Jump to content

Bianca !0723744504 noua in domeniu. ♥️

Recommended Posts

Bună. dragilor și la mulți ani,pe anul acesta de luni voi reveni în ploiești locația mea va fi strada carpați bloc 33.k zona catedrală vis a vis de biciclete ploiești vă aștept cu programări pe watapp luni voi ajunge în jurul 14.00 la locație  prețurile au rămas tot la fel nu sa schimbat nimic pup😘😘

• Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hmmmm iti dau dreptate in poze pare delicioasă in realitate este ca atunci cand tie tare foame si gasesti in frigider doar o ciorba care nu iti place dar totusi o mananci din cauza foamei 😂😂

Dacă tot a venit/revenit pe plaiurile ploieștene m-am gândit să-i fac o vizită.  Ii dau mesaj pe whatsapp, îmi spune unde locuiește și tariful, 100/ 200,  ii cer niște poze,  îmi dă ,  ii zic că ajung

Bianca ♥️

Posted Images

La 15.01.2021 la 12:28, biasexy01 a spus:

Bună. dragilor și la mulți ani,pe anul acesta de luni voi reveni în ploiești locația mea va fi strada carpați bloc 33.k zona catedrală vis a vis de biciclete ploiești vă aștept cu programări pe watapp luni voi ajunge în jurul 14.00 la locație  prețurile au rămas tot la fel nu sa schimbat nimic pup😘😘

Cand începi programările căci ieri am sunat de câteva ori și nu ai răspuns? 

Acum 8 ore, george_us30 a spus:

Dimineata? Ora 14.00? 

Prima parte a fost salutul,.Trebuia sa puna punct sau semnul exclamarii dar cand scri pe telefon ca ea se mai produc si greseli dar oricum nu conteaza caci de futut se fute mai bine decat scrie.

Am prins astăzi o programare la Bianca. Pentru ca am mai făcut recenzii acestei fete nu voi mai spune decât atât :totul a fost ca de obicei adică excelent. Era însă mai odihnita și cu chef de joaca și glume așa că m am distrat de minune. Bineînțeles că voi reveni și ca recomand. Să nu uit :preturile și serviciile ai rămas și ele neschimbate. Succes tuturor. 

• Like 1
  • Haha 1

Sa iti fie de bine Ariovist! Am vizitat.o si eu pe Bianca!...cum ai spus si tu nu prea isi mai are rostul sa scriem arat de mult..aceleasi servici ireproșabile.. a fost o mica gafă din partea ei..dar a compensat cu un oral bun si un futut de toata frumusetea. De revenit: cu siguranta. Seara frumoasa tuturor!

Acum 7 minute, babanul82 a spus:

Sa iti fie de bine Ariovist! Am vizitat.o si eu pe Bianca!...cum ai spus si tu nu prea isi mai are rostul sa scriem arat de mult..aceleasi servici ireproșabile.. a fost o mica gafă din partea ei..dar a compensat cu un oral bun si un futut de toata frumusetea. De revenit: cu siguranta. Seara frumoasa tuturor!

Multumesc la fel. E o fata cum rar întâlnești.