Sari la conținut

Natasha 0756463095


Postări Recomandate

  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
Acum 5 ore, antiretarzi a spus:

De ce naiba m-ar interesa unde iti faci vacanta sau ce faci in general?

Daca nu te-ar interesa nu ai mai comenta si ai mai scrie nimic . Si mare grija la vocabular prietene k ma confunzi ok 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
1 oră în urmă, serjucu50 a spus:

Ea bea apa de la robinet si acum e in vacanta 😂. Cand era in Cluj si o dadea cu toti boschetarii si acum o arde cu sampanie prin Dubai. Ce vacanta domnle 

Alooo 2 : 10 😂😂😂😂 dar cine a spus k sunt in Dubai 😂😂😂😂 si in legatura cu apa de la robinet tin sa te dezamăgesc prietene pentru k eu tot timpul am avut apa sigilata cumpărată din marchet . Cine ma cunoaste stie ce vorbesc . Si te rog frumos sa vorbesti adecvat in legatura cu prieteni care venea la mine . Eu nu am mers si nici nu merg cu ori cine ok cine ma cunoaste stie . Pentru k mi-am permis sa selectez si imi permit in continuare.  Eu as-i spune sa investiți mai mult in femeia care iti produce bani si nu ii mai mânca bani femei k te cunosc si te stiu destul de bine . Nu ma pune in situatia sa te demaschez ok . Stai in banca ta prietene 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
Acum 3 ore, vasileblej a spus:

 

    Interesant nick @antiretarzi. :)

 

CE este interesant Visilica ?? Nu poti sa-ti vezi de viata ta la santier ?? Si sa stai parcat k este mai bine ?? Eu a-si zice sa te potolesti k nu e lok intelegi tu ce spun k doar esti desteptul de la dej 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 1 minut, natasha_xxx a spus:

CE este interesant Visilica ?? Nu poti sa-ti vezi de viata ta la santier ?? Si sa stai parcat k este mai bine ?? Eu a-si zice sa te potolesti k nu e lok intelegi tu ce spun k doar esti desteptul de la dej 

Iți rup chiloți natasha_xxx și zii și lui sorta dacă mai este cu tine că am zis eu, că îi rup și ei. Ce Dej visezi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
Acum 21 minute, vasileblej a spus:

Iți rup chiloți natasha_xxx și zii și lui sorta dacă mai este cu tine că am zis eu, că îi rup și ei. Ce Dej visezi? 

😂😂😂😂😂 Stii cat ma amuzi 😂😂😂imi rupi chiloți?? 😂😂😂😂 care k am 1000 de perechi 😂😂😂 da esti amuzant . Mi s-a facut foarte frica 😂😂😂😂 . O intrebare am . Cand voi veni în țară trebuie să-mi angajez o firmă particulară de Badigarzi?? K sa stiu sa sun înainte 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 7 minute, natasha_xxx a spus:

😂😂😂😂😂 Stii cat ma amuzi 😂😂😂imi rupi chiloți?? 😂😂😂😂 care k am 1000 de perechi 😂😂😂 da esti amuzant . Mi s-a facut foarte frica 😂😂😂😂 . O intrebare am . Cand voi veni în țară trebuie să-mi angajez o firmă particulară de Badigarzi?? K sa stiu sa sun înainte 😂😂😂

Ești aproape de mine natasha_xxx dacă ești la Pasha. Lasă dracului nebunii că ne bagi în aceeași oală și dacă revii înapoi.... Mai schimbă orașele. 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
Chiar acum, vasileblej a spus:

Esti aproape de mine natasha_xxx dacă ești la Pasha. Lasă dracului nebunii că ne bagi în aceeași oală și dacă revii înapoi iau prin alte orașe nu Cluj. 

CE vorbesti 😂😂😂😂 ce pasha ai in cap prietene 😂😂😂😂 ai impresia k doar Germania este în Europa ??? Si nu amenința k nu ma impresionezi si nici nu imi este frica asta asa k sa stii pentru tine . Cand iti vei cumpăra orașul tău sa ma anunți bine ?? Eu nu am băgat pe toată lumea în aceeași idee ok fii mai atent.  

