Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

Vizitator babanul82
Reputație: 0

Gen_eu..multumesc!am facut o recenzie corecta exact cum sa intamplat..poate si altii dintre voi va doriti sa experimentați asa ceva..păcat ca va pleca!de ce rece?

Link spre comentariu

Ba asta cu filme in cap,Babanu82,vin ieftin ai băut sa te ajute sa visezi? Ori esti peste ori esti prost. Asa ceva nu găsești la Ploiești. Cred ca dupa o sticlă de babanu erai cu ea in mana si visau cea ce ai scris sau iti făceai filme la bani cade iti va reveni. Mars ca " furi curent"

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Nici nu stiu cum sa incep cu tine. E cel mai bine sa te las in prostia ta..dar dacă imi aduci niște acuze nefondate ..nu cei scapa usor de mine..si ce am făcut eu cu Bianca e adevarat si nu te priveste pe tine labagiule

Link spre comentariu

Domnul marius vad ca esti in plus pe aici da mi un mesaj in pm daca ești asa "serios"😂😂 abia te ai inscris pe cont si vrei atenție cred

. Cred ca ai dreptate. Pe "" domnul "acesta nou l am întâlnit de curând și pe topicul Emmei spunând o groaza de minciuni. Să l lăsăm deci în pace să se lupte cu toată lumea dacă ii place scandalul și noi să ne vedem de treaba noastră. Eu am fost plăcut impresionat de recenzia colegului babanul și as vrea să o vizitez și eu pe Bianca. ÃŽnțeleg că ați plecat din Ploiești. Când reveniți?
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vom lucra pe bucuresti.. momentan chiar nu stiu pentru ca ne am făcut un program si noi..

Nu prea curand. O sa ne gandim si anuntam . Daca nu va asteptam in bucuresti nu este departe . 😂😂🙂🙂😘😘

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Ne auzim maine la telefon sa stabilim o întâlnire de lucru( in regim urgență sa nu pleci pleci fără să ne vedem). Intrebare: colega intra cu tine la ce doresc eu sa facem(sti bine ce)?App: " obiectul" muncii îl mai ai?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...