Sari la conținut

Malina bbw 0729266713


Vizitator -malina-

Postări Recomandate

Vizitator -malina-
Reputație: 0

Revizitat luni pe domnita, cum nu functiona siteul nostru drag, dau o geana pe publi pt inspectia pietei, cand surpriza, anuntul fetei.

Sunat, raspuns prompt, programat in 10 min fiind in zona(demetriade nr 67) si am fugit.

O revedere asteptata de ambele parti simtita din plin inca de la usa, o primire calduroasa ca intre 2 prieteni ce nu sau vazut de mult.

Dupa dusul de rigoare, ne apucam de treba, cu clickul facut inca de la prima intalnire, unde a fost mai timida, data aceasta a fost mult mai dezinvolta si intalnirea a trecut la alt nivel.

Neam jucat si neam alintat cu fk din plin, din primul minut si pana la finish.

On mult mai bun ca datile trecute cand am simtit si urme de dintisori, data asta mult mai soft si mai umed, cu pofta de viata de parca na mai fost cu nimeni de mult timp, masturbari , alintari ,imbratisari si un np unde nu am rezitat prea mult din pricina preludiului extins.

O alta intalnire finalizata la potentialul maxim, in care mam simtit ca si cu o fost colega de scoala.

Chiar daca malina nu e top model, servicile , atitudinea si felul in care te face sa te simti cand esti cu ea, o recomanda catre podium.

Cotizat 100 pt finalizare, primit o intalnire de zile mari.

 

Locatie 8 fiind la etajul 4 si lift canci

Aspect 8

Atitudine 10

Igiena 10

On 9 fara cim/cof dar cu atentie la vecini

Np 9 , cam larga cu lindic pronuntat

Ap nu face

Gfe 10+

 

Ciocanele sus baitii si intalniri cat mai placute.

Multumesc si te astept cu mare drag
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...