Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, sorinph a spus:

tu speri ca dupa ce ai iesit pozitiv la hpv sa te mai viziteze cineva care a citit topicul asta?

N-are nici pe dracu', băgați botu'la savarine că tot de cancer pulmonar muriți 🤫

https://m.digi24.ro/stiri/actualitate/evenimente/pericolul-din-materialele-de-izolare-termica-426511

 

https://m.digi24.ro/stiri/actualitate/social/radonul-pericolul-din-peretii-caselor-cercetatori-reabilitarea-termica-a-cladirilor-creste-concentratia-acestui-gaz-cancerigen-1588067

https://m.digi24.ro/stiri/externe/ue/un-gaz-perfid-ce-poate-fi-prezent-in-case-este-a-doua-cauza-de-cancer-pulmonar-cercetatorii-clujeni-au-gasit-o-solutie-1470565

Asta pe lângă ce inhalam ca ploieșteni, nu mai comentez de fumători etc. 

Și vă temeți de HPV, covid, rahat pe băț... 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 ore, sorinph a spus:

tu speri ca dupa ce ai iesit pozitiv la hpv sa te mai viziteze cineva care a citit topicul asta?

Eu zic că este cea mai sigura având în vedere ca a fost la medic și și a făcut și vaccinul Despre celelalte nu știm nimic. 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, bianca8 a spus:

Neața disponibilă prntru programări 

fai saracie bonlava dute dreacu de unde.ai venit...pisamas pa tine cu fața de cal...daca îmi iese la test ca am luat ceva ai belit.o si tu si macroul

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, emachines a spus:

îmbogățire rapida!!!

Asta ar însemna căsătorie: să priponească un bou de dus la muncă. 

Prostituția e o amânare a inevitabilului: capturarea unui dobitoc să țină și întrețină o putoare scârbită de viață. 😄

Cam așa gandesc pizdele (iar dobitocii cred tâmpenii cu copilul din dragoste și familia "lui", așa cum disperatele cred că fac o investiție în siguranță când produc pentru un puțoi care promite "întemeierea unei familii", fondul de pensie al ștoarfelor lașe).:

"O femeie se îngrijorează de viitor până când se va căsători. Un bărbat nu-și face griji pentru viitor până nu se căsătorește." 

"Nu știu de ce femeile cer tot ce au bărbații. La urma urmei, femeile, printre altele, îi au și pe bărbați." 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 28 minute, biliape a spus:

Asta ar însemna căsătorie: să priponească un bou de dus la muncă. 

Prostituția e o amânare a inevitabilului: capturarea unui dobitoc să țină și întrețină o putoare scârbită de viață. 😄

Cam așa gandesc pizdele (iar dobitocii cred tâmpenii cu copilul din dragoste și familia "lui", așa cum disperatele cred că fac o investiție în siguranță când produc pentru un puțoi care promite "întemeierea unei familii", fondul de pensie al ștoarfelor lașe).:

"O femeie se îngrijorează de viitor până când se va căsători. Un bărbat nu-și face griji pentru viitor până nu se căsătorește." 

"Nu știu de ce femeile cer tot ce au bărbații. La urma urmei, femeile, printre altele, îi au și pe bărbați." 

 

Te contrazic aici... dacă nu ar fi ca fac bani ușor.. supt o p&la sau călărit in scârbă și ar avea putina demnitate ar fi la Yazaki sau la frigidere la profi sau in alta parte... dar ele ne cred prosti... uite și la Alexandra flutura o rețeta de HPV și e disponibilă și câte mai sunt ca ea.... sa nu mai zic de persoanele care nu știu de forumul asta și le găsesc pe publi24... câți o fi îmbolnăvit in perioada asta....

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, coaiexxxx a spus:

fai saracie bonlava dute dreacu de unde.ai venit...pisamas pa tine cu fața de cal...daca îmi iese la test ca am luat ceva ai belit.o si tu si macroul

Viteazule, te duci la luptă cu 50 kg in viu?! =))

Stai dracu' potolit acasa!

  • Like 4
  • Haha 2
Link spre comentariu

Eu nu sunt mahalagioaica nu îmi place să vorbesc mult și fără rost am fost foarte corectă față de voi stați liniștiți că no să mai viu în Ploiești la voi nu îmi place mahala eu nu sunt șmecher de pe tastatură ca voi să dau mult din gură

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 24 minute, bianca8 a spus:

Eu nu sunt mahalagioaica nu îmi place să vorbesc mult și fără rost am fost foarte corectă față de voi stați liniștiți că no să mai viu în Ploiești la voi nu îmi place mahala eu nu sunt șmecher de pe tastatură ca voi să dau mult din gură

Lipsa clienți?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, emachines a spus:

Te contrazic aici... dacă nu ar fi ca fac bani ușor.. supt o p&la sau călărit in scârbă și ar avea putina demnitate ar fi la Yazaki sau la frigidere la profi sau in alta parte... dar ele ne cred prosti... uite și la Alexandra flutura o rețeta de HPV și e disponibilă și câte mai sunt ca ea.... sa nu mai zic de persoanele care nu știu de forumul asta și le găsesc pe publi24... câți o fi îmbolnăvit in perioada asta....

Dacă ai demnitate, mai degrabă mori în bulău decât să stai un căcat de rob la Yazaki.

Se fac bani ușor dar puțini și nesiguri. Căsătoria e idealul pizdei și asta din cauză se duce dobitocul la muncă iar ea face figurație, chiar dacă își face lucru să plece de acasă. 

Bine, mai sunt și speriate din alea care vor să fie ele bulibașa în casă și își iau unul mai sărac decât ele 🤣 dar astea sunt tot mai puține, s-au emancipat păsăricile. 

Dacă dai bani, ești prost. Dai 100lei, ești prostuț, aduci toți banii și dai explicații pentru ei, ești un mare bou. 😄 Pentru taur se plătește taxa de montă. 😎

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, bianca8 a spus:

Stați liniștiți dragilor oamenii de calitate nu stau pe nimfomane cum faceți voi au altă ocupație😉😉

Exact cum am spus nu stau pe nimfomane te vizitează de pe publi și duc necazul acasa ca nu știu ce se ascunde in tine.... și asta nu ar fi nimic dacă nu ai fi inconstienta...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...