Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

Dragilor să știi eu timp de o lună nu am mai lucrat am făcut în așa fel să îmi fac toate analizele care erau de făcut Eu fac meseria asta timp de un an și jumătate dacă era să fiu bolnavă de ceva nu venea vreunul să mârâie pe forum să spună că sa îmbolnăvit de la Bia așa cum ziceți voi cât de inconștientă pot fi să te știi bolnavă să vii să lucrezi și să îmbolnăvești și pe alții care au familie acasă să știți că și eu am familie acasă și nu aș fi atât de imbecila să mă știu bolnavă și să mă duc să ai îmbolnăvesc Și pe ai mei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 21 minute, bianca8 a spus:

Dragul meu nu sunt bolnavă am doar virusul poți face diferența dintre a fi bolnavă și avea virusul virusul îl are toată lumea Dar numai că nu Sau controlat Te pup Să ai o seară frumoasă

Tocmai ca ai virusul și îl porți îl transmiți dar nu are rost sa îți explic ca nu o sa înțelegi..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, bianca8 a spus:

Dragilor să știi eu timp de o lună nu am mai lucrat am făcut în așa fel să îmi fac toate analizele care erau de făcut Eu fac meseria asta timp de un an și jumătate dacă era să fiu bolnavă de ceva nu venea vreunul să mârâie pe forum să spună că sa îmbolnăvit de la Bia așa cum ziceți voi cât de inconștientă pot fi să te știi bolnavă să vii să lucrezi și să îmbolnăvești și pe alții care au familie acasă să știți că și eu am familie acasă și nu aș fi atât de imbecila să mă știu bolnavă și să mă duc să ai îmbolnăvesc Și pe ai mei

Ba ai lucrat și asta îți spun din surse sigure... zilele trecute te am sunat in câteva rânduri zile diferite și mi ai prezentat oferta nu ai spus ca nu lucrezi 😇ma contrazici sau pun lista de apeluri?

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 53 minute, bianca8 a spus:

Stați liniștiți dragilor oamenii de calitate nu stau pe nimfomane cum faceți voi au altă ocupație😉😉

Și fix aia vin la tine 🤦‍♂️🤦‍♂️,doamne. Nu am vrut sa mai intervin..am înțeles ai făcut. Sau faci tratament.. e strict problema ta.sincer...din punctul meu de vedere ..îți urez însănătoșire grabnică.  Și sănătate în continuare. 

Dar sa spui tu..aici..unde te promovezi..ca oamenii serioși nu stau pe forum..pe bune..de ce mai anunți aici atunci..??

Tu chiar crezi ca toți suntem..cu creierul cât nuca sa înghițim orice cacat pt o bucata de pizda....sau cur..sau orice..bine nu am pretentia sa înțelegi tu mare lucru..dar măcar alții și altele vor înțelege... doctorii și avocații aia pe care tu ii visezi...poate stau sau nu pe forum dar cu siguranță.. un om cu 2 clase mai mult ca trenul..nu ar veni la tine..și nu din cauza hpv ului..ci din cauza companiei..

Ce dracu..ma nu mai avem pic de mândrie..în noi ca bărbați.. serios..acum..chiar disperați am ajuns pentru o pizda. ..

Faptul ca ai jignit pe cei care vin la tine de pe forum spune multe despre părerea ta pe care o ai la adresa lor..păcat.. nu de tine păcat de ei..ca își rup oasele pe 150 ..sau ce preț ai tu..și vin și îți dau ție.. pt 20 de minute ..și după tu vii aici sa spui ce spui..repet..gândiți și voi mai departe de pula..nu va mai lăsați călcați în picioare..de toate analfabetele,nu mai fiți bătaia lor de joc..aveți putina mândrie.. va rog

Link spre comentariu
Acum 18 minute, emachines a spus:

Ba ai lucrat și asta îți spun din surse sigure... zilele trecute te am sunat in câteva rânduri zile diferite și mi ai prezentat oferta nu ai spus ca nu lucrezi 😇ma contrazici sau pun lista de apeluri?

Eu am început să lucrez de marți în rest o lună am stat acasă dragul meu nu cred că mai văzut pe ninfomane sau pe altceva Am stat ca să îmi rezolv problemele de sănătate

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 34 minute, dyerseve a spus:

 🤦‍♂️🤦‍♂️

Tu chiar crezi ca toți suntem..cu creierul cât nuca sa înghițim orice cacat pt o bucata de pizda....sau cur..sau orice..

................... 

