Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 17 ore, adelle2020 a spus:

Buna tuturor celor interesați de mine❤ doresc sa va anunț ca am revenit 🥰 dar momentan sunt disponibila doar celor ce doresc a ii vizita eu 🥰❤ 250/h pentru deplasare.

Mai multe detalii va ofer pe wapp , mesaje sau telefonic ❤ 

Intreb pentru un prieten. Poti sa lucrezi la capacitate maxima? Nu esti lauza cum se spune?

Link spre comentariu
Acum 16 ore, laury a spus:

Vezi ca iti da video pe wapp sa te vada…dar te scaneaza si iuby 🤣

Nu cred ca este iuby,mai degraba este pestele.Din ce imi aduc aminte cu iuby locuia pe undeva aproape de Focsani,asa ma pacalit pe mine cand ma chemat la Focsani.Acum vine la deplasare de undeva din Lehliu,aici cred ca sta la pestele ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ați sărit pe fata asta rau de tot 🤨

Eu am avut niste experiente chiar misto cu ea… am fost de câteva ori la ea. Programarile pe whatsapp si respectate mereu, o singura data am asteptat vreo 10 minute, probabil un întârziat ceva. 
Fata tanara skinny la 1.70 aproximativ, sâni mici drăguți, drăguța la fata si cur cam lipsa. Fumat, vb putin, primit prosop si purced la dus. 

Actiunea: întors proaspat dusat o gasesc pe pat, ma așez langa ea si cum fata nu oferă preludiu, sarut sau altele asemenea, începe sa se dezbrace lasand la vedere sânii micuți si drăguți si începe un oral de zile mari, cu lins de oo si supt bine in valuri, cu saliva multă, tot ce vrei. Rezist eroic si o rog sa pună cauciucul după care începe in șpagat sau sfoara cum s-o numi(mama ei de gimnastica😠) implicată si se mișca foarte bine, apoi ma îndeamna s-o iau pe la spate in doggy, spune ca așa ii place mult, poziție in care am si terminat. Nr doi a început tot cu un oral foarte bun, eu in picioare si ea pe genunchi. M-a lins si supt si tras in gâtul ei pana am finalizat. A asteptat sa termin tot, abia apoi a fugit la baie. Am mai avut vizite cu finalizari cim de excepție, unu dintre cele mai bune cim-uri, si dacă mai luam in calcul si suma de 100lei/fin nu stiu ce altceva va mai doriți.

Notele: 

Locatia: 9 pt zona in spate la rond alba Iulia, si 7 pt ca era destul de mult fum de tigara si așternuturile destul de terfelite. Un singur gel, fara apa de gura(pt ea măcar, ca sa facă o igienizare corecta după fiecare client)

Adelle: 8,5 la fata, este drăguța si dacă se aranjează chiar frumușică. Si pt corp un 7,5 un pic de exerciții plus shaorma😅 pt a pune ceva cărnița pe funduleț nu ar strica

Oralul: 9,5 foarte bun, deep, supt, lins, atentie la 00, cim(nu te lasa neterminat sigur)

Normal: 8,5 pt pozițiile interesante 🤸🏻‍♀️, si pt ca se implica.

Gfe: nu oferă si nu am sa notez. Dar este plăcută vorbăreață glumeață, te servește cu suc.

Concluzia: Fata este chiar ok si oferă un oral cu cim foarte misto. Si dacă mai luam in calcul si tariful, nu vad o competiție la tariful ei, cel putin la oral.

Adelle, sa-ti trăiască ala mic si sa fii fericita si iubita! 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, Subterana a spus:

Ați sărit pe fata asta rau de tot 🤨

Eu am avut niste experiente chiar misto cu ea… am fost de câteva ori la ea. Programarile pe whatsapp si respectate mereu, o singura data am asteptat vreo 10 minute, probabil un întârziat ceva. 
Fata tanara skinny la 1.70 aproximativ, sâni mici drăguți, drăguța la fata si cur cam lipsa. Fumat, vb putin, primit prosop si purced la dus. 

Actiunea: întors proaspat dusat o gasesc pe pat, ma așez langa ea si cum fata nu oferă preludiu, sarut sau altele asemenea, începe sa se dezbrace lasand la vedere sânii micuți si drăguți si începe un oral de zile mari, cu lins de oo si supt bine in valuri, cu saliva multă, tot ce vrei. Rezist eroic si o rog sa pună cauciucul după care începe in șpagat sau sfoara cum s-o numi(mama ei de gimnastica😠) implicată si se mișca foarte bine, apoi ma îndeamna s-o iau pe la spate in doggy, spune ca așa ii place mult, poziție in care am si terminat. Nr doi a început tot cu un oral foarte bun, eu in picioare si ea pe genunchi. M-a lins si supt si tras in gâtul ei pana am finalizat. A asteptat sa termin tot, abia apoi a fugit la baie. Am mai avut vizite cu finalizari cim de excepție, unu dintre cele mai bune cim-uri, si dacă mai luam in calcul si suma de 100lei/fin nu stiu ce altceva va mai doriți.

