Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Adelle cred ca a si nascut, sau e aproape avea burta gen de 7-8 luni acum o luna. Totusi 400, a cam sărit calul. Sau e doar pt fetisisti cu bortoase de ultim trimestru. Sincer cred ca iuby nu prea e prin peisaj. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, dodel01 a spus:

Sincer.......n am băgat de seama,și chiar nu ma interesat.

Pai ar fi trebuit sa se vada,colegule,chiar daca nu voiai sa vezi...la 6-7-8 luni de sarcina e destul de mare burta,mai ales ca ea este foarte slaba

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 31 minute, ozgean a spus:

Sunt poze mai vechi de dinainte sa ramana gravida

M am gandit si eu la asta bro! Dar crezi ca e proasta sa se duca in deplasari la usa unuia cu ditamai burta? Plus ca mai sus a futut-o recent un coleg care nici nu a observat ca e gravida. Plm o sun sa o fut daca voi nu vreti 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 3 minute, laury a spus:

M am gandit si eu la asta bro! Dar crezi ca e proasta sa se duca in deplasari la usa unuia cu ditamai burta? Plus ca mai sus a futut-o recent un coleg care nici nu a observat ca e gravida. Plm o sun sa o fut daca voi nu vreti 😊

La finele lui iulie avea ditamai burtica....deci, sper ca ai fetisuri cu gravidute;) 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

salutare

 

simt nevoia sa inlatur putin din acest mister care bantuie pe aici, lol.

adelle nu este gravida si nu zic asta din auzite; m-am vazut aseara cu ea. face doar deplasari. pe mine nu ma priveste ce face in viata ei personala, dar 'profesional', este la fel de ok cum a fost intotdeauna :)

succes!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Neserioasa,la fel ca inainte.Am facut programare pt ca eram curios care-i treaba cu burta(a nascut sau nu?)si am zis sa ma conving cu ochii mei.Am vb pe Whats cu ea si am stabilit programarea, intrebat-o de cateva ori daca e sigur,sa nu stau degeaba pana atunci,mi-a zis ca se muta in rond,dar nu a mai raspuns la msj cu toate ca era online.Atunci mi-am amintit ca mi-a mai facut la fel mai demult,m-a pus sa vin pana acolo si nu a mai raspuns.Nu s-a schimbat nimic,face prea multe programari si nu le mai onoreaza(inainte scria pe carnetel nr de tel si orele pt programari).

Cu tot oralul ei bun nu imi mai pierd timpul si nervii cu ea.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost in IC Bratianu, sa nu va duceti cu masina ca e jale, locuri de parcare inexistente pe o raza de 1 km, locatia ok dar baia murdara, cearceaf murdar, patat, plm…Am fost pentru muia nemaipomenita dar era obosita rau de futaiuri pe banda rulanta cum se plangea, abia daca mai sugea la pula, nu a reusit sa ma termine oral, mecanic si slab totul, pus capra si dat pana la finalizare in gemetele ei sacadate. Asa e cand te duci la pomul laudat, mi-am facut damblaua dar nu ati pierdut nimic, recte acel oral fantastic pe care il notez cu 6. Nu am simtit mirosuri suspecte dar dupa mine pus direct chilotii si imbracat. Inainte de futai intradevar s-a clatit la scoica. Per total dau un 7 cu indulgenta doar pentru ca e tanara, skinny, destul de draguta si amabila, plus cum se vedea pzd ca se mula pe cardan, priveliste ok si o primeste adanc pana la cotor…dar atat! Nu e gravida, nu am vazut nici o burta! Este posibil daca schimba locatia, curat in locatie, igiena personala mai buna, prosoape spalate, mai odihnita, servicii mai bune, sa mai creasca cu 1 punct, dar mai mult de 8 nu va fi never. La o suta finalizarea merge dar fara nici o pretentie. Nu inteleg cum unii pot sa dea note de 9 sau 10 la asa ceva. 
o seara buna!

