Jump to content

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️

Recommended Posts

• Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hmmmm iti dau dreptate in poze pare delicioasă in realitate este ca atunci cand tie tare foame si gasesti in frigider doar o ciorba care nu iti place dar totusi o mananci din cauza foamei 😂😂

Dacă tot a venit/revenit pe plaiurile ploieștene m-am gândit să-i fac o vizită.  Ii dau mesaj pe whatsapp, îmi spune unde locuiește și tariful, 100/ 200,  ii cer niște poze,  îmi dă ,  ii zic că ajung

Bianca ♥️

Posted Images

Ba asta cu filme in cap,Babanu82,vin ieftin ai băut sa te ajute sa visezi? Ori esti peste ori esti prost. Asa ceva nu găsești la Ploiești. Cred ca dupa o sticlă de babanu erai cu ea in mana si visau cea ce ai scris sau iti făceai filme la bani cade iti va reveni. Mars ca " furi curent"

Domnul marius vad ca esti in plus pe aici da mi un mesaj in pm daca ești asa "serios"😂😂 abia te ai inscris pe cont si vrei atenție cred

. Cred ca ai dreptate. Pe "" domnul "acesta nou l am întâlnit de curând și pe topicul Emmei spunând o groaza de minciuni. Să l lăsăm deci în pace să se lupte cu toată lumea dacă ii place scandalul și noi să ne vedem de treaba noastră. Eu am fost plăcut impresionat de recenzia colegului babanul și as vrea să o vizitez și eu pe Bianca. ÃŽnțeleg că ați plecat din Ploiești. Când reveniți?

Vom lucra pe bucuresti.. momentan chiar nu stiu pentru ca ne am făcut un program si noi..

Nu prea curand. O sa ne gandim si anuntam . Daca nu va asteptam in bucuresti nu este departe . 😂😂🙂🙂😘😘

Vom lucra pe bucuresti.. momentan chiar nu stiu pentru ca ne am făcut un program si noi..

Nu prea curand. O sa ne gandim si anuntam . Daca nu va asteptam in bucuresti nu este departe .

OK,ai dreptate,nu e departe.Da si tu o locatie ca sa stim unde sa te cautam

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • pisicuts changed the title to Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️