Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Asa este, prin aprilie, mai ,iunie era Cristina si era pe deplasari 250 ora + taxi. Prin mai-iunie ar fi avut si locatie in Bragadiru apoi a venit in Rond.Daca dati nr. de tel pe Google apar mai multe comentarii pe ddcforum..Se pare ca deplasari mai face si acum chiar daca nu le are in anunt.(deplasarea ei s-a suprapus cu vreo 15-20 minute pe programarea mea).

 

Ms de afirmatie , da asa este mai fac deplasare, dar doar la clientela veche , cei care ii stiu si ma cunosc mult mai bine .😘

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Ms de afirmatie , da asa este mai fac deplasare, dar doar la clientela veche , cei care ii stiu si ma cunosc

Nu e vorba de multumiri, doar ca am verificat afirmatiile tale legate de preturi si deplasari si era cum ai spus tu. Am dat si sursele ca sa nu existe suspiciuni cum ca iti tin partea fara dovezisau ca as avea vreun interes ca cu siguranta nu am. Iar daca mai faci deplasari si acum ar fi bine sa actualizezi oferta la servicii, poate nu crezi dar ar fi destui amatori sa scape de un drum in oras chiar daca cadoul e mai mare. Spor!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu e vorba de multumiri, doar ca am verificat afirmatiile tale legate de preturi si deplasari si era cum ai spus tu. Am dat si sursele ca sa nu existe suspiciuni cum ca iti tin partea fara dovezisau ca as avea vreun interes ca cu siguranta nu am. Iar daca mai faci deplasari si acum ar fi bine sa actualizezi oferta la servicii, poate nu crezi dar ar fi destui amatori sa scape de un drum in oras chiar daca cadoul e mai mare. Spor!

Am facut precizarea pentru ca la postarile mele in doua randuri ai zis ca te revansezi si nu as vrea sa se creada ca am beneficiat de cine stie ce avantaje sau discounturi pentru ca nu e cazul si nici nu as accepta. Cand ai avut dreptate ai avut dreptate, cand m-a deranjat ceva am scris cu subiect si predicat. Zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atras de chipul ei drăguț am zis sa fac o încercare, vedem ce iese.

Sunat și stabilit ora prin telefon, adresa pe undeva prin spate pe la Alba Iulia, te duce gps-ul la fix. Am ajuns nu am avut surprize cu programarea.

 

 

Fata: înaltă și Slim, foarte drăguță la fata, sâni micuți, fundul este punctul slab la ea.

Am luat doar un numar pentru că nu prea am făcut click cu fata.

Receptiva, comunicativa, totul a decurs ok.

M-am dusat și am plecat.

 

Apartamentul este ok.

 

Nu prea am văzut GFE la ea.

 

Am prins la 200 Ron, cred că era mai corect 150 Ron cat avea mai înainte. Dar fata este în măsură să facă prețul.

 

De recomandat pentru amatorii de Slim plus că este foarte drăguță la fata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o ieri, la interval de circa 2 luni.

 

Tot ce pot sa va spun:

- fata de prima vizita LARGA GALEATA. La prima vizita era OK

- atitudine: 0 - absenta

- oral: 2 (laba facuta cu mana si luat doar capul putin in gura)

 

Dupa cum se stie, sani nu are, buci nu are.

 

Am mai tras un glont inainte de a o sterge definitiv de pe lista mea!

 

Pt mine a devenit DE EVITAT

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Am vizitat-o ieri, la interval de circa 2 luni.

 

Tot ce pot sa va spun:

- fata de prima vizita LARGA GALEATA. La prima vizita era OK

- atitudine: 0 - absenta

- oral: 2 (laba facuta cu mana si luat doar capul putin in gura)

 

Dupa cum se stie, sani nu are, buci nu are.

 

Am mai tras un glont inainte de a o sterge definitiv de pe lista mea!

 

Pt mine a devenit DE EVITAT

 

Scumpu meu 🤣🤣 eu larga ??? Cam ai gresit adresa 😒 mai cauta prin recenzi si vezi ca toti care ma stiu spun de chestia cu stramta 😉😉 asa ca tineti gura parcata ca mam saturat de voi astia cu minciunile scoase de la tataie din pod 😡 plus oralu ???? Eu laba ??? 🤣🤣 deci care ma stiu si au fost sau au revenit pentru chestiile astea au revenit , asa ca tineti gura parcata , ca la ce ai spus tu aici totul e regizat 😉😉😉 asta ca sa nu spun eu altceva 🤣 mor pe voi astia de va dati loviti cu aberati din povesti

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

pana la cat lucrezi azi?

Buna scumpule , daca as avea mai mulți practicanți sa spun asa , mas duce pana cam 3 dimi , dar sunama si discutam 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Am vizitat-o ieri, la interval de circa 2 luni.

 

Tot ce pot sa va spun:

- fata de prima vizita LARGA GALEATA. La prima vizita era OK

- atitudine: 0 - absenta

- oral: 2 (laba facuta cu mana si luat doar capul putin in gura)

 

Dupa cum se stie, sani nu are, buci nu are.

 

Am mai tras un glont inainte de a o sterge definitiv de pe lista mea!

