Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Daca posteaza altcineva de pe contul ei, i-a luat si telefonul. Tocmai ce a confirmat si la telefon. 400 totul inclus. Voiam sa merg la ea saptamana asta, dar din motive de trafic/timp/altele nu am ajuns. Si bine am facut. Dumnezeu chiar exista  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Pe bune uni din voi chiar nu va inteleg ...

Uni va radeti alti va bateti joc si alti bateti apropo ca altu imi scrie sau comumica in locu meu 😒 vi se pare la uni ca eu sunt ca altele ???

Eu ma repet cine ma stie ma stiu

Cei care nu , va astept 🥰🥰😘😘🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna scumpisorilor 😘😘😘 de la aceasta ora sunt sunt disponibila pana dimineata 😘😘 si as avea cateva oferte pentru domni dispusi sa ofere putin mai multicel 🥰🥰😘 pe scurt TOTUL NEPROTEJAT

FINALIZARE VAGINALA +FK+ PRELUDIUâ¤

DUS ASISTAT (acesta la fiecare client din aceasta seara)

Cei care vor dori mai multe informati despre ce am spus mai sus fara tata DUREX

Vor primi raspunsul in privat

Va pup si va astept 🥰🥰🥰🥰

 

🥰â¤ðŸ¥°â¤ðŸ¥°â¤

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

postează altcineva de pe contul fetei ...

Si eu cred ca e asa. Cineva care vrea sa ii puna afacerea pe butuci, mizand pe faptul ca nici un om intreg la mine nu o sa ii mai calce pragul.

Au mai fost cazuri de oferte pt. neprotejat dar nu pe forum ci la fata locului.

Oricum stire de breaking news!!!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Acum daca e pe bune ma intreb daca oferta nu a fost si pana acum, dar mai la fereala?

Nu ... ca miam adus aminte ca tie sa nu ma mai ,,rastesc,, cu apelative de scumpu si etc intelegi tu ce vreu sa zic 😂

Pana acum nu am avut aceasta oferta e prima data , e ceva de scurta perioada sa vad cam cum decurge anumite chestiuni ...

Pe scurt sunt intru control de sterilet sau legarea trompelor , dar momentan sunt in niste medicamente de pierdere a fertilitati 😉 cine intelege

Dar asta e inca pe gânduri nu pentru perioada lunga de timp , doar sa vad cum decurge totul ðŸ˜ðŸ˜—

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca posteaza chiar ea acum atunci suntem martori la un seppuku adevarat de cariera de curva. Eu nu stiu de voi da mi-am luat popcorn. "Cam cum decurge anumite chestii" "sunt intru control de sterilet" "sunt in niste medicamente" zici ca a tradus din engleza in tiganeasca si dupa in romana pe google. Comedie pura :)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu ... ca miam adus aminte ca tie sa nu ma mai ,,rastesc,, cu apelative de scumpu si etc intelegi tu ce vreu sa zic

Pana acum nu am avut aceasta oferta e prima data , e ceva de scurta perioada sa vad cam cum decurge anumite chestiuni ...

Pe scurt sunt intru control de sterilet sau legarea trompelor , dar momentan sunt in niste medicamente de pierdere a fertilitati cine intelege

Dar asta e inca pe gânduri nu pentru perioada lunga de timp , doar sa vad cum decurge totul

Fata draga prezervativul nu e doar mijloc anticonceptional ci mai ales in jobul asta e pentru prevenirea infectarii cu boli cu transmitere sexuala.

Chiar daca tu acum esti Ok te-ai gandit ca un client infectat te va infecta pe tine si tu la randul tau pe altii.