Notele: 

Locatia: 9 pt zona in spate la rond alba Iulia, si 7 pt ca era destul de mult fum de tigara si așternuturile destul de terfelite. Un singur gel, fara apa de gura(pt ea măcar, ca sa facă o igienizare corecta după fiecare client)

Adelle: 8,5 la fata, este drăguța si dacă se aranjează chiar frumușică. Si pt corp un 7,5 un pic de exerciții plus shaorma😅 pt a pune ceva cărnița pe funduleț nu ar strica

Oralul: 9,5 foarte bun, deep, supt, lins, atentie la 00, cim(nu te lasa neterminat sigur)

Normal: 8,5 pt pozițiile interesante 🤸🏻‍♀️, si pt ca se implica.

Gfe: nu oferă si nu am sa notez. Dar este plăcută vorbăreață glumeață, te servește cu suc.

Concluzia: Fata este chiar ok si oferă un oral cu cim foarte misto. Si dacă mai luam in calcul si tariful, nu vad o competiție la tariful ei, cel putin la oral.

Adelle, sa-ti trăiască ala mic si sa fii fericita si iubita! 

 

 

Eu nu m-am plans decat de ultimul serviciu al ei,dupa ce  a nascut,atat(in legatura cu serviciile).In schimb,e mare tepara la programari.Poate tu nu ai luat teapa sau vorbesti din amintiri,dar daca ai sta in trafic si pe urma sa nu-ti mai raspunda cand ajungi,cred ca nu ai mai da notele astea.

Toti am avut experiente placute cu ea,da,facea un oral de zile mari,de asta inca o mai cauta lumea.Dar ar trebui sa punem in balanta si tepele.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Scumpii mei 🥰 din aceasta seara va sunt din nou disponibila pe casa și pe deplasare ! Serviciile oferite sunt acestea 😋

NORMAL - doar PROTEJAT 

ORAL - protejat sau neprotejat în funcție de                    igiena voastră 

FIN- orala , faciala sau corporala în funcție de            dorința voastră 

Amenda - 100/200h privat si 250-300/h în                           funcție de distanta deplasări 

Pentru detalii și programările voastre va aștept telefonic , mesaj sau wapp. 

 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 oră, laury a spus:

Asteptam recenzii actuale.

Am sa fac tot posibilul sa primesc pro și sa dovedesc ceea ce pot 🥰🥰😇 dar pana atunci doresc a se avea si incredere 

Link spre comentariu
La 13.03.2022 la 19:39, adelle2020 a spus:

Scumpii mei 🥰 din aceasta seara va sunt din nou disponibila pe casa și pe deplasare ! Serviciile oferite sunt acestea 😋

NORMAL - doar PROTEJAT 

ORAL - protejat sau neprotejat în funcție de                    igiena voastră 

FIN- orala , faciala sau corporala în funcție de            dorința voastră 

Amenda - 100/200h privat si 250-300/h în                           funcție de distanta deplasări 

Pentru detalii și programările voastre va aștept telefonic , mesaj sau wapp. 

 

in ce zona esti disponibila?

 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 34 minute, sebastian112 a spus:

in ce zona esti disponibila?

 

Acest lucrur îl voi spune ca exact doar celor cu adevărat interesați în privat . Dar ca reper zona centrala si ușor accesibila 🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Scumpii mei 🥰 am început joaca si va sunt disponibila pe casa și pe deplasare ! Serviciile oferite sunt acestea 😋

NORMAL - doar PROTEJAT 

ORAL - protejat sau neprotejat în funcție de                    igiena voastră 

FIN- orala , faciala sau corporala în funcție de            dorința voastră 

Amenda - 100/200h privat si 250-300/h în                           funcție de distanta deplasări 

Pentru detalii și programările voastre va aștept telefonic , mesaj sau wapp. 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 31 minute, Aldre965 a spus:

Dacă tot ești asa jucăușă, pune nișe pozici.

Nu de alta, dar sa știm cum și cu ce ne jucam👿

Asta am sa încerc so fac mâine . Dar cei cu adevărat interesați primiți si in privat 🥰🥰😇

 

P.S. disponibila în continuare în aceasta seara dragii mei 🥰 va așteptttt

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 6 ore, snake1127 a spus:

Normal ar trebui postate aici pozele 😁 eu când ți-am scris pe wapp de poze am primit Seen 👍🏻

Scuzați-mi rapiditatea avuta în wapp dar când sunt în stare de vizita nu fac prea multe pe telefon 😇😅 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...