Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în adelle 0758 881 464
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei ❤ am revenit la job 😁😋 va anunț ca de mâine ma sunt disponibila și incep programele din aceasta seara pentru cei doritori de mâine.  Programul va începe de la 12:00 . Mai multe detalii pe wapp , sms sau apel 😋😋😋❤  va aștept pe toți celor ce lea fost dor de mine 😁😁😁😁😘

Link spre comentariu
Acum 2 minute, adelle2020 a spus:

Dragii mei ❤ am revenit la job 😁😋 va anunț ca de mâine ma sunt disponibila și incep programele din aceasta seara pentru cei doritori de mâine.  Programul va începe de la 12:00 . Mai multe detalii pe wapp , sms sau apel 😋😋😋❤  va aștept pe toți celor ce lea fost dor de mine 😁😁😁😁😘

Bine ai revenit 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 4 ore, leonard111 a spus:

O veste buna pt fanii  lui Adelle, mâine își reia activitatea. Am vorbit cu ea pe Wap.  Laury se pare ca ai avut dreptate 

Stiam eu ca Adelle tot la noi se intoarce! 😄

  • Haha 2
Link spre comentariu
7 minutes ago, laury said:

Stiam eu ca Adelle tot la noi se intoarce! 😄

Știu că știi că știu ce știi. Știam că știai ce știam așa cum și eu știam tot ce știai tu. Credeai că nu știu că știi dar nu știai cât știu și ce știu despre cât știu tu. Știu că-i t știu ce știi  și știai că știu, nu? Știu. 😂🙃🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
7 hours ago, JocelynEon said:

Știu că știi că știu ce știi. Știam că știai ce știam așa cum și eu știam tot ce știai tu. Credeai că nu știu că știi dar nu știai cât știu și ce știu despre cât știu tu. Știu că-i t știu ce știi  și știai că știu, nu? Știu. 😂🙃🤪

Important este ca și Adelle să știe.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu unul nu cred ca si-a schimbat atitudinea si nici ca a crescut in seriozitate in ceea ce priveste programarile.De fapt,ce programari?Trebuie doar sa fii pe faza si in zona si ea libera asta e tot.

Acum cand stau si imi amintesc cate tepe a tras doar ca nu e serioasa...nu,mersi.

  • Like 1
  • Trist 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, awokeone10 a spus:

Eu unul nu cred ca si-a schimbat atitudinea si nici ca a crescut in seriozitate in ceea ce priveste programarile.De fapt,ce programari?Trebuie doar sa fii pe faza si in zona si ea libera asta e tot.

Acum cand stau si imi amintesc cate tepe a tras doar ca nu e serioasa...nu,mersi.

Din pacate in utima perioada de activitate, cel putin, cam asa a fost. Sa vedem de acum incolo daca se va schimba ceva in bine privind seriozitatea, ca din punctul meu de vedere serviciile erau ok.

Adelle daca tot ai revenit, un update locatie (zona macar), servicii, pret?

Link spre comentariu
La 08.02.2022 la 12:09, valentin.ari a spus:

Cine o fi tatăl? 🤪O fi cineva de pe aici?😂😬🙄

Un tigan burtos care o scotea la produs. Acuma o sa-i fie si mai usor nu mai trebuie sa o si bata ca de doar e tatal copilului si ea face ce spune el. Vai de vietile voastre de amarate!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Scumpii mei ❤ am revenit asa cum am promis ❤😋😋 sunt disponibila și va aștept

Serviciile sunt același cum le știți 

Oral si normal 😋

Oral - protejat sau neprotejat în funcție de igiena 

Normal - doar protejat ❤

100/200h . Asa ca va aștept ❤😋😋 cei doritori de mai multe informații va aștept telefonic , mesaj sau wapp 

Pentru poze actuale va promit ca mâine o sa le aveți 😁 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, uritescu a spus:

Există măcar un coleg credibil care să confirme că a încercat anal?

Anul trecut primavara, locatia era pe Matache Dobrescu, et 6. Am incercat pe parcursul a doua intalniri, a doua oara doar am reusit sa intru si atat. E stramta tare dar a avut bunavointa Adelle. Am scris si in recenzie  si daca  imi aduc bine aminte au mai incercat inca 2 colegi  Ma incadrez in limitele normalului dar dupa cum se mentiona in anunt cu privire la ”marimea creionului”, cam de asa ceva ar fi nevoie!

Link spre comentariu

La 23.02.2022 la 12:22, putzache a spus:

Un tigan burtos care o scotea la produs. Acuma o sa-i fie si mai usor nu mai trebuie sa o si bata ca de doar e tatal copilului si ea face ce spune el. Vai de vietile voastre de amarate!

Gata. A luat-o '' un tigan burtos care o scotea la produs ''. SA RETRAS,A DUS-O LA LEHLIU - GARA. 🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...