Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Acum dupa ce am citit mai atent am inteles si eu care este teapa adevarata. Ea presupune cumulativ:

-sa suni si sa iti faci programare din timp

-sa confirmi cu 30 min inainte participarea

-sa te sui in masina sau taxi si sa ajungi la locul faptei

- sa anunti ca ai ajuns dar telefonul e inchis sau nu ti se mai raspunde la mesaje desi apar ca citite

- sa astepti 30-40 min sperand ca ti se va raspunde la apel sau mesaje

- suit in masina sau taxi si plecat cu una pereche coaie umflate.

Nu e indicat sa iti expui starea de frustrare  sau mahnire pe forum ca poti risca sa primesti moca un bucata mustruluiala pentru ca, cu siguranta tu nu ai facut ceva bine.

Aici despre teapa trebuie sa spui ce a spus ardeleanul cand a vazut prima data o girafa la gradina zoologica:”Animalul asta nu exista!”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Daca nu ar fii toti stricati astia , tio spun cu toata inima topicul ar fi unu spledid ... poate doar cu recenzie ok si o parere dislike atata tot da ii vezi pe toti astia care o iau in sus pe cărari abrupte cum sa te potolesti sau sa taci ???

Poate altele o fac , eu nu pot

..ar trebui sa te apuci si de scris poezie, cred ca ti ar iesi...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Sarut mana,domnisoara.Te-ai gandit la noile servicii......asteptam.

Buna, inca nu stiu ce sa va bag, unu ar fi Fk (Doar la alegere)!!! Dar vreau inca cateva,si inca nu stiu 🙄

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Dus asistat

69 (chiar dacă știu că nu îți place) :)

Sex pe balcon

Masaj prostatic in timp ce faci oral

Dominare

Fk chiar ar fi mișto, poate as reveni cu o vizită, mai ales că ai niste buze foarte mișto.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna, sunt dispo pentru programării

Servicile sunt: Oral +normal

Oralu se poate nepro cu ejaculare orala corporala faciala: 69, orce pozitie! Cum am mai spus in special capra)ðŸ˜ðŸ˜Am bagat si fk( La alegere)

 

100 fin 200 h

Ma mai gandesc la încă cateva servici si am sa le pun!🤗🤗🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, sunt dispo pentru programării

Servicile sunt: Oral +normal

Oralu se poate nepro cu ejaculare orala corporala faciala: 69, orce pozitie! Cum am mai spus in special capra)Am bagat si fk( La alegere)

 

100 fin 200 h

Ma mai gandesc la încă cateva servici si am sa le pun!

Anilingus pentru domnii fresh, nu a cum sa dai gres cu asta 😉
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Buna, sunt dispo pentru programării

Servicile sunt: Oral +normal

Oralu se poate nepro cu ejaculare orala corporala faciala: 69, orce pozitie! Cum am mai spus in special capra)Am bagat si fk( La alegere)

 

100 fin 200 h

Ma mai gandesc la încă cateva servici si am sa le pun!

Dirty talk?

Swallow?

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dus asistat

69 (chiar dacă știu că nu îți place) :)

Sex pe balcon

Masaj prostatic in timp ce faci oral

Dominare

Fk chiar ar fi mișto, poate as reveni cu o vizită, mai ales că ai niste buze foarte mișto.

 

Am sa tin cont de asta, multumeac !

Mai lasatimi aici idei si am sa aleg din toate si am sa le pun pe toate😋😉😉Dar ala cu masaj la prostata nu e de mine😂😂😂Nu am cum sa va bag un deget in funduleț 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

 

Am sa tin cont de asta, multumeac !

Mai lasatimi aici idei si am sa aleg din toate si am sa le pun pe toate😋😉😉Dar ala cu masaj la prostata nu e de mine😂😂😂Nu am cum sa va bag un deget in funduleț 😂😂😂😂

:))) Da, daca nu ai experiență poți strica momentul.

Dar tu primești degețele? Că nu mai țin minte. Nici nu am încercat când ne-am văzut.