Cei câțiva care mai au rare momente de luciditate, vorba rapsodului, sunt atât de puțini încât nu contează. Ca în tot raportul statXsocietate/individ. 

Citat

Ce dracu..ma nu mai avem pic de mândrie..în noi ca bărbați.. serios..acum..chiar disperați am ajuns pentru o pizda. ..

........................ 

... putina mândrie.. va rog

"Animalele înfometate fac greșeli". Privează ființa biologică de posibilitatea de a-și urma instinctele și o ghidezi ca pe marionete. Asta face societatea prin blamul asupra sexualității, media prin clișeele promovate, Statul etc. Suntem victime sigure. Dar așa cum spunea filozoful Diogene în timp ce se masturba, ar fi fost ideal să putem scăpa la fel de ușor de foame 🤔 și de disconfortul termic, mă simt eu obligat să constat, ca de frustrările sexuale. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 08.07.2021 la 16:34, catelul.dinamo a spus:

Viteazule, te duci la luptă cu 50 kg in viu?! =))

Stai dracu' potolit acasa!

bai Cațel ce plm te introduci în discuție??? hai sa ne gasim sa vezi cate chilograme am...pisateas în cur

 

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 2 ore, catelul.dinamo a spus:

Vezi, d-aia nu te primeste Bianca, pentru ca esti needucat! 

Poate ca este și needucat, nu știu ce să zic. Neinstruit însă este sigur. Când nu ști cum se scrie kilogram nu cred ca ai mai mult de o clasa maxim doua mai mult ca trenul. Cum să înțeleagă mintea lui de gândac ce înseamnă un virus și o boala infecțioasă? În loc să priceapă că fata asta s a testat s a controlat la medic și s a vaccinat deci este mai sigura decât toate celelalte care nu au făcut asta și care că și ea sunt precis purtătoare de HPV, fără însă (ca și Bianca) să fie bolnave, înțelege exact pe dos și ii tremura chiloții în cur ca ii cade drobul de sare în cap?. Crezi ca știe povestea cu drobul de sare? Lasă l cu mintea lui de gaina și nu te mai obosi să îi răspunzi căci nu înțelege. Ca și mulți alții de fapt. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 minute, Viomo a spus:

Când nu ști cum se scrie kilogram

stii*

 

Acum 19 minute, Viomo a spus:

nu cred ca ai mai mult de o clasa maxim doua mai mult ca trenul. 

Aprob! 🙂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 09.07.2021 la 22:23, Viomo a spus:

Poate ca este și needucat, nu știu ce să zic. Neinstruit însă este sigur. Când nu ști cum se scrie kilogram nu cred ca ai mai mult de o clasa maxim doua mai mult ca trenul. Cum să înțeleagă mintea lui de gândac ce înseamnă un virus și o boala infecțioasă? În loc să priceapă că fata asta s a testat s a controlat la medic și s a vaccinat deci este mai sigura decât toate celelalte care nu au făcut asta și care că și ea sunt precis purtătoare de HPV, fără însă (ca și Bianca) să fie bolnave, înțelege exact pe dos și ii tremura chiloții în cur ca ii cade drobul de sare în cap?. Crezi ca știe povestea cu drobul de sare? Lasă l cu mintea lui de gaina și nu te mai obosi să îi răspunzi căci nu înțelege. Ca și mulți alții de fapt. 

needucată este mata...sa.i trag muie lu mata ca facut un prost ca tine care vrea sa para ca este destept, defapt esti un labagiu....sa te piș în cur..

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 43 minute, coaiexxxx a spus:

needucată este mata...sa.i trag muie lu mata ca facut un prost ca tine care vrea sa para ca este destept, defapt esti un labagiu....sa te piș în cur..

De când te duci la curve? Poate i-oi fi tras la muie și lu' mă-sa, mai știi... Ăștia de au acum 18, 19, 20 de  ani e posibil ca mămicile lor să fi fost în pulile multora dintre noi, ăștia care au descoperit curvele după '90. Și să amintim ce făceam până în 2001 cu ele, orgii cu uro pasiv, waffe cu sloboz și d-astea de acum mai vezi doar prin filme? 😎

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 50 minute, coaiexxxx a spus:

needucată este mata...sa.i trag muie lu mata ca facut un prost ca tine care vrea sa para ca este destept, defapt esti un labagiu....sa te piș în cur..

Gata, ne-am lamurit, oficial esti desemnat cel mai prost de pe site!!

