Sari la conținut

0751332541 Bruneta Slim


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
On 9/7/2021 at 1:09 AM, kitkatlove said:

daca revii si nu te ia de fraier sa lasi un comm aici😂

am revenit 😄 Multe nu ar mai fi adaugat. Singurele diferente ar fi ca de data asta oralul a fost putin mai slabut insa a recuperat prin faptul ca a acceptat COB.

On 9/7/2021 at 1:09 AM, kitkatlove said:

69 era extra

de 69 nu am intrebat pentru ca nu m’a interesat sa incerc cu ea 🙂

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 7 (reper: pe Saturn la I-uri, parcarea aferenta incapatoare)
Aspect: 9 (domnisoara simpatica, undeva la 1.55 cm, parul il avea prins precum Harley Frances Quinn, sâni micuți fermi, fund rotund misto, slim, carne tare, piele alba ca laptele)
Oral: 7 (bun, fara atentie la sateliti, mai multe viteze, iti asculta indicatiile, incearca deep)
Normal: 6.5 (foloseste lubrifiant, acceptă poziții, geme frumos sacadat la turatii mai miari, este grav grav de stramta, am controlat eu actiunea)
Gfe: N/A (mai subtireanu)
Atitudine: 10 (placuta si foarte dezghetata, poti avea o convorbire civilizata cu ea)
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea)
In aceasta perioada am ajuns pe la Maria, in trecut a folosit alt pseudonim, cand am fost la ea; locatia a ramas aceeasi. Am facut cunostinta si cu noul animalut de companie, o pisicuta haioasa care se plimba din camera. Gagicuta arata incredibil de misto la corp, nu este subnutrita, este slim, se simte misto de tot cand pui mana pe solduri, sani, sau fundul bombat, este pe placul meu. Ne-am dezbracat sincron, ea a fost mai rapida decat mine si m-a asteptat sa imi las hainele pe dulapul din stanga camerei, cum intri. Actiunea am avut-o in cap de la inceput, am preluat controlul si mi-am facut damblaua. Domnisoara mi-a ascultat cu atentie indicatiile, si-a dat interesul sa plec multumit de la ea.
Overall eu am fost incantat (, mai ales cand ai mare presiunea in instalatie), o sa mai revin pe la ea.
Spor
 
Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)La actiune am avut un musafir, o noua pisicuta care statea si privea actiunea, pisica voyeur

  • Like 15
  • Trist 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...