Sari la conținut

Katja 0728014079


Postări Recomandate

  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

Buna dragilor ❤😘🤗

 

Astazi voi fi disponibila intre orele 15:00 - 22:00 . 

Maine , joi , este ultima zi la voi la voi in oras si voi fi disponibila intre orele 11:00 - 21:00 . 

Multi pupici dragii mei 😘👅😈

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
Acum 17 ore, katja123 a spus:

Buna dragilor ❤😘🤗

 

Astazi voi fi disponibila intre orele 15:00 - 22:00 . 

Maine , joi , este ultima zi la voi la voi in oras si voi fi disponibila intre orele 11:00 - 21:00 . 

Multi pupici dragii mei 😘👅😈

😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

Buna dragilor 🤗😘

 

Din pacate voi anula toate programarile de astazi iar vizita mea la Arad se incheie acum. Motivul este unul medical . 

 

Va pup tare 💋💋💋

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

Buna dragilor ❤🤗😍😘

 

❤Maine si Vineri voi fi disponibila in Arad 🤗😘 Fiind timpul foarte scurt voi fi disponibila doar pentru cei care ne cunoastem deja 💋

 

 Pentru programari ma gasiti la numarul 0728014079  . La telefon nu pot raspunde mereu , va rog sa imi lasati mesaj si sa mentionati ca ati mai fost la mine . Metoda preferata ramane whatsapp-ul  🤗😘

 

Serviciul meu contine :

💋Erotic masaj - cu uleiuri  afrodisiace

💋 Oral ( ON - in functie de igiena )

💋 69 

💋 Deepthroat

💋 Face sitting 

💋 Sex in diferite pozitii 

💋Spanking ( in limita bunului simt ) 

💋 Body to body masaj 

💋 Masaj de relaxare ( la ora ) 

💋 Spanish ( sex intre sani )

💋 COB

💋 Fk - in functie de chimie 

💋 accept cunnilingus si anilingus (pasiv) 

 NU ACCEPT : 

-minori, grupuri, cupluri

-domnii sub influenta alcoolului

-domnii lipsiti de bun simt

-domnii cu accesorii ( BILE, PIRCE , SILICON ) 

-domnii cu dimensiuni mari  

 

🎁Cadoul pentru 

💋 30 min - 200 

💋 1h cu 2 finalizari 400 

IMG_20210608_210530_120.jpg.fb02d06dda0cae37577e62b9f4fcf07f.jpg

 

IMG_20210608_210349_929.jpg.f6ac8b08179df7e62dad9f6c10fd68c8.jpg

 

 

IMG_20210608_210431_523.jpg.e87f0d2afc1371dfdadbe5648fa43107.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

Buna dragilor 🫂🔥💋

 

Am revenit , pentru o perioada , la Arad ❤

 

Pentru programari va astept mesajul , pe whatsapp, la numarul 0728014079.

IMG_20210701_151005_210.jpg.09b56aea6dcc2c7ebd5c02b9930c80f8.jpg

 

IMG_20210701_020942_234.jpg.93522fca5bf5cc73d5ea9a2443ca8ffb.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Strainatate
  • Oras:Strainatate

Na bun. Per total: absolut fantastic!

Din punctul meu de vedere, un tip ce merge poate mai rar ca altii, dar care vaneaza aproape exclusiv fetele de top de cativa ani, Katja este posibil cea mai faina fata la care am mers.

Am facut o programare rapida pe WhatsApp ea facand o exceptie pentru mine, nemaifiind la ea si neavand nici numar romanesc. Programarea a fost respecata de ambele parti. Katja este la ARED Kaufland in cel mai luxurios apartament ce l-am vazut acolo. M-a asteptat intr-un set de lenjerie roz si tocuri (poze cu setul respectiv fiind si pe aici) iar nici nu am apucat bine sa intru sau sa ma asez si am si fost prins de pantaloni. Am fost servit cu apa dar eram jumate pierdut deja de apartament, looks si cum am fost primit.

