Sari la conținut

Boli cu transmitere sexuală


Postări Recomandate

  • Oras:Everyfuckingwhere
  • Oras:Everyfuckingwhere

Cineva a întâlnit pe forum persoane infectate?

Mulți dintre fete fac oralul neprotejat, nu se tem?

Ba baeatule, nu ne temem de bts cum ne temem da prostie.

Vii tu cu cont nou, fără nici o reputație, si intrebi de bts?

Cel mai bine te poți proteja dacă ramai la laba. Dar sa te speli mai întâi pe mâini, cel puțin 20 secunde cu apa și săpun

Link spre comentariu
  • Oras:Everyfuckingwhere
  • Oras:Everyfuckingwhere

Fraților

Sunteți pe lângă...de jumătate de ani in țară se moare numai de Covid 19.....ce plm va mai faceți probleme pt. alte boli

Asta-i cea mai faina moarte : dand muie!

Te duci la curve, dai muie, iei boala, crapi...

Link spre comentariu
  • Oras:Everyfuckingwhere
  • Oras:Everyfuckingwhere

Larisssa are coaie cat nu avem noi, masculii feroce ai acestui superb sait de cultură si educație (prin felatie).

Eu am maxim de respect pentru ea. Pentru ca nu a cedat si și-a prins mintea cu mine. Iar eu sunt o curva de cursa lunga. In schimb, Beatrice s-a rușinat rau de tot.

Un lucru sa va fie clar tuturor : Larisssa NU are peste /proxenet. Asta e genul de fata care le cere ea taxa de protecție peștilor /proxenetilor 😂😂😂

Ce-am avut de-mpartit cu ea, am împărțit. Un simplu lucru ar mai fi de împărți : un cearșaf ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Cineva a întâlnit pe forum persoane infectate?

Mulți dintre fete fac oralul neprotejat, nu se tem?

Buna ziua,

 

plecand de la premisa că nu-s intrebari de troleală, voi incerca să ajut prin a răspunde punctual.

 

Cineva a întâlnit pe forum persoane infectate?

 

Si cum ar trebui sa ne dam seama, ai?

Din priviri, asa?

Exceptand femeile care se drogheaza si care ajung sa nu se se mai ingrijeasca de sanatatea si aspectul lor cotidian, până nu ajungi față in față cu obiectul de activitate - orificiul vizat (mai neaoș - muie, cur, pizdă), e cam greu sa discerni vizual o purtatoare de BTS.

Chiar si asa, tot trebuie fie sa ai experienta normalitatii, pentru a observa anormalul.

 

Mulți dintre fete fac oralul neprotejat, nu se tem?

Dacă fetele care-s de gen feminin, ar fi mulți, multe din bărbați ar fi ghei. OMG, limba asta

 

Atata timp cat ei cer, se gasesc destule sa ofere/primeasca oral neprotejat. Se tem, dar e plin de curajosi si curajoase.

 

Și cam gata cu caterinca. Ai mai jos un ghid destul de explicit. Daca nu te ajuta limba lui Șekspir, ai Google translate - care functioneaza binisor pentru texte tehnice

 

https://www.cdc.gov/std/healthcomm/stdfact-stdriskandoralsex.htm#canSTDsBeSpread

 

azi, informatia e la un click distanta dar vorba 'ceea: "pică pară mălăiață..."

  • Like 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:BV 😎
  • Oras:BV 😎

Plm și eu am luat gonoree de la oral neprotejat, dar se tratează ușor cu o doză șoc de antibiotice. E mai mare stresul când te duci să faci analizele să vezi dacă ai sau nu bacteria asta molipsitoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Everyfuckingwhere
  • Oras:Everyfuckingwhere

Plm și eu am luat gonoree de la oral neprotejat, dar se tratează ușor cu o doză șoc de antibiotice. E mai mare stresul când te duci să faci analizele să vezi dacă ai sau nu bacteria asta molipsitoare.

O injecție - n buca dreaptă si 40 pastile (ceva cu dyxo...) in cazul meu. Plus 100 usd la nenea doctor din Vietnam :)

Link spre comentariu
  • Oras:BV 😎
  • Oras:BV 😎

O injecție - n buca dreaptă si 40 pastile (ceva cu dyxo...) in cazul meu. Plus 100 usd la nenea doctor din Vietnam :)

mie mi-a dat 4 pastile să iau azitromicina 2x500mg și eficef 2x200mg 😶
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...