Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Programat de ieri, pt 9:30 dimineata asta, si bineinteles, teapa.

 

Dragule cred ca tu nu ai loat o teapa nici o dată, poate misa intamplat mie ceva , mia fost rau a intervenit ceva la mine, daca vezi ca nu am raspuns la mesaje , ok nu ai venit pana aici , dar asta nu înseamnă ca ai loat teapa! Si eu daca zic cati se programează si nu mai ajumge si nici unu , eu nu mai zic nimic! Cand vei loa o adevarata teapa atunci sa scri , dar asta nu a fost teapa , si da eu am inteles pentru astazi la 21:30 , ca multi aveti obiceiu cand ziceti o anumita ora ziceti 8:00 ,9:30 ori ca e dimineata ori ca e seara , dar in fine asta laso asa! Dar asta nu e un motiv sa zici ca ai loat teapa! Si nu mai comenta aiurea!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Draguta, am fost si la ap de jos si la etajul 6. Ba chiar si dupa ce ai "adoptat" pisicuta. Doar ca nu vreau sa iti las recenzie. E bine asa?

Eu am venit la tine doar pe metoda "in 10 minute ai liber pt o descarcare"?

 

 

Ok, atunci țineți parerea penteu tine, daca ai fost la mine asta nu înseamna ca sti cum sunt eu, sau depinde cum va faceti farerea ficare despre mine! In fine laso asa nu mai conteaza 🙄🙄ðŸ‘👌

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai fata, hai sa iti explic mai pe intelesul tau. Citeste incet!Eu in dimineata asta afeam o ferestra si vroiam sa fut ceva. M-am programat la tine, si am asteptat pana la 09:00 ca sa confirm. Tu nu ai mai raspuns. Eu in 30 de minute nu am gasit alta fata sa ma programeze, pentru ca era prea din scurt. Deci eu am ramas cu coaiele umflate din cauza ta. Asta inseamna ca mi-ai dat teapa. Si 9:30 dimineata, scris clar, nu are cum sa insemne 21:30.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Am mai spus si am repetat , eu nu am inceput absolut niciodată programul la 9 dimineata, plus de asta mereu am lasat mesaje la cat incep , plus ca cei care ma stiu, imi stiu programul , daca mi sa scris o anumita ora si nu mi sa spus dimi sau seara am luato ca pentru seara . Plus de asta nu sunt eu de vina ca ai tu coitele umflate 😉😉😉 si nu mi te da zmeu ca va stiu pe multi cu telu in mana suntem regi 😉😉😉 asa ca hai sa închidem apelativele

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna draguta😘😘!! Disponibila dupa ora 12 diseara? Preturi? Te pup, zi faiana, este ziua mea astazi, si vreau sa incerc pentru prima oara aceasta experienta, am 32 ani!

Am 32 de ani și vreau sa ma însor!

De unde dracu apareti ma?

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Brusc ai inceput sa scrii mai corect. S-a suparat guvidu!

Nu mai am ocupatie daca intelegi 😉 si nu mai am cutremure pe mana 😉😉😉 asa ca hai schimbati subiectu ca ma plictisesc

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Ocupatie? N-a dat nimic la pacanele? Pune-ti fata sa munceasca mai mult, taie-i din ratia de somn,ca e tanara si duce!

Care plm tea bagat pe tine in seama si ce pacanele vorbesti tu ???? Veziti acolo de laba ta si nu ma mai freca tu pe mine cu pestoi tai 😉😉😉 plus ca eu imi fac programul nu voi plus daca ma futeam pentru alti mai spuneam , asa ca ma fut pentru mine si primesc cati vreau si cand vreau 😒😒😒🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, analu nu este de mine, nu imi place, nu ma excită nu simt nimica, decat sa fac anal mai bine ma fut non stop 😂Plus ca eu sunt si mica in bazin nu pot sa ma rup pe mine pentru acest serviciu care nu imi place, am incercat sa fac inainte, dar am avut o ruptura si nu mai vreau sa mai trec iara prin asta, osa ma gandesc, la niste servicii noi sa compenseze,si am sa va anunt , dar analu nu este de mine! 😊😊😋

Sarut mana,domnisoara.Te-ai gandit la noile servicii......asteptam.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bai pangasius, vorbeste frumos! Vezi ca proasta asta ti-a postat numele pe topic. Si vin serile astea si te bag cu capul in aparat.

😂😂😂😂 iar vorbești in numele cuiva care nu exista 😉😉😉 plus tare as vrea sa vad pe cine ai baga tu in aparate si dupa sa fii plesnit 😂😂😂 mai bine taci ca e mai ok si mai lasati amenintarile astea ca au mai fost vreo câțiva cu deastea si au stat pe la coada vaci 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Sarut mana,domnisoara.Te-ai gandit la noile servicii......asteptam.

Da scumpule mam gândit, dar cand vezi labari cu lipsa de ocupatie ca le doarme domintele sa spun asa , si am strica mie ziua pentru satisfacerea lor de laba trista 😒😒 spunemi tu , ai mai avea chef de prestati si compuneri ? Sincer si fara suparare ... punete in locu meu 😒

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

hai sa nu stricam topic-ul cu tot felul speculatii - eu as vrea ca serviciu gfe, sa fii vesela, senzuala chiar daca e doar un act.

Daca nu ar fii toti stricati astia , tio spun cu toata inima topicul ar fi unu spledid ... poate doar cu recenzie ok si o parere dislike atata tot da ii vezi pe toti astia care o iau in sus pe cărari abrupte cum sa te potolesti sau sa taci ???

Poate altele o fac , eu nu pot 😒

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Adelle imi place de mor postari care le faci cand te enervezi cu nervi.Nu te mai lua dupa toti stricati astia cu pareri dislike si care o iau in sus pe carari abrupte si veniti de la coada vaci. Propunere de prestati ai timp sa faci da compunere de aste fa mai departe sa moara de ciuda stricati care cand le doarme domnitele face laba trista aici. Cine te iubeste te iubeste siasa, Mie miai facut seara frumoasa! :bow

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...