Link spre comentariu

1. Natasha, de ce iti pierzi vremea cu astia?

2. Credeam ca dupa experienta neplacuta a Lorenei ca nu o sa mai revi in Cluj.Ea stiu ca nu o sa revina si bine face

3. Vazand specimenele de aici cred ca ar fi o decizie buna si pt tine

4. Animalele cu comportamentul asta agresiv  e motivul pt care avem putine fete de calitate stabile in CJ si de ce ne invadeaza fast fuckurile calatoare pestite 

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
Acum 2 minute, josephseed a spus:

1. Natasha, de ce iti pierzi vremea cu astia?

2. Credeam ca dupa experienta neplacuta a Lorenei ca nu o sa mai revi in Cluj.Ea stiu ca nu o sa revina si bine face

3. Vazand specimenele de aici cred ca ar fi o decizie buna si pt tine

4. Animalele cu comportamentul asta agresiv  e motivul pt care avem putine fete de calitate stabile in CJ si de ce ne invadeaza fast fuckurile calatoare pestite 

Buna in primul rand vreau sa-ti multumesc frumos pentru cuvintele frumoase . Da ai perfecta dreptate am raspuns unor persoane care nu merita nimic a fost ultimul mesaj care le-am mai răspuns. Si de întors la cluj nu am spus k ma mai întorc dar uni sunt atât de imbecili încât imi pun vorbe in gura si nu am putut să îi las sa latre din gura la adresa mea . Te pup si iti doresc multa sanatate 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 29 minute, natasha_xxx a spus:

Buna in primul rand vreau sa-ti multumesc frumos pentru cuvintele frumoase . Da ai perfecta dreptate am raspuns unor persoane care nu merita nimic a fost ultimul mesaj care le-am mai răspuns. Si de întors la cluj nu am spus k ma mai întorc dar uni sunt atât de imbecili încât imi pun vorbe in gura si nu am putut să îi las sa latre din gura la adresa mea . Te pup si iti doresc multa sanatate 

Chiar nu trebuia să te bagi în seamă cu mine pentru că nu mă cunoști și nici nu te cunosc. Eu îmi cer scuze dacă am creat neplăceri pe topicul tău sau în viața ta și îmi pare rău să aud ceea ce aud de Lorena. Era independentă de asta poate deranja pe unii de pe aici. Dacă mai vorbești cu ea spunei salutări din partea mea. Moldoveanu (rusu) așa mă știa. 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, josephseed a spus:

1. Natasha, de ce iti pierzi vremea cu astia?

2. Credeam ca dupa experienta neplacuta a Lorenei ca nu o sa mai revi in Cluj.Ea stiu ca nu o sa revina si bine face

3. Vazand specimenele de aici cred ca ar fi o decizie buna si pt tine

4. Animalele cu comportamentul asta agresiv  e motivul pt care avem putine fete de calitate stabile in CJ si de ce ne invadeaza fast fuckurile calatoare pestite 

1. Nu isi pierde vremea ci isi pierde potentiali clienti. N-ai ce face, e caz tipic in care prostia insusi impiedica pe proasta sa isi manifeste prostia.

2. Nici o pierdere. Nu s-a terminat pizda.

3. Specimenele astea sunt cele care ii umplu stomacul. Tu poti sa-i titulezi specimene, ele daca vor sa nu le chioraie matele tot cu specimenele trebuie sa se aranjeze. Masochisti ca tine sunt prea putini. (Sa speram la cat mai putini in viitor. Din pacate is inca prea multi.)

4. Motivul este naivitatea futalailor, nimic altceva.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 5 ore, raul1312 a spus:

o intrebi sau ii zici?

Mai contează? Important e ca a postat ceva pe topic! Sa meargă topicul, zic! 😂🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall

Da baeti realizam un sondaj de opinie sa vad daca reacționari 😂😂😂glumesc . Nu sunt in tara , dar mai postez câte un mesaj cand mi se face dor de oameni minunați ca si voi . Va pup pe toti fara nici o diferenta , si cei care lasa mesaje frumoase si cei care lasa mesaje mai puțin frumoase . Se spune că nu există păduri fara uscaturi. Multa sanatate va doresc  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona iulius mall
  • Oras:Zona iulius mall
La 17.04.2021 la 5:15, ionutsibiu12 a spus:

  Te astept la Cluj . Sau  de ce nu , chiar la Sibiu ?  Sau de ce ai intrebat daca ne este dor de tine ? Realizai  un sodaj de opinie ?😉😃

Ionuț chear imi este dor de tine , esti un om minunat te pup si multa sanatate , sper sa ne revedem cat de curând 

Link spre comentariu
Vizitator Luiss2005
Reputație: 0
Acum 7 ore, natasha_xxx a spus:

Nu sunt in cluj inca nu am ajuns in tara dar sper sa ne revedem cu bine . Te pup si multumesc de întrebare. 😘😘

😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...