Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
1 oră în urmă, mathis27 a spus:

Exact asta am spus draguta.... Este mai bine unde ești acum.... 😂😂😂Nu ai citit cu atenție. Te pupi 😘😘😘

Nu mai sunt la Rin . Sunt exact la uniri . De la balcon se vede parcul central 😂. Daca te-ai referit a fii mai bine la Rin decat central nu prea e ok acolo credema... daca invers scuze de ne intelegerea avuta 😕😕

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 ore, adelle2020 a spus:

Nu mai sunt la Rin . Sunt exact la uniri . De la balcon se vede parcul central 😂. Daca te-ai referit a fii mai bine la Rin decat central nu prea e ok acolo credema... daca invers scuze de ne intelegerea avuta 😕😕

Ai dreptate draguta.... Nu am citi ca te-ai mutat la Unrii.... Greșeala mea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele mici si scumpe 🥰🥰🥰programul de distracție si satisfacție de astazi va fii inceput de la ora 13:00 ❤❤si finalul va fii in functie de voi 🥰🥰🥰 asa ca va ASTEPT in a ne elibera impreuna 😍😍😋😋 

Si inca cateva fotografii pentru scumpii mei 🥰

20210412_144730.jpg

20210412_144606.jpg

20210412_144443.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
3 hours ago, adelle2020 said:

Dragalaseniile mele mici si scumpe 🥰🥰🥰programul de distracție si satisfacție de astazi va fii inceput de la ora 13:00 ❤❤si finalul va fii in functie de voi 🥰🥰🥰 asa ca va ASTEPT in a ne elibera impreuna 😍😍😋😋 

Si inca cateva fotografii pentru scumpii mei 🥰

20210412_144730.jpg

20210412_144606.jpg

20210412_144443.jpg

pe zi ce trece mai frumoasa si mai sexoasa...avem pisoi?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele mici si scumpe 🥰🥰🥰programul de distracție si satisfacție de astazi este inceput ❤❤si finalul va fii in functie de voi 🥰🥰🥰 asa ca va ASTEPT in a ne elibera impreuna 😍😍😋😋 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 programul de astazi va fii inceput de la ora 12:30 😍 asa ca pana in ora 21:00 ❤😍 haideti sa ne bucurăm impreuna de aceasta vreme superba si aceasta zii speciala 😍🥰😍❤ va ASTEPT 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 41 minute, adelle2020 a spus:

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 programul de astazi va fii inceput de la ora 12:30 😍 asa ca pana in ora 21:00 ❤😍 haideti sa ne bucurăm impreuna de aceasta vreme superba si aceasta zii speciala 😍🥰😍❤ va ASTEPT 

Astăzi e sărbătoare Adelle😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare confrați futăcioși! A sosit momentul pentru o nouă recenzie! Ieri la ora 16:00 am vizitat-o pe Adelle. Programare respectată de ambele părți. Am făcut duș, unde am și primit prosop, după care a urmat un oral cu deep, atenție scăzută la împrejurimi, dar cu câteva tente de facefuck, am terminat cu cim. A urmat o pauză de țigară unde am discutat despre câteva teme cotidiene și m-am jucat cu ,, pisicuța ei". Al doilea număr a debutat cu un oral bun, iar apoi misionar, am schimbat câteva poziții, iar la final am ales tot cim. Menționez că, este strâmtă, frumoasă la față, și își dă interesul. Iar la duș am găsit tot ce era necesar. De revenit, da. Pentru raportul calitate preț, o recomand cel puțin odată. Eu țin cont de fiecare dată de aspectul servicii-costuri. O săptămână frumoasă să aveți. Te pup Ade!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

Cum aveti voi noroc nu stiu...

Mie se 3x mi-a dat teapa la programari...

Prima data am ajuns la locatie si nu a mai raspuns...

Si de 2x am stat cuminte si am tot asteptat confirmarea ei si nam mai plecat catre ea caci din nou... Nu a mai raspuns la telefon... 

Asta imi e norocu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:X
  • Oras:X
Acum 1 oră, soky92 a spus:

Cum aveti voi noroc nu stiu...

Mie se 3x mi-a dat teapa la programari...

Prima data am ajuns la locatie si nu a mai raspuns...

Si de 2x am stat cuminte si am tot asteptat confirmarea ei si nam mai plecat catre ea caci din nou... Nu a mai raspuns la telefon... 

Asta imi e norocu...

Și eu am încercat de 2× programări, pe WhatsApp, iar când a fost sa confirmam nu a mai răspuns, cu toate ca era activa.

Asta e...mai incercam sau cautam...

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 programul de astazi va fii inceput de la 10:00 😍 asa ca depinde doar de voi ora de final  ❤😍 haideti sa ne bucurăm impreuna si sa ne eliberam de nevoie 🥰🥰😍😍😍😍.

P.S. ora de final am so vo dau mai pe seara . Asta depinde doar de voi dragalaseniile mele😉🥰😍

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA
Acum 1 oră, adelle2020 a spus:

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 programul de astazi va fii inceput de la 10:00 😍 asa ca depinde doar de voi ora de final  ❤😍 haideti sa ne bucurăm impreuna si sa ne eliberam de nevoie 🥰🥰😍😍😍😍.

P.S. ora de final am so vo dau mai pe seara . Asta depinde doar de voi dragalaseniile mele😉🥰😍

Ceva actualizaripreturi  ? 😋 nu doar dragalasenii 😋🤷‍♂️😋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 5 minute, adi2712 a spus:

Ceva actualizaripreturi  ? 😋 nu doar dragalasenii 😋🤷‍♂️😋

Din moment ce nu le-a actualizat, înseamnă că sunt aceleași 150/h 2 finalizări.

Eu așa știu și de asta am beneficiat.

Spor si pupici Adelle😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 activitatea de astazi este inceputa ❤ dar in continuarea zilei sunt pe ACTIV si disponibila 😍 asa ca pana la finalul zilei depinde doar de voi cine imi mai trece pragul 😘😘😘 asa ca hai sa terminam aceasta zii splendida impreuna ❤❤❤❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...