Sari la conținut

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună. dragilor și la mulți ani,pe anul acesta de luni voi reveni în ploiești locația mea va fi strada carpați bloc 33.k zona catedrală vis a vis de biciclete ploiești vă aștept cu programări pe watapp luni voi ajunge în jurul 14.00 la locație  prețurile au rămas tot la fel nu sa schimbat nimic pup😘😘

Link spre comentariu
La 15.01.2021 la 12:28, biasexy01 a spus:

Bună. dragilor și la mulți ani,pe anul acesta de luni voi reveni în ploiești locația mea va fi strada carpați bloc 33.k zona catedrală vis a vis de biciclete ploiești vă aștept cu programări pe watapp luni voi ajunge în jurul 14.00 la locație  prețurile au rămas tot la fel nu sa schimbat nimic pup😘😘

Cand începi programările căci ieri am sunat de câteva ori și nu ai răspuns? 

Link spre comentariu

Am prins astăzi o programare la Bianca. Pentru ca am mai făcut recenzii acestei fete nu voi mai spune decât atât :totul a fost ca de obicei adică excelent. Era însă mai odihnita și cu chef de joaca și glume așa că m am distrat de minune. Bineînțeles că voi reveni și ca recomand. Să nu uit :preturile și serviciile ai rămas și ele neschimbate. Succes tuturor. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Sa iti fie de bine Ariovist! Am vizitat.o si eu pe Bianca!...cum ai spus si tu nu prea isi mai are rostul sa scriem arat de mult..aceleasi servici ireproșabile.. a fost o mica gafă din partea ei..dar a compensat cu un oral bun si un futut de toata frumusetea. De revenit: cu siguranta. Seara frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
Acum 7 minute, babanul82 a spus:

Sa iti fie de bine Ariovist! Am vizitat.o si eu pe Bianca!...cum ai spus si tu nu prea isi mai are rostul sa scriem arat de mult..aceleasi servici ireproșabile.. a fost o mica gafă din partea ei..dar a compensat cu un oral bun si un futut de toata frumusetea. De revenit: cu siguranta. Seara frumoasa tuturor!

Multumesc la fel. E o fata cum rar întâlnești. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, ariovist a spus:

pregatiti-va de futut un cur bun

Spune-mi și mie, te rog, cât e finalizarea cu anal, ca am politia pe lângă mine și nu am timp de răsfoit topicul cum as face în mod normal! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dragilor  de marți ajung în ploiești și îi mulțumesc lui ariovist că a anunțat PE forum Că.voi veni  prețurile vor.fi.100.fin 200 ora oral și normal fac și anal 100.extra și luni vă voi da și locația încă nu o știu nici Ieu vă pupici 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...