Felicitari! 💯🥇🔝

Acum 8 minute, biliape a spus:

De când te duci la curve? Poate i-oi fi tras la muie și lu' mă-sa, mai știi... Ăștia de au acum 18, 19, 20 de  ani e posibil ca mămicile lor să fi fost în pulile multora dintre noi

Se pare ca a fost fix pe dos. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
1 oră în urmă, coaiexxxx a spus:

needucată este mata...sa.i trag muie lu mata ca facut un prost ca tine care vrea sa para ca este destept, defapt esti un labagiu....sa te piș în cur..

Ufff, ce greu înțelegi. Needucat este una și neinstruit alta. Eu am spus neinstruit, adică nu ai prea dat pe la școală. De fapt "coaie" cu carte nu se prea potrivește. Cat despre muie și pisat în cur nu prea știu unde se încadrează. Să fie dominare? Să fie niscaiva perversiuni? Nu știu. Tu știi? 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

haideti sa nu ii mai luam atat apararea.

daca nu era diserve si ariovist cel altruist, fata presta si acum colcaind hov ul prin ea.

ea, inclusiv alti berbeci de p aici ca nu si nu, e doar semn din nastere,

3 pagini mai in fata facea pe proasta si nega rezultatul.

pentru mine nu mai prezinta niciun pic de interes cu toate tratamentele ei pe care nu sunt sigur ca le duce pana la capat.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 36 minute, sorinph a spus:

haideti sa nu ii mai luam atat apararea.

daca nu era diserve si ariovist cel altruist, fata presta si acum colcaind hov ul prin ea.

ea, inclusiv alti berbeci de p aici ca nu si nu, e doar semn din nastere,

3 pagini mai in fata facea pe proasta si nega rezultatul.

pentru mine nu mai prezinta niciun pic de interes cu toate tratamentele ei pe care nu sunt sigur ca le duce pana la capat.

 

Scandalul a inceput de la o poza neinspirata, ca daca avea putina prezenta de spirit semnele respective le facea dispărute rapid in orice cabinet de dermatologie.

Cum 90% din populatie poarta virusul respectiv, imi dau seama ca e foarte periculos (o pula), se impune o stare de urgenta. Vorbeste cu Iohannis. :)

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, sorinph a spus:

haideti sa nu ii mai luam atat apararea.

daca nu era diserve si ariovist cel altruist, fata presta si acum colcaind hov ul prin ea.

ea, inclusiv alti berbeci de p aici ca nu si nu, e doar semn din nastere,

3 pagini mai in fata facea pe proasta si nega rezultatul.

pentru mine nu mai prezinta niciun pic de interes cu toate tratamentele ei pe care nu sunt sigur ca le duce pana la 

Puiul meu nu știu de ce te agiti atât în primul rând nu te pune nimenea să vii la mine în al doilea rând am demonstrat ce am avut de demonstrat nu stau să îmi bat capul cu lumea care nu vrea să înțeleagă 90% din populație are acest virus eu nu am boala am doar virusul poți face diferențe dintre astea două aș fi curioasă câte fete după acest forum au curajul să își facă analizele și să pună rezultatul pe forum îți spun eu niciuna

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, bianca8 a spus:

Puiul meu nu știu de ce te agiti atât în primul rând nu te pune nimenea să vii la mine în al doilea rând am demonstrat ce am avut de demonstrat nu stau să îmi bat capul cu lumea care nu vrea să înțeleagă 90% din populație are acest virus eu nu am boala am doar virusul poți face diferențe dintre astea două aș fi curioasă câte fete după acest forum au curajul să își facă analizele și să pună rezultatul pe forum îți spun eu niciuna

Vezi ca ești în eroare..dacă aveai doar virusul..în stare latenta..adică ținut sub control de sistemul imunitar..nu apăreau negii..te rog frumos..nu mai încerca să ne duci nas..nici tu și nici alții.. măcar aveți decenta..dacă știi ce este aia..decenta..și respect..fata de viitorii clienți..am mai spus nu toți avem creierul cât nuca..

Însănătoșire grabnică 

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 hour ago, catelul.dinamo said:

Scandalul a inceput de la o poza neinspirata, ca daca avea putina prezenta de spirit semnele respective le facea dispărute rapid in orice cabinet de dermatologie.

Cum 90% din populatie poarta virusul respectiv, imi dau seama ca e foarte periculos (o pula), se impune o stare de urgenta. Vorbeste cu Iohannis. :)

inca nu inteleg dc pm o tot aperi pe disperata asta.

multumesc diserve ca ai dat raspunsul corect si m ai scutit de un efort sa l lamuresc pe om.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...