Sari la conținut

Katja 0728014079


Postări Recomandate

Salutare.

Vizitat ieri acest inger pe nume Katja. Intr-adevar, Katja e fantastica, absolut superba din orice punct de vedere. Am programat pentru 30 de min, am prelungit pentru o ora si e a2a cea mai buna decizie luata ieri (prima fiind cea de a o vizita).

O experienta perfecta, de la inceput pana la sfarsit, pe care sper sa am ocazia sa o mai repet. Notele nu cred ca isi mai au rostul, le stiti si voi. Recomand!!

Multumesc din nou Katja, si scuze ca am fost mai stangaci uneori! Te pup si iti urez tot binele! 😘😍

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 19 ore, misterth a spus:

Salutare.

Vizitat ieri acest inger pe nume Katja. Intr-adevar, Katja e fantastica, absolut superba din orice punct de vedere. Am programat pentru 30 de min, am prelungit pentru o ora si e a2a cea mai buna decizie luata ieri (prima fiind cea de a o vizita).

O experienta perfecta, de la inceput pana la sfarsit, pe care sper sa am ocazia sa o mai repet. Notele nu cred ca isi mai au rostul, le stiti si voi. Recomand!!

Multumesc din nou Katja, si scuze ca am fost mai stangaci uneori! Te pup si iti urez tot binele! 😘😍

Ești un dulce și te mai aștept cu drag 🥰🤗 te rog, sa fiu sigura ca am salvat numărul tău , lasă-mi un mesaj pe whatsapp  💋

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 4 ore, katjablond a spus:

 

*aveam un client la baie (în caz ca va întrebați a cui sunt adidașii) 🥰😄😘😘😘

 

Polish_20210927_193210907.jpg.5f1b4fe525d789f29a7e380c4795b0ee.jpg

cine să mai observe pantofii când e un așa corp în prim plan🤪 nici după  ce ai menționat de adidasi, tot nu i-am remarcat 🤣🤣

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 10 minute, katjablond a spus:

* mergeam sa duc gunoiul, nu va aștept asa 😄😄😄 ținutele mele conțin dresuri și  tocuri 💋💋💋💋

mă angajez cu normă întreagă șofer pe mașina de gunoi, dacă tu așa ca în pozele alea mergi la ghenă🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ca sa fie pace pe pamant, recunosc ca si la Katja am interdictie momentan 😭😭😭 , bineinteles tot din cauza mea.

Si aici imi cer scuze public si promit ca incerc sa ma schimb.

😇

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 minute, alint76 a spus:

Ca sa fie pace pe pamant, recunosc ca si la Katja am interdictie momentan 😭😭😭 , bineinteles tot din cauza mea.

Si aici imi cer scuze public si promit ca incerc sa ma schimb.

😇

Si când am sa plec am sa lămuresc "impacarile" toate, poate asa pe viitor ma veți asculta și pe mine când va rog ceva și nu o sa va mai faceți voi idei, aiurea, când va spun ca într-o zi nu pot....  

... Și cel mai grav Alin cumva a uitat de mine, cu gândul ca eu voi mereu aici ceea ce e foarte greșit :)) 💋

Polish_20210928_021426497.jpg

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 17 minute, katjablond a spus:

Si când am sa plec am sa lămuresc "impacarile" toate, poate asa pe viitor ma veți asculta și pe mine când va rog ceva și nu o sa va mai faceți voi idei, aiurea, când va spun ca într-o zi nu pot....  

... Și cel mai grav Alin cumva a uitat de mine, cu gândul ca eu voi mereu aici ceea ce e foarte greșit :)) 💋

Polish_20210928_021426497.jpg

Intr-adevar, asta e pacatul meu cel mare: uit de fetele locale in favoarea pasaricilor calatoare. Cum apare una, hop si eu gramada, amanand vizita la frumusetile noastre locale deoarece cred ca ele vor fi mereu aici pt noi.

Va sfatuiesc sa nu faceti ca mine, daca nu vreti sa se supere pe voi, cum a facut cu mine. Recunosc, pe buna dteptate.

In apararea mea pot sa spun doar atat: sunt in meseria asta de preacurvar de putin timp - 5 luni, si imi doresc sa cunosc cat mai multe fete. Sper sa ma linistesc la un moment dat si sa ma stabilesc la 1-2 locale la care sa imi fac abonament si in rest doar din cand in cand o pasarica calatoare.

Pupici Katja si scuze.

💟

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Heyy dar nu era asta nici cea mai mica problema ...  Nu sunt nevasta nimănui și nici măcar amanta cuiva și chiar dacă eram voi sunteți ființe libere, puteți și trebuie sa faceți ce va face fericiți...

Tu ai uitat ca ai anulat întâlnirea noastră pe motive medicale iar apoi nu ai avut bunul simt sa ma îmi spui nimic și asta după ce ca a fost o perioada când direct ma speria cât de mult îmi scriai!  Atât 💋

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 minut, Flx01 a spus:

Telenovela a început luați semințele și berea

Ce e cu asta? 

Da, EXPLIC pt ca voi scrieți ca ne-am certat și lumea cine știe ce înțelege!! Și tu ai scris ca ne-am împăcat , UIȚI ??? Și de ce mai ca nu ai putut sa ma crezi ca nu pot, ca nici cu o data sau doua înainte s-a nimerit sa nu fiu disponibila când ai vrut... văii ai luat-o ca am ceva cu tine... M-ai forțat sa te primesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...