Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️

Am fost și eu la ea sapt trecuta, nu mai fac recenzie deoarece e asa cum sa mai zis, însă când am zis de a al mia zis ca e plus 100,iam zis eu ca citisem ceva de 50 extra, iar ea zis ca e 100,deci ar fi fost 200cu a al inclus, la 100 a fost oral și normal, asa ca nu știu ce sa zic despre ce a zis colegul cu 100 total...

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

am cunosut-o azi am fost la colega ei ca si  locatie se afla  pe str carpati vizavi de catedrala sf ioan centru iar mai exact celor care vin cu troleul cobori la coreco hale in statie apoi mergi in fata vezi blocurile cu 10 etaje iar cel din fata catedralei e cel pe care il cauti

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

am cunosut-o azi am fost la colega ei ca si  locatie se afla  pe str carpati vizavi de catedrala sf ioan centru iar mai exact celor care vin cu troleul cobori la coreco hale in statie apoi mergi in fata vezi blocurile cu 10 etaje iar cel din fata catedralei e cel pe care il cauti

poti da indicatii si pentru ce  care vin cu masina proprie?

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Buna seara!

Fiind in aceasta mini vacanta am vrut sa imi fac un "cadou" si am incercat cu Bianca si colega ei..dupa parerea mea o idee foarte buna!

Am vorbit aseară cu Bianca sa vad daca astăzi este disponibilă si am obținut o programare la ora 15,care sa respectat si din partea mea,a iei si a colegei..ceea ce mi sa parut foarte ok. De aseară am stabilit "planul de bataie" cu Bia oral si anal si cu colega oral si normal..sa va relatez actiunea:

Am ajuns cu 15 minute inainte de oră programată.. între timp ma sunat Bia sa ii iau niste pastile ca o doare capul,din pacate in zona aceea nu sunt farmacii..asa ca ma invitat sus..in apartament totul ok..Bia mai degajată fata de ultima dată când am vazut.o eu(se pare ca ii priește aceasta despărțire de Oana..dupa parerea mea chiar e altceva)Am socializat putin la o țigare si un pahar cu apa..am cunoscut si colega..o brunetă micuță cu niste sani mari si foarte ok.

Am început cu Bianca care observ ca incearca sa isi depășească limitele..oral super bun..cu scuipat,adânc,foarte mare atentie la vecini ..anal bun..adanc..fara alte probleme.

Pauză de țigare,hidratare si apoi am trecut si cu colega ei.

Oral slăbuț,fără atentie la vecini..foloseste mâna prea mult..dar in schimb a compensat la normal..sta sa o futi si se infiga in ea..contre,putin strâmta dar după câteva minute o primeste pe toata in ea fara un refuz. Per total o experiență super..Bia..nota 10 ptr evoluția ta și sper sa o ti toat asa!

Note: Ptr Bianca 10+..colega cred ca nota 7 e ok(dacă mai exersează cu oralul ar fi ok)

Halatul: si aici vreau sa fiu foarte clar:

Bianca: 150 ron o finalizare oral si ana la,colega 100 ron finalizarea oral si normal.

 

De revenit: cu siguranta..mai ales la Bianca( am mai multe de experimentat cu ea..si vad ca este o fata deschisă spre fantezi). Te felicit ptr evoluția ta( ptr colegul care a venit după mine si eu eram încă acolo imi cer scuze,dar Bia acea chef de vorba cu mine).

Seara buna tuturor..La multi ani ptr sărbătoritii de maine si La multi ani ROMANIA! Va pup!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...