Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 hours ago, adelle2020 said:

Dragii mei,  programul de astăzi lam început 😇😁🥰 ca sa revin puțin si cu serviciile prestate 😄 

Oral - protejat sau neprotejat în funcție de voi și igiena voastră 🥰🥰🥰🥰🤪🤪

Normal - DOAR PROTEJAT  

Fin - orala , faciala si corporala 😇🥰🥰

100/200 amenda .  Va așteptttttt

Postează 2-3 poze recente sa te vedem și noi!! 

Te pup😘❤️

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 44 minute, t2626 a spus:

Postează 2-3 poze recente sa te vedem și noi!! 

Te pup😘❤️

Deocamdată ofer în privat . Pentru cei cu adevărat interesați 😁😇🥰🥰🥰 . Dar va veni și momentul fotografiilor promitttt dragi mei❤

Link spre comentariu
44 minutes ago, adelle2020 said:

Deocamdată ofer în privat . Pentru cei cu adevărat interesați 😁😇🥰🥰🥰 . Dar va veni și momentul fotografiilor promitttt dragi mei❤

buna cat lucrezi ? te gasim in primele zile ale anului cand ma intorc din vacanta ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
46 minutes ago, adelle2020 said:

Deocamdată ofer în privat . Pentru cei cu adevărat interesați 😁😇🥰🥰🥰 . Dar va veni și momentul fotografiilor promitttt dragi mei❤

Am încercat sa ți dau mesaj.. Dar cred ca ai mesageria full.. Poți sa mai ștergi din mesaje? 😘👅

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 16 minute, ozgean a spus:

buna cat lucrezi ? te gasim in primele zile ale anului cand ma intorc din vacanta ? 

Scumpule mâine este ultima zi 🥰 și poate mai fac o vizita dupa revelion . Pentru persoanele cu adevărat interesate de mine ❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
44 minutes ago, adelle2020 said:

Scumpule mâine este ultima zi 🥰 și poate mai fac o vizita dupa revelion . Pentru persoanele cu adevărat interesate de mine ❤❤❤

Poți sa încerci sa mi dai tu un mesaj privat, te rog? 😘❤️

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Cei care mai sunt doritori pentru o vizitare pentru aceasta seara va mai sunt disponibila pana în ora 23:00 🥰🤪🤪🥰❤❤ 

Si va reamintesc celor care le este dor de mine 😁😁😚😚😚 mâine este ultima zi 🥺

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 minute, adelle2020 a spus:

Cei care mai sunt doritori pentru o vizitare pentru aceasta seara va mai sunt disponibila pana în ora 23:00 🥰🤪🤪🥰❤❤ 

Si va reamintesc celor care le este dor de mine 😁😁😚😚😚 mâine este ultima zi 🥺

locatie?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara,Adelle.Sunt interesat maxim,asta pentru că ești graviduța,să te întâlnesc pe data de 5 ianuarie.Te rog să-mi spui cu siguranță dacă vei mai presta la acea dată.Mulțumesc pentru răspuns,în caz că este posibil,te voi contacta telefonic pe 4 ianuarie.

Link spre comentariu
Acum 14 ore, matriusk a spus:

Bună seara,Adelle.Sunt interesat maxim,asta pentru că ești graviduța,să te întâlnesc pe data de 5 ianuarie.Te rog să-mi spui cu siguranță dacă vei mai presta la acea dată.Mulțumesc pentru răspuns,în caz că este posibil,te voi contacta telefonic pe 4 ianuarie.

Atunci trebuie sa nască........🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Scumpetele mele 🥰🥰🥰🥰😍😍 este ultima mea zi , este ultima seara în care ma mai găsiți 😊😁😁🥰 asa ca cei ce doriți în a ma vizita , nu ezitați.  Si hai sa înceapă distracția și pe ziua asta 😇

Link spre comentariu
Acum 9 minute, adelle2020 a spus:

Scumpetele mele 🥰🥰🥰🥰😍😍 este ultima mea zi , este ultima seara în care ma mai găsiți 😊😁😁🥰 asa ca cei ce doriți în a ma vizita , nu ezitați.  Si hai sa înceapă distracția și pe ziua asta 😇

Te retragi  din activitate ?  

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 oră, Tandem3 a spus:

Te retragi  din activitate ?  

Da draga.  Ma retrag pentru câteva zile . Dar dacă am sa mai fiu căutată si dorita am sa ma reîntorc pentru câteva zile după noaptea anului nou . Poate ! 🥰🥰🥰😇😇😇

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, ella22t a spus:

Va spune locația....  adrianvalentincraciunescu .....asta e facebookul lui. Asta e cel care a futut o fara balon,și a lăsat o gravida....🤣

Nici mie nu mi-a placut ca de o vreme ne-a intors spatele celor de pe forum si acum tot  aici arevenit, mai ales ca si de aici a avut o paine alba pe masa, dar hai sa nu ne amestecam in viata personala, ca nu e ok.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragilor programările avute pe azi sau finalizat 🥰😇 cei ce doresc a ma vizita , va mai sunt disponibila pana în ora 00.00 ❤ 

Dupa ne luam rămas bun !!! 🤪 asa ca celor ce le este sau va este dor de mine va asteptttt.  Hai sa facem aceasta zi mai splendidă decat este ❤❤🤪🤪😇😇

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720513940
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0720513940
  • Oras:București
  • Disponibila

Cum de da Dumnezeu copii la asemena femei, care nici în burta nu ii protejează 🙂, cum sa faci sex când tu mai ai puțin și naști.. Of doamne mare ți-e gradina

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, adelle2020 a spus:

Dragilor programările avute pe azi sau finalizat 🥰😇 cei ce doresc a ma vizita , va mai sunt disponibila pana în ora 00.00 ❤ 

Dupa ne luam rămas bun !!! 🤪 asa ca celor ce le este sau va este dor de mine va asteptttt.  Hai sa facem aceasta zi mai splendidă decat este ❤❤🤪🤪😇😇

Poate revii duminică să începem anul bine 😂

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
La 30.12.2021 la 18:36, mara27 a spus:

Cum de da Dumnezeu copii la asemena femei, care nici în burta nu ii protejează 🙂, cum sa faci sex când tu mai ai puțin și naști.. Of doamne mare ți-e gradina

Dacă Bebe se supără,îl mușcă de pulă pe colegul futăcios :hihat .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am vizitat-o pe Adelle anul trecut🤣,in decembrie.Aceeasi locatie centrala,doar ca e mai mica.La fel a ramas,fumatoare,chiar daca e gravida.E neschimbata,la fel de draguta la chip,doar ca e slaba cu burta.Zicea ca mai are putin pana naste dar nu zici.Oricum,nu mai este ce a fost,nu mai poate face ea toate nebuniile si pozitiile pe care le facea.Eu o vizitam pt oralul demential,dar abia acum,dupa ce nu am putut sa termin asa,am realizat ca se fute la fel de bine Adelle si are si labiile mari(parca era cineva care avea fetisuri cu asa ceva).A fost o experienta bunicica,dar nu cum era inainte.Una peste alta,ea este doar o pustoaica fara noroc,care isi doreste o viata mai buna,ca noi toti,dealtfel.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 29.12.2021 la 20:28, matriusk a spus:

Bună seara,Adelle.Sunt interesat maxim,asta pentru că ești graviduța,să te întâlnesc pe data de 5 ianuarie.Te rog să-mi spui cu siguranță dacă vei mai presta la acea dată.Mulțumesc pentru răspuns,în caz că este posibil,te voi contacta telefonic pe 4 ianuarie.

Te baga pe circuit inchis din ianuarie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...