frumoasa tuturor!

Pupici 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna ziua !

Eu mai sunt disponibila in Constanta pana in data de 31 septembrie.

Ma bucur, ca am ajuns in orasul vostru,am avut placerea sa intalnesc oameni minunati si sper sa ne revedem cu bine, la anul in vara.

O zi frumoasa tuturor!

Pupici

se pare că deja îți iei rămas bun de la noi deși mai este mult până pleci și apropo.. septembrie nu are și nu va avea vreodată 31 de zile..daca ești decisa sa pleci totuși pe 31 septembrie atunci este foarte bine ✌✌
Link spre comentariu
Vizitator clara21
Reputație: 0

se pare că deja îți iei rămas bun de la noi deși mai este mult până pleci și apropo.. septembrie nu are și nu va avea vreodată 31 de zile..daca ești decisa sa pleci totuși pe 31 septembrie atunci este foarte bine ✌✌

 

 

da, ai dreptate , m am incurcat ..... pana Luni 31 august mai sunt in Constanta.

Imi cer scuze pentru greseala si v am bagat in ceata.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Facand-ui o vizita de "la revedere" Clarei, am aflat ca in seara asta pleaca,momentan, sper eu, si ca mai este disponibila, azi, pana la ora 20.

 

Clara, multumesc ptr. tot si sper sa ne revedem cat mai curand!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Pe unde trece Cervantes e prapad! A trecut pe la Mihaela (casatorita,piercing) si nu a mai lucrat, a revenit si lucreaza sporadic. Doamna Clara a fugit.

Poate tot el a trecut si pe la Moni si Viky :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ai uitat de Manuela, care nu mai lucreaza decat cu cei pe care ii cunoaste sau cu recomandare.

La Mony si la Viky nu am ajuns, din respect ptr. mine!

Link spre comentariu

Bună ziua ! 

Sunt Clara (cu un cont nou ) sunt disponibila pentru câteva  zile în Constanța. 

Pot fi contactată la nr. +40765314588

Lucrez la programare.

Serviciile sunt:oral,normal,69,diferite poziții,finalizare corporala,sărut,oral neprotejat în funcție de igiena clientului. 

Preturile sunt 150 finalizare și 250 ora.

Va pup :*

Link spre comentariu

Bai, a revenit si asta, matura p...iii si dupa cum vedeti, va practica cu aceleasi preturi ca cele de pe piata... La fel cum, daca s-ar fi dus in piata, sa isi vanda cartofii, pe care toti ceilalti ii vand cu cu 2 lei, imediat s-ar alinia cu ceilalti la pret...

 

Ce sa-i faci????

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...