Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

Ariovist: parerea mea e ca ne încurcam prea mult in detalii..dar nu ar fi mai bine sa fim bărbați și sa ii facem o oferta corecta sa ne primească pe amândoi?..asa bem si o bere împreună( fara alcool)..fără jucării.. totul natural..daca esti deschis si bianca accepta va fi o experiență unică.. te las pe tine sa negocieze cu ea..eu sunt deschis la o asemenea experienta!

Ti am promis ca voi vorbi cu Bianca de propunerea ta si astazi cand am fost la ea m-am tinut de cuvant.Nu mai detaliez intalnirea care a fost de nota 10 asa cum numai Bianca stie sa le faca,ci iti dau numai raspunsul.A fost de acord dar cu parere de rau eu nu pot participa din motive absolut personale,caci propunerea era tentanta iar tu ai fi putut sa fi un tovaras de toata isprava.Am convenit cu ea sa te anunt ramanand ca  daca gasesti un partener interesat de o partida in trei sa o suni ca sa va intelegeti la detalii si bineinteles la pret.Iti doresc succes si sa ai parte de o partida memorabila caci sigur Bianca va va fute excelent pe amndoi.Succes si sa ne auzim de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ariovist: parerea mea e ca ne încurcam prea mult in detalii..dar nu ar fi mai bine sa fim bărbați și sa ii facem o oferta corecta sa ne primească pe amândoi?..asa bem si o bere împreună( fara alcool)..fără jucării.. totul natural..daca esti deschis si bianca accepta va fi o experiență unică.. te las pe tine sa negocieze cu ea..eu sunt deschis la o asemenea experienta!

Salutare, babanul82. Dacă ești încă interesat, m-as bucura de o întâlnire în 3.

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Multumesc Ariovist! Propunerea a fost doar pentru tine asta deoarece am trecut pe la câteva fete si mi.au confirmat că esti un tip foarte ok..imi pare rau de ca nu am putut face un " parteneriat"..dar iti si inteleg decizia. O voi contacta personal pe Bianca si voi opta doar pentru ceea ce am făcut cu ea..bine..mai am putina idei si vreau sa vad daca le accepta. Voi face o recenzie completa după ce se va produce întâlnirea cu Bianca. Seara buna tuturor!

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Mickeybt..cum am spus si mai sus,dacă era sa fac asa ceva as fi facut.o dor cu Ariovist..nu ca voi ceilalți nu sunte.ti oameni ok..asa ca va rog frumos sa terminat cu aceste întrebării.. nu voi intra cu nimeni la un sex in 3. Seara buna!

Link spre comentariu

Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Am vrut sa merg maine la ea in Bucuresti,am sunat si a zis ca va fi in Ploiesti de joi .Daca aveti chef de un futai ca lumea sa stiti.

Ce veste buna ,avem de unde alege si noi,sa nu mai batem drumul pana la București.

Plus ca acolo este concurența strânsă.

Pe lângă efecte mari negative bine știute se pare ca acest context prezent astăzi al crizei (de sănătate și economice)avem si noi ceva de câștigat.

Deci,sa nu bucurăm. 🥳🥳🥳😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...