Link spre comentariu

am vizitat-o pe domnisoara si imi cer scuze anticipat ca asta o sa fie o mini-recenzie pe scurt si pe repede inainte (scuzati, jandarmul e prin preajma)..

de vizitat? clar da

de revenit? clar da

un must-see pentru amatorii slim & young, caprioara e atat de stramta incat nu stiu de ce ar vrea cineva sa incerce anal, e peste puterile mele de pricepere..

also, la scorurile astea, nu stiu daca are competitie. 200 de lei ora, cu CIM, COF, FK.. plus, modul in care arata.. bine, aici sunt un pic subiectiv, e o chestiune de gusturi

mie mi se pare ca e mega frumoasa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

am vizitat-o pe domnisoara si imi cer scuze anticipat ca asta o sa fie o mini-recenzie pe scurt si pe repede inainte (scuzati, jandarmul e prin preajma)..

de vizitat? clar da

de revenit? clar da

un must-see pentru amatorii slim & young, caprioara e atat de stramta incat nu stiu de ce ar vrea cineva sa incerce anal, e peste puterile mele de pricepere..

also, la scorurile astea, nu stiu daca are competitie. 200 de lei ora, cu CIM, COF, FK.. plus, modul in care arata.. bine, aici sunt un pic subiectiv, e o chestiune de gusturi

mie mi se pare ca e mega frumoasa.

Daca esti un pic subiectiv, lasa-l si pe ala cu analul sa fie la fel, mai ales daca e o chestiune de gusturi ca sa te citez.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

am vizitat-o pe domnisoara si imi cer scuze anticipat ca asta o sa fie o mini-recenzie pe scurt si pe repede inainte (scuzati, jandarmul e prin preajma)..

de vizitat? clar da

de revenit? clar da

un must-see pentru amatorii slim & young, caprioara e atat de stramta incat nu stiu de ce ar vrea cineva sa incerce anal, e peste puterile mele de pricepere..

also, la scorurile astea, nu stiu daca are competitie. 200 de lei ora, cu CIM, COF, FK.. plus, modul in care arata.. bine, aici sunt un pic subiectiv, e o chestiune de gusturi

mie mi se pare ca e mega frumoasa.

 

 

Multumesc frumos de recenzie, te mai astept cu cel mai mare drag 😘😘Te pup

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună, anal nu vrei sa incerci?

Buna , scuze ! Anal nu mai incerc , am incercat in urma cu ceva timp si ...avand niste rupturi plus avand bazinul foarte jos dureri insuportabile, de atunci mam lasat de acest sport 😘😘😘🥰dar daca vrei altele te astept cu drag

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna scumpisorilor 😘😘😘 de la aceasta ora sunt sunt disponibila pana dimineata 😘😘 si as avea cateva oferte pentru domni dispusi sa ofere putin mai multicel 🥰🥰😘 pe scurt TOTUL NEPROTEJAT

FINALIZARE VAGINALA +FK+ PRELUDIUâ¤

DUS ASISTAT (acesta la fiecare client din aceasta seara)

Cei care vor dori mai multe informati despre ce am spus mai sus fara tata DUREX

Vor primi raspunsul in privat

Va pup si va astept 🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Milano
  • Oras:Milano

Buna scumpisorilor 😘😘😘 de la aceasta ora sunt sunt disponibila pana dimineata 😘😘 si as avea cateva oferte pentru domni dispusi sa ofere putin mai multicel 🥰🥰😘 pe scurt TOTUL NEPROTEJAT

FINALIZARE VAGINALA +FK+ PRELUDIUâ¤

DUS ASISTAT (acesta la fiecare client din aceasta seara)

Cei care vor dori mai multe informati despre ce am spus mai sus fara tata DUREX

Vor primi raspunsul in privat

Va pup si va astept 🥰🥰🥰🥰

 

Hahahhahhahhaaha

E la misto ???

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna scumpisorilor de la aceasta ora sunt sunt disponibila pana dimineata si as avea cateva oferte pentru domni dispusi sa ofere putin mai multicel pe scurt TOTUL NEPROTEJAT

FINALIZARE VAGINALA +FK+ PRELUDIU❤

DUS ASISTAT (acesta la fiecare client din aceasta seara)

Cei care vor dori mai multe informati despre ce am spus mai sus fara tata DUREX

Vor primi raspunsul in privat

Va pup si va astept

 

Adella, finalizare vaginala ? Sex neprotejat ? Pacat de tineretea ta. Administrator, bagam si noi o banare permanenta ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...