Sari la conținut

Katja 0728014079


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

O sucurta recenzie...Am fost si eu la domnisoara,din partea mea are 10 pe linie.

Am sa mai revin la ea cu prima ocazie. M-am simtit cu ea ca si cu o prietena.programarea qa fost respectata de ambele parti. Iti multumesc Katja. Ne vedem curand!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

O sucurta recenzie...Am fost si eu la domnisoara,din partea mea are 10 pe linie.

Am sa mai revin la ea cu prima ocazie. M-am simtit cu ea ca si cu o prietena.programarea qa fost respectata de ambele parti. Iti multumesc Katja. Ne vedem curand!

si eu abea astept sa ne revedem 🤗 esti un om foarte frumos , multumesc ! Un weekend minunat iti doresc 💋
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut,cum am vazut ca parerile sunt impartite legat de ea aleg totusi sa o vizitez(ca na poate ceilalti nu au prins-o chiar ''in the mood'').

Programat pe whatapp (raspunde foarte greu,1 mesaj la o ora) stabilim in final ora la care sa ajung.

O sun cand ajung la Ared-uri ,imi da indicatiile necesare si sunt la ea.Pana aici toate bune,programare respectata de amandoi .

E cea din poze,chiar arata bine nimic de comentat. Vorbim putin, ea se face comoda in pat ,eu jos hainele si ma intind langa ea.

Bun acum incepe distractia...O freaca putin sa se ridice la care ea:

Da cat se face?cat de mare e?

Na uita-te la ea, cat sa fie?

Da ti-am zis ca nu accept dimensiuni mari!! (cand mi-a trimis lista cu serviciile si preturile, da a mentionat ca nu accepta dimensiuni mari) Peste 15 cm nu iau.Afara! Veniti sa va bateti joc de mine si bla bla bla.  Na eu sunt destul de mare dar nici Rocco Siffredi ,pentru mine o dimensiune mare e peste 18/19 cm. Nu ma intelegeti gresit, aici nu e vb de dimensiune ci de comportamentul ei,dupa cum a vorbit atunci zici ca era de pe strada frate.Jalnica.

E genul de persoana pe care sa o deranjezi doar de la 100€ nu pt o ''amarata de finalizare'' si doar daca ai puta sub 15 cm, eventual sa te si termini in 2/3 minute.

Acum voi decideti ce si cum ,dar pt mine e de evitat!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut,cum am vazut ca parerile sunt impartite legat de ea aleg totusi sa o vizitez(ca na poate ceilalti nu au prins-o chiar ''in the mood'').

Programat pe whatapp (raspunde foarte greu,1 mesaj la o ora) stabilim in final ora la care sa ajung.

O sun cand ajung la Ared-uri ,imi da indicatiile necesare si sunt la ea.Pana aici toate bune,programare respectata de amandoi .

E cea din poze,chiar arata bine nimic de comentat. Vorbim putin, ea se face comoda in pat ,eu jos hainele si ma intind langa ea.

Bun acum incepe distractia...O freaca putin sa se ridice la care ea:

Da cat se face?cat de mare e?

Na uita-te la ea, cat sa fie?

Da ti-am zis ca nu accept dimensiuni mari!! (cand mi-a trimis lista cu serviciile si preturile, da a mentionat ca nu accepta dimensiuni mari) Peste 15 cm nu iau.Afara! Veniti sa va bateti joc de mine si bla bla bla. Na eu sunt destul de mare dar nici Rocco Siffredi ,pentru mine o dimensiune mare e peste 18/19 cm. Nu ma intelegeti gresit, aici nu e vb de dimensiune ci de comportamentul ei,dupa cum a vorbit atunci zici ca era de pe strada frate.Jalnica.

E genul de persoana pe care sa o deranjezi doar de la 100€ nu pt o ''amarata de finalizare'' si doar daca ai puta sub 15 cm, eventual sa te si termini in 2/3 minute.

Acum voi decideti ce si cum ,dar pt mine e de evitat!

si cum trebuie da fac de acuma cand mai patesc asa? pentru ca eu spun ca nu primesc dimensiuni mari si a ta chiar era, nu te victimiza ca nu primesti nimic :)) tu m-ai insultat prin faptul ca nu ti-a pasat de vorbele mele . Eu am pierdut prin nepasarea ta . Sau trebuia sa iti fac un serviciu cum as fi putut si dupa sa zici ca ti-am luat banii si nu am fost buna de nimic? Era mai ok? Pe tine daca nu te ia una vai e de evitat .. multa sanatate dragule!
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Stai linistită draga mea că nu plâng ca nu m-ai lua si am zis ca pt mine ești de evitat,ceilalți sunt liberi să aleagă dacă te vor sau nu. Degeaba ești frumoasă dacă nu știi să te comporți pro client si din câte se pare nu sunt singurul care ți-a atras atenția legat de asta.