 

Pt mine a devenit DE EVITAT

 

Plus ca abea esti inscris de cateva zile 🤣🤣 si ai doar cateva recenzi date 😉 si tocmai mai gasit pe mine sa ma ei cu aberatiile tale scoase din vise , ma faci sa rad eu 😂 poate se va gasi si vreun iubitor de mine sa iti contrazica cateva 🤔😒ðŸ˜

Link spre comentariu

Scumpu meu eu larga ??? Cam ai gresit adresa mai cauta prin recenzi si vezi ca toti care ma stiu spun de chestia cu stramta asa ca tineti gura parcata ca mam saturat de voi astia cu minciunile scoase de la tataie din pod plus oralu ???? Eu laba ??? deci care ma stiu si au fost sau au revenit pentru chestiile astea au revenit , asa ca tineti gura parcata , ca la ce ai spus tu aici totul e regizat asta ca sa nu spun eu altceva mor pe voi astia de va dati loviti cu aberati din povesti

Eu mi am spus parerea in functie de experienta traita cu tine

 

Prima data erai ok si a meritat 150 pe 2 finalizari.

 

Acum am prapadit 200 lei pe tine si NU RECOMAND sa fii vizitata!

 

Mai departe fiecare alege dupa cum doreste!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Gabița...Fiii rea! sa te voteze futacii in topu' "excortelor de lucs"! Auzi la ei, oral slab....cand ea acolo pe jos langa dulapul cu oglinda o inghite pe toata...

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Eu mi am spus parerea in functie de experienta traita cu tine

 

Prima data erai ok si a meritat 150 pe 2 finalizari.

 

Acum am prapadit 200 lei pe tine si NU RECOMAND sa fii vizitata!

 

Mai departe fiecare alege dupa cum doreste!!!

 

Scumpule mai citeste pe la alti si te las cu parerea ta 😂 dar dupa ce ai spus , nu ai fost la mine , asa ca lasatima cu recenziile false cas satula si deja mia ajuns 😒😒😒😒

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Gabița...Fiii rea! sa te voteze futacii in topu' "excortelor de lucs"! Auzi la ei, oral slab....cand ea acolo pe jos langa dulapul cu oglinda o inghite pe toata...

 

Nu ma dau la lux scumpu meu , doar ca nu accept sa fiu luata in ras mai ales cu ceea ce ofer ðŸ˜ðŸ¤”

Si ms de o mica aprobare 😘

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Adelle renunta si tu la scumpu, dragutu, iubitu, etc ca apelativele astea sunt de centura nu de fata din buricul Bucurestiului. Mai lipseste Bby!

Si nu te mai tura atat ca cineva nu ti-a scris o recenzie buna, asta a fost parerea lui, nu poti sa multumesti pe toata lumea. Daca serviciile tale vor fi ok nu vad de ce si recenziile nu vor fi la fel. De tine depinde.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Adelle renunta si tu la scumpu, dragutu, iubitu, etc ca apelativele astea sunt de centura nu de fata din buricul Bucurestiului. Mai lipseste Bby!

Si nu te mai tura atat ca cineva nu ti-a scris o recenzie buna, asta a fost parerea lui, nu poti sa multumesti pe toata lumea. Daca serviciile tale vor fi ok nu vad de ce si recenziile nu vor fi la fel. De tine depinde.

 

Atunci cum sa va spun ?? In fine ....😒

Serviciile mele mi le stii , eu nu cred ca sunt cum spune domnu 🤨 ,daca tot spui sa nu imi iau foc .

Imi iau foc pe ceea ce stiu ca practic si e un atu pentru mine 😒😉

Dar atunci cand cineva mi les strica verbal nu place , poate te supara si pe tine chestia asta, dar cum ai mai spus chiar tu ....unde am dreptate , e dreptate

Daca nu lam multumit nu trebuie sa spuna cas ,,galeata,,si ca eu la oral ii dau mai mult sau dat mai mult laba 🤨🤨🤨🤨

Dar as avea o intrebare .... cum ar fii ca eu sa sterg toate recenziile proaste si sa le las pe acelea bune ??? Cum mia aratat cineva??? Ca cam chestia asta fac multe ???

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Eu te-am vizitat si galeata cu siguranta nu mi-sa parut ca ai fost si nici ca ai fi putut deveni in 3 saptamani. Dar, in fine. Daca eram eu client si m-ar fi deranjat cum ai facut oralul ti-as fi spus atunci sa lasi mana si sa faci serviciul cum trebuie. Dupa vizita degeaba regret cadoul. Fara suparare cand dai un ban spui atunci ce iti doresti sau cum iti place.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Eu te-am vizitat si galeata cu siguranta nu mi-sa parut ca ai fost si nici ca ai fi putut deveni in 3 saptamani. Dar, in fine. Daca eram eu client si m-ar fi deranjat cum ai facut oralul ti-as fi spus atunci sa lasi mana si sa faci serviciul cum trebuie. Dupa vizita degeaba regret cadoul. Fara suparare cand dai un ban spui atunci ce iti doresti sau cum iti place.

Aici ai foarte mare dreptate 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Am vizitat-o ieri, la interval de circa 2 luni.

 

Tot ce pot sa va spun:

- fata de prima vizita LARGA GALEATA. La prima vizita era OK

- atitudine: 0 - absenta

- oral: 2 (laba facuta cu mana si luat doar capul putin in gura)

 

Dupa cum se stie, sani nu are, buci nu are.

 

Am mai tras un glont inainte de a o sterge definitiv de pe lista mea!

 

Pt mine a devenit DE EVITAT

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...