Am fost la un dus intr-o baie cu un dus italian si o gramada de geluri de dus. Katja este o fire extrem de dezinvolta, vorbareata si inteligenta. Nu cred ca are nicio problema in a-si face prieteni. 

Am ajuns intr-o camera frumoasa, muzica buna, pat foarte bun. Am avut parte de un oral foarte bun, deep, extrem, extrem de bun. Apoi am rezistat la misionar, LOT si reverse. Se misca extrem de bine, priviri si absolut tot. Am finalizat pe sanii ei superbi la marginea patului. Am avut norocul si bucuria sa primesc si FK (din greu).

Katja este o fata ce arata extrem de bine, este slim exact cu imi place mie si arata cel putin la fel de bine ca in pozele de aici. La sfarsit a fugit imediat la dus, igiena ei fiind vizibil o prioritate. Am avut ocazia sa facem si dusul de final impreuna. Chiar si la final am avut parte de un mic teasing inainte de plecare.

Notarea Katjei este redundanta. Am fost si la Amelya, Cris, Tania, Iulia, Bia, etc. Katja este in top 2, cu siguranta. Din punctul meu personal de vedere, este un etalon. 

Daca voi avea norocul, voi incerca si maine, luni, sa merg inca odata la ea inainte de plecare. 

O zi frumoasa tuturor!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
13 hours ago, mastermind88 said:

Na bun. Per total: absolut fantastic!

Din punctul meu de vedere, un tip ce merge poate mai rar ca altii, dar care vaneaza aproape exclusiv fetele de top de cativa ani, Katja este posibil cea mai faina fata la care am mers.

Am facut o programare rapida pe WhatsApp ea facand o exceptie pentru mine, nemaifiind la ea si neavand nici numar romanesc. Programarea a fost respecata de ambele parti. Katja este la ARED Kaufland in cel mai luxurios apartament ce l-am vazut acolo. M-a asteptat intr-un set de lenjerie roz si tocuri (poze cu setul respectiv fiind si pe aici) iar nici nu am apucat bine sa intru sau sa ma asez si am si fost prins de pantaloni. Am fost servit cu apa dar eram jumate pierdut deja de apartament, looks si cum am fost primit.

Am fost la un dus intr-o baie cu un dus italian si o gramada de geluri de dus. Katja este o fire extrem de dezinvolta, vorbareata si inteligenta. Nu cred ca are nicio problema in a-si face prieteni. 

Am ajuns intr-o camera frumoasa, muzica buna, pat foarte bun. Am avut parte de un oral foarte bun, deep, extrem, extrem de bun. Apoi am rezistat la misionar, LOT si reverse. Se misca extrem de bine, priviri si absolut tot. Am finalizat pe sanii ei superbi la marginea patului. Am avut norocul si bucuria sa primesc si FK (din greu).

Katja este o fata ce arata extrem de bine, este slim exact cu imi place mie si arata cel putin la fel de bine ca in pozele de aici. La sfarsit a fugit imediat la dus, igiena ei fiind vizibil o prioritate. Am avut ocazia sa facem si dusul de final impreuna. Chiar si la final am avut parte de un mic teasing inainte de plecare.

Notarea Katjei este redundanta. Am fost si la Amelya, Cris, Tania, Iulia, Bia, etc. Katja este in top 2, cu siguranta. Din punctul meu personal de vedere, este un etalon. 

Daca voi avea norocul, voi incerca si maine, luni, sa merg inca odata la ea inainte de plecare. 

O zi frumoasa tuturor!

🍭 Multumesc dragule ,ma bucur ca ti-am facut placere 🥰 💞💫

Foarte dragut din partea ta sa iti rupi din timpul pentru a imi scrie !  ❤🔥🫂

Te pup si sper sa ne revedem  💋💋💋

Link spre comentariu

  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

🍭 Buna dragilor , 

Whatsapp-ul meu nu functioneaza 🤷‍♀️ Imi cer scuze tuturor celor pe care nu pot sa ii anunt dar nu voi fi disponibila in aceasta dimineata. 🙏 Nu ma simt bine 👂  . 

 

O zi minunata va doresc ! Pupici 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...