  • Like 9
  • Mersi 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, laury a spus:

Am fost in IC Bratianu, sa nu va duceti cu masina ca e jale, locuri de parcare inexistente pe o raza de 1 km, locatia ok dar baia murdara, cearceaf murdar, patat, plm…Am fost pentru muia nemaipomenita dar era obosita rau de futaiuri pe banda rulanta cum se plangea, abia daca mai sugea la pula, nu a reusit sa ma termine oral, mecanic si slab totul, pus capra si dat pana la finalizare in gemetele ei sacadate. Asa e cand te duci la pomul laudat, mi-am facut damblaua dar nu ati pierdut nimic, recte acel oral fantastic pe care il notez cu 6. Nu am simtit mirosuri suspecte dar dupa mine pus direct chilotii si imbracat. Inainte de futai intradevar s-a clatit la scoica. Per total dau un 7 cu indulgenta doar pentru ca e tanara, skinny, destul de draguta si amabila, plus cum se vedea pzd ca se mula pe cardan, priveliste ok si o primeste adanc pana la cotor…dar atat! Nu e gravida, nu am vazut nici o burta! Este posibil daca schimba locatia, curat in locatie, igiena personala mai buna, prosoape spalate, mai odihnita, servicii mai bune, sa mai creasca cu 1 punct, dar mai mult de 8 nu va fi never. La o suta finalizarea merge dar fara nici o pretentie. Nu inteleg cum unii pot sa dea note de 9 sau 10 la asa ceva. 
o seara buna!

Laury aveam pretenții la tine

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stiu cand ati fost voi, eu mi-am facut programare pe str zizin. In buna traditie asteptat 40 min dar bineinteles ca teapa ca la carte. Pass definitiv din punctul meu de vedere. E mai rau ca la inceputurile carierei. Clar de evitat!

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 minute, Gina2 a spus:

Îți spun eu  ce cred despre tine după ce am citit recenzia. 

 Că ești un animal de om,  un  om fără scrupule si  fără pic de sentimente fată de o fată  (femeie)  Poate sunteți mulți așa .🙄 

 Dacă ai observat că era darmată fizic,  psihic , de ce ai continuat  tortura? Un om normal,  lasa acolo deranjul si pleca . 

 "  era obosită rau de tot"

 " si dat până la finalizare în gemetele ei sacadate " 

 "Se plângea...abia dacă mai sugea la pulă "

" cearșaf murdar,  patat , baie murdară " 

Și cu tot tabloul ăsta tu ai ales să rămâi.  

Un adevărat curvar,  bravo.

😏

 

 

Sugi pula flacau! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
14 minutes ago, Gina2 said:

Că ești un animal de om,  un  om fără scrupule si  fără pic de sentimente fată de o fată  (femeie)  Poate sunteți mulți așa .🙄 

 

Dacă avea mai mult decât un pic de sentimente, eu cred că o cerea de nevastă. 

  • Haha 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 11 minute, laury a spus:

Sugi pula flacau! 

Eu zic ca asta si vrea dar nu stie cum sa ti-o zica, ca prea te urmareste tot ce faci. I-ai cazut cu tronc. Cine stie, poate o face mai bine ca Adelle!😂

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 minute, partygoer a spus:

Eu zic ca asta si vrea dar nu stie cum sa ti-o zica, ca prea te urmareste tot ce faci. I-ai cazut cu tronc. Cine stie, poate o face mai bine ca Adelle!😂

Ii dau un CIM dar sa ma roage frumos 😆

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, partygoer a spus:

Nu stiu cand ati fost voi, eu mi-am facut programare pe str zizin. In buna traditie asteptat 40 min dar bineinteles ca teapa ca la carte. Pass definitiv din punctul meu de vedere. E mai rau ca la inceputurile carierei. Clar de evitat!

Deja ma speri😁 

Am si eu programare in seara asta

Macar exista locuri de parcare pe zizin ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...