Sari la conținut

Natasha 0756463095


Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
La 24.02.2021 la 0:06, bulangiuu a spus:

Mersi colegu'... asta incercam si io sa fac da' nu reuseam 

 

La 23.02.2021 la 23:11, vasileblej a spus:

Screenshot_20210223_221035.jpg

Screenshot_20210223_221020.jpg

Screenshot_20210223_221005.jpg

Screenshot_20210223_220948.jpg

:))) ba vasile nu-i explici prostului ( poponarului) ca nu are culoarea corespunzatoare sa faca ce faci tu? adica tu esti privilegiatu' motanului. era sa zic al pulii:))))))). si zi ba vasile , te mai dai mare ca esti verde?:))). oricum ai cu " o-m" face toti banii. ti-a luat-o gramatica razna la ce poza de profil ai avut.:)). nu-i bai ba vasile. hai te las sa te dai mare ca te-ai realizat in 'veata'. esti vesnic verde pe nimfo. :)) restu' nu mai conteaza. esti pe pula ta. 

P.S. nu uita sa-zi zici poponarului ca-i prost!

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Mi-a plăcut aia cu privilegiatul. Până la urmă e meritul meu. 

    Ailaltă cu gramatical. Câteodată simt că nu mă mai înțeleg cu unii și de asta mai scriu incorect gramatical. Un om beat și unul treaz niciodată nu se înțeleg. Când sunt amândoi beți sau trezi abia atunci se înțeleg. 

   Aia cu pe pula mea.... Și tu ești pe a ta. Adevărată valoare se numără prin numărul de dușmani pe care îi ai. Văd că și tu ai câțiva.  :)

  

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 4 ore, natasha_xxx a spus:

cand voi reveni în românia va anunt eu personal aici pe pagina mea

Da' unde în Europa s-or deschis bordelurile? 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
La 11.03.2021 la 23:36, altu2 a spus:

Da' unde în Europa s-or deschis bordelurile? 

Nu trebuie neaparat sa lucrez daca sunt aici asa k intreaba alta fata care lucrează eu nu lucrez nimic sunt in vacanta .

Link spre comentariu
Vizitator Charon33
Reputație: 0
6 hours ago, natasha_xxx said:

Buna seara prieteni ce mai faceti ?? Va pup semnat Natasha 

Buna Natașa , chiar ai revenit ? Bine te-am regăsit , ești bine primită oricând pe la noi 😁
Seara faina îți doresc 😴

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall

Buna baeti imi face o deosebita placere sa vorbesc cu asemenea oameni minunați ca voi. Dar din pacate nu sunt in tara si nu cred k voi reveni curând.  Va pup si va doresc multa sanatate . Sunteti minunați 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 41 minute, natasha_xxx a spus:

Buna baeti imi face o deosebita placere sa vorbesc cu asemenea oameni minunați ca voi. Dar din pacate nu sunt in tara si nu cred k voi reveni curând.  Va pup si va doresc multa sanatate . Sunteti minunați 

Si tu esti minunata,pacat ca fetele de calitate pleaca din tara.

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, natasha_xxx said:

Buna baeti imi face o deosebita placere sa vorbesc cu asemenea oameni minunați ca voi. Dar din pacate nu sunt in tara si nu cred k voi reveni curând.  Va pup si va doresc multa sanatate . Sunteti minunați 

Dragă Natasha, 

Măcar trimite-ne o fotografie de unde ești ca să fie așteptarea mai ușoară. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
Acum 3 ore, antiretarzi a spus:

Esti si tu in vacanta fix cum bea ala care o intrebat vinuri de sute de Lei.

ba , cum le zice koae nu le zice nimeni! stie! ca e retard si antiretarzi e una, dar...plm omu' e pe koaele lui ca sa zic asa! efectiv direct la subiect! si fara vrajeli! din categoria emil bobu sa imi bag pula! bine ba koae! zi-le , nu ierta nimic! ce plm. unu e retardul retarzilor!

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall

Baeti vreau sa va spun un singur lucru . Nu va mai certați si fiti mai buni uni cu ceilalți pentru k nu aveti 1000 de vieți.  Traitiva viata alaturi de cei dragi vouă . Nu inteleg de ce aveti tot timpul chef de cearta între voi , eu am crezut k doar femeile se cearta dar din pacate vad k si bărbați se cearta între ei . Fiti mai buni k nu câștigati nimic daca continuati asa . Cine este fata de păcat sa arunce primul cu piatra . Concluzia . Nu mai judecati pe nimeni daca stiti k a-ți gresit in viata . Va pup si va doresc multa sanatate si viata lunga .

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
La 26.03.2021 la 19:58, antiretarzi a spus:

Esti si tu in vacanta fix cum bea ala care o intrebat vinuri de sute de Lei.

in primul rand vreau sa-ti spun buna ziua . Vreau sa-ti raspund cat mai civilizat cum sunt de altfel civilizată.  Dacă ești atât de interesat de mine eu te-asi ruga sa-ti cumperi bilet de avion si sa vezi cu ochi tai in ce locație sunt si in ce vacanta sunt . Din fericire sunt femeie , si am tot dreptul sa plec in cate vacanțe vreau k imi permit înțelegi.  NU MAI CRITICA PE NIMENI K NU ESTI IN MASURA . ZI buna si viata lunga iti doresc . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...