Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
1 oră în urmă, adi54 a spus:

American beauty.

Mersi pentru compliment 🥰 esti un scump 😘😘 si te astept pe la mine daca esti interesat 🥰❤❤😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele.  Astazi am cam fost pe liber total ...😞 cei care doriti in a ma vizita pe repede inainte.  Va sunt disponibila si va astept pe toti ceidoritori 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 5 minute, adelle2020 a spus:

Dragalaseniile mele.  Astazi am cam fost pe liber total ...😞 cei care doriti in a ma vizita pe repede inainte.  Va sunt disponibila si va astept pe toti ceidoritori 😘😘😘😘😘

 Adică , o zi moartă 🙉

Link spre comentariu
18 minutes ago, lancelot said:
25 minutes ago, adelle2020 said:

Dragalaseniile mele.  Astazi am cam fost pe liber total ...😞 cei care doriti in a ma vizita pe repede inainte.  Va sunt disponibila si va astept pe toti ceidoritori 😘😘😘😘😘

 

pe repede inainte adica fast-fuck..fata v o zice pe fata

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 minut, ozgean a spus:

pe repede inainte adica fast-fuck..fata v o zice pe fata

Nu dragutule . Mam referit pe repede inainte.  Adică fara programare, mai sunat ai ajuns , ne finalizam.  Următorul ....

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 13.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 oră, apandele38 a spus:

Bună adella pot sa trec si eu pe la tine  astăzi pe la ora 13.00 ??

 

Ma scuzi ca nu tiam putut raspunde mai devreme . Dar pentru ati raspunde imediat lasami un mesaj pe wapp sau sunama si voi incerca sa te fac sa te simnti bine daca ma vei vizita❤❤❤🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 33 minute, apandele38 a spus:

 

Buna dragule dar sincer chiar nu stiu despre ce e vorba din motiv ca pana acum la 17 am fost libera si cam la toate mesajele si apeluri am raspuns.... probabil sa ma fii sunat in timp ce eram ocupata si nu te-am apelat eu înapoi. 

Chiar nu imi dau seama . Dar imi cer scuze si sper sa ne auzim la telefon 🥰😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 13.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Ca inceput de weekend 😘🥰😘🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze recente si poate facute chiar atunci cand sunt cerute , va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 14:00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
La 29.01.2021 la 17:13, floryandoru a spus:

Sunt intradevar poze vechi.Cei care aau fost la ea stie ca e o fata superba.😘😘😁😁😘😘

Mersi foarte mult de compliment🥰😘

Da asa este pozele sunt mai vechi dar nu mai am gasit nimic care sa imi placa si nici timp nu prea de facut altele noi pe placul meu 🥰❤ si sa pot fii sigura ca sunt si pe placul vostru ❤

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty
Acum 17 ore, adelle2020 a spus:

Mersi foarte mult de compliment🥰😘

Da asa este pozele sunt mai vechi dar nu mai am gasit nimic care sa imi placa si nici timp nu prea de facut altele noi pe placul meu 🥰❤ si sa pot fii sigura ca sunt si pe placul vostru ❤

Cu sau fara poze esti pe placul meu 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Ca final de weekend 😘🥰😘🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze recente si poate facute chiar atunci cand sunt cerute , va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru este inceput , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...