Perioada scurta sau nu, totul va decurge foarte prost inclusiv financiar. Mai gandeste-te! Parerea mea!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Daca posteaza chiar ea acum atunci suntem martori la un seppuku adevarat de cariera de curva. Eu nu stiu de voi da mi-am luat popcorn. "Cam cum decurge anumite chestii" "sunt intru control de sterilet" "sunt in niste medicamente" zici ca a tradus din engleza in tiganeasca si dupa in romana pe google. Comedie pura :)))))

 

Te sfatui sa iti cam ti gura acasa , si sa ai grija de cine vorbesti tu si faci tiganca 😉 daca nu cunosti ce trebuie si nu ma stii stai im banca ta si taci din gura ,,LIPSA OCUPATIE ,,

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Buna scumpisorilor 😘😘😘 de la aceasta ora sunt sunt disponibila pana dimineata 😘😘 si as avea cateva oferte pentru domni dispusi sa ofere putin mai multicel 🥰🥰😘 pe scurt TOTUL NEPROTEJAT

FINALIZARE VAGINALA +FK+ PRELUDIUâ¤

DUS ASISTAT (acesta la fiecare client din aceasta seara)

Cei care vor dori mai multe informati despre ce am spus mai sus fara tata DUREX

Vor primi raspunsul in privat

Va pup si va astept 🥰🥰🥰🥰

Eu totusi sper ca glumesti.
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Fata draga prezervativul nu e doar mijloc anticonceptional ci mai ales in jobul asta e pentru prevenirea infectarii cu boli cu transmitere sexuala.

Chiar daca tu acum esti Ok te-ai gandit ca un client infectat te va infecta pe tine si tu la randul tau pe altii.

Perioada scurta sau nu, totul va decurge foarte prost inclusiv financiar. Mai gandeste-te! Parerea mea!

 

Crede-mă ca mam gandit , doar ca a fost singura soluție de a imi atrage clienti , care sa ma cunoască si sa ma aprecieze . Deaceea am spus pentru scurt perioada ...

Plus ca sunt si intr-o gaura financiara 😒ðŸ˜ðŸ˜˜ si mam gandit chiar foarte mult la riscurile împinse pe chestia asta.

Dar ... sper sa fie ok , sa es din groapa in care sunt si dupa sa revina totul la normal 😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Plus ca asta e doar la alegerea persoanelor care vor si sunt dispuși sa ofere mai mult , nu pentru toti ...

Cu restul va ramane acelasi tarif , cu protecție si etc . ÃŽnțelegeți ce vreau sa spun....😒

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Crede-mă ca mam gandit , doar ca a fost singura soluție de a imi atrage clienti , care sa ma cunoască si sa ma aprecieze . Deaceea am spus pentru scurt perioada ...

Plus ca sunt si intr-o gaura financiara si mam gandit chiar foarte mult la riscurile împinse pe chestia asta.

Dar ... sper sa fie ok , sa es din groapa in care sunt si dupa sa revina totul la normal

Solutia asta ar putea sa aibe un efect invers dacat cel pe care il astepti.

Oricat de mare ar fi o gaura financiara nimic nu justifica sa iti pui sanatatea in pericol. Si poate si a altora.

Macar am incercat..Iti doresc numai bine si multa sanatate.

Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Te-ai gandit sa ca iti poate pune capat carierei si nu as vrea sa zic complicatii in viata si sanatate? Vb de BTS, HIV, si cine mai stie ce. Sincer, nu cred ca de bani vei face rost ci de altceva. Gandeste-te ca daca pana acum aveai probleme de exprimare si cu "neraspunsul" sau tepele, un om cu capul pe umeri se va feri clar de tine. Clientela ta se va dezvolta in jurul basculantierilor si manipulatorilor de pickhammer si a cefelor late. Niciun om integru posibil sa nu iti mai calce pragul stiind ca faci sex neprotejat.

Nu vreau sa jignesc pe absolut nimeni, dar imi e mila de tine si incerc sa iti dau un sfat amical si gratuit. Intelegi ce vrei, nu stiu care sunt problemele tale si de ce ai nevoie atat se grav de bani, dar s-ar putea sa iti faci mai mult rau decat sprijinul pe care cred ca vrei sa il oferi.

Sincer, iti urez numai de bine pe viitor.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...