Referitor la situația de atunci specifică ce înseamnă pt tine mărime mare si nu cred ca o sa se mai întâmple 😉

Apreciez ca ai raspuns decent si frumos

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Katya, e interesant aspectul asta cu dimensiuni mari, noi de unde sa știm unde ne încadrampoate ca meseria asta nu te caracterizează, ca exemplu Mieuna, Raaluka top, Blonda top Micalaca, sau altele nu au acest criteriu, îmi cer scuze dacă te-am deranjat cumva, te salut și o zi buna îți doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

O mică recenzie eu am 4-5 vizite la katja și toate au fost super ok și azi după masa am fost și chiar a fost super zâmbitoare bine dispusă deși eu is mai timid așa de felul meu ,dar cred ca mai depinde și de atitudinea fiecăruia cum vorbim

de fiecare data m- am simptit cu ea exact ca și cu o prietena nu o fost niciodată pe graba

Katja dacă am greșit ceva aici poți sa completezi

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sincer nu a-și avea nimic de câștigat sa mint sau sa înfloresc așa aiurea cu mine de fie care data a fost super ok la fiecare vizita deși era așa din scurt pt ca am prietena super geloasa și îmi da control tot timpul momentan nu am ce sa ii reproșez totul a fost perfect și vizita de azi a fost super ok deși era puțin suparata cel puțin așa mi sa părut dar a fost cu zâmbetul pe buze a glumit,cel puțin eu sunt mulțumit de ea acum nu știu cu restul cum e

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Maxuser exact pt reducere am făcut postările sau sa ii intru in gratie am zis ca va scriu experiențele mele cu ea nu sa ii fac reclama dar văd ca va deranjează pe uni acum poate îs eu mai începător la astea nu am experiențele altor îs mai tinerel ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Scuzați ca am împărtășit experiențele mele aici cu voi și ca V-am răpit din timp

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Maxuser exact pt reducere am făcut postările sau sa ii intru in gratie am zis ca va scriu experiențele mele cu ea nu sa ii fac reclama dar văd ca va deranjează pe uni acum poate îs eu mai începător la astea nu am experiențele altor îs mai tinerel ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Scuzați ca am împărtășit experiențele mele aici cu voi și ca V-am răpit din timp

Spor la ciocanit

Link spre comentariu

Salutare tuturor, am vizitat-o si eu pe domnisoara mai demult dar de cand vad ca iar ați luat-o pe una la țintă nu ma pot abtine. Am avut probleme cu ea cu respectarea programării dar odata ajuns la ea, sa purtat frumos si ma lucrat de numa. Deci nu poti spune despre ea ca e de evitat. Fiecare cu gusturile lui !

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Și eu confirm ca e fata de nota 10.

Pe mine ma poți acuza ca am doua recenzii? Sau ca urmăresc reducere? Sunt aici de aproape de cand s-a fondat site-ul.

Cu Katja e chestie de temperament. Cum zicea careva mai sus... O data ce ai ajuns la ea și ești gentleman, te tratează ca pe un rege. Are și ea momentele ei, nu e ușor sa fii calma și răbdătoare când te suna o grămadă de obsedați care se cred din juani și cassanove.

Nu e obligat nimeni sa meargă la ea, dacă nu ți convine ca vorbește ca din varfu pulii la început cu tine.. Dar dacă ai răbdare și te place... Îți faci abonament.

Pentru ăștia care sunt supărați ca i a respins sau refuzat sau nu le a mai răspuns... Ce e comportamentul asta de pizda? Nu ți a raspuns sau nu ți convine? Mergi la alta. Te pui sa te plângi pe aici ca un pitzi ce ești. Jalnic și patetic.

 

Complicat = katya pfff.numa.tepe si vi tu sa ne spui ca e zâmbitoare și ai fost de atatea ori pff

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gigi2931970
Reputație: 0

Este corect ce spune cucugol fata este una dintre cele care nu trebuie ratată și te fute de te rupe dar probabil depinde foarte mult și de comportamentul pe care îl avem noi

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Și eu confirm ca e fata de nota 10.

Pe mine ma poți acuza ca am doua recenzii? Sau ca urmăresc reducere? Sunt aici de aproape de cand s-a fondat site-ul.

Cu Katja e chestie de temperament. Cum zicea careva mai sus... O data ce ai ajuns la ea și ești gentleman, te tratează ca pe un rege. Are și ea momentele ei, nu e ușor sa fii calma și răbdătoare când te suna o grămadă de obsedați care se cred din juani și cassanove.

Nu e obligat nimeni sa meargă la ea, dacă nu ți convine ca vorbește ca din varfu pulii la început cu tine.. Dar dacă ai răbdare și te place... ÃŽți faci abonament.

Pentru ăștia care sunt supărați ca i a respins sau refuzat sau nu le a mai răspuns... Ce e comportamentul asta de pizda? Nu ți a raspuns sau nu ți convine? Mergi la alta. Te pui sa te plângi pe aici ca un pitzi ce ești. Jalnic și patetic.

 

 

te pup tare tare 💋🤗 Esti un domn si meriti sa fi tratat ca un rege ðŸ˜ðŸ’‹ðŸ¥‚
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...