Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Adelle, răspunde şi tu la numărul care se termină în 632 te rog frumos.

 

 

Aparent nu vrea sa ma primeasca. Nu e nicio problema. Sper sa aiba altii mai mult noroc.

 

 

Tu vrei sa iti raspunda fata la 10 dimineata ???   :laugh2  :laugh2   Incearca la 10...seara. :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Aparent nu vrea sa ma primeasca. Nu e nicio problema. Sper sa aiba altii mai mult noroc.

Fata a spus ieri ca sta pana dimineata, probabil ca va raspunde dupa ora 13-14. Mai incearca, nu cred sa refuze o vizita !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vorbit cu ea la ora aia la telefon, mi-a dat de inteles ca nu ma primeste si mi-a inchis telefonul in nas. Nu e problema pentru ca oricum ma cunosc cu fetele din top. Mi-as fi dorit sa o cunosc si pe Adelle dar daca nu se poate, nu se poate, pana la urma are dreptul sa isi selecteze clientii, nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Am vorbit cu ea la ora aia la telefon, mi-a dat de inteles ca nu ma primeste si mi-a inchis telefonul in nas. Nu e problema pentru ca oricum ma cunosc cu fetele din top. Mi-as fi dorit sa o cunosc si pe Adelle dar daca nu se poate, nu se poate, pana la urma are dreptul sa isi selecteze clientii, nu?

Nu cred ca e vb de selectat clientii, seara de ieri se pare ca a fost naspa pentru ea, nu stiu ce sa zic.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Am vorbit cu ea la ora aia la telefon, mi-a dat de inteles ca nu ma primeste si mi-a inchis telefonul in nas. Nu e problema pentru ca oricum ma cunosc cu fetele din top. Mi-as fi dorit sa o cunosc si pe Adelle dar daca nu se poate, nu se poate, pana la urma are dreptul sa isi selecteze clientii, nu?

Nu , nu imi selectez clienti , mi-ai facut oferta pe acea gandire foarte proasta de am avuto aseara , si deacea team refuzat si inchis . Daca ai fii vrut pe normal

Teas fii primit cu mare drag , daca a fost alfel si am inteles eu gresit atunci imi cer scuze . Si daca dorești te astept in seara asta in a ne cunoaste 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Nu mai posteaza ea, probabil i-au furat telefonul

 

Daca era pe cont propriu, acum.... nu mai este

Pe tine tea bagat cineva in seama sau cerut parerea ??? Curvele astea vezi ca iti cam scot banuti din buzunar sa nu faceti voi labuta cu poza lu veacina in wc 😉😉😉 asa ca mai tinetiva voi astia cu papagal ca nu ma impresionati !!!

Plus daca imi era telu furat sau cum spui nu cont propriu nu postam poza cu scrisul daca nu stii mao cauta pe pagina inapoi 😉😉

Asa ca nu mai dati subiecte si palpitati la inimioara ca nu speriati

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Fata a spus ieri ca sta pana dimineata, probabil ca va raspunde dupa ora 13-14. Mai incearca, nu cred sa refuze o vizita !

 

Mersi de intelegere inca odata 😘😘😘

Ma mir ca mai sunt si astfel de persoane pe acest forum 😒😒 sa inteleaga chiar tot cuiva sau celor ca "noi"

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dar in fine sa trecem mai departe â¤

Astazi sunt disponibila pentru programari

Oral normal

Fin orala , corporala si faciala 😘😘

Orice pozitie e acceptată 😉â¤

Fk doar la alegere ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜—

Preludiu

Dus ASISTAT (doar celor la ora ) 😉😘â¤

Va astept pe toti cu cea mai mare nerăbdare 😘😘

 

 

Si multumesc inca odata celor ce miau dat niste sfaturi aseara â¤â¤â¤ðŸ¥°

In putin timp am sa revine si cu cateva poze pentru cei ce nu ma cunosc, doar sa ma aranjez putin ca abea mi-am deschis ochisori 🥰😘â¤ðŸ¥°

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu pentru oferta aia :)) Pentru cea clasica.

 

Nu , nu imi selectez clienti , mi-ai facut oferta pe acea gandire foarte proasta de am avuto aseara , si deacea team refuzat si inchis . Daca ai fii vrut pe normal

Teas fii primit cu mare drag , daca a fost alfel si am inteles eu gresit atunci imi cer scuze . Si daca dorești te astept in seara asta in a ne cunoaste

 

Ce vrajeala pe tine ba gabriele .. cica nu ptr oferta aia =)))))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

B­u­­n­ă, c­e m­a­­i­f­a­c­­i? v­i­z­­i­t­a­ț­i u­n n­o­u s­i­­t­e, î­n­t­â­­l­n­i­­ri de s­­e­­x în or­­așul d­­v­­s. --> w­­︍­︍­︍︍w­­︍­︍­︍︍w­­︍­︍­︍︍.­­︍­︍­︍︍gi­­︍­︍­︍︍rls­­︍­︍­︍︍cam6­­︍­︍­︍︍9­­︍­︍­︍︍.­­︍­︍­︍︍fun

Faci cu finalizare facială spam-ul ăsta de căcat?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Oferta tot mai e valabila.

Am vb cu ea prin mesaj,nici macar nu am fost vreodată la ea, 200 fin cu 400 ora NEPROT!!!

 

Serios??? Si la ce ora ai vorbit tu si cand ??? Daca eu am exclus acea oferta ?

Daca cauti sami strici mie chestiile de le am te rog retragete!!

Ca daca as fii spus chestiile astea cuiva la telefon, nu te gaseai doar tu sa imi lasi acest negativ 😉🤔😒

Plus toti cei de mi-au venit aseara si astazi trebuia macar unul sa-mi lase scris cu ca mau vizitat cu acea oferta , odata ce aflase de ea doar de aici ne mai avand altundeva anunturi 😒😉😉😉

Asa ca imi pare rau !!!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Cum pun un ss cu mesajul domnisoarei?

Ok pune acel mesaj cu ora trimis de mine dar cu nr meu la vedere te rog

Daca ar fii im acel interval orar pana sa ma reîntorc de la gandire a fost greseala mea daca e dupa sorry 😉😉 dar vreau sami vad numarul meu si ora mesajului trimis

Link spre comentariu
Vizitator demos123
Reputație: 0

salutare, din păcate își atrage toate aceste comentarii negative, am avut programare la ea și nu a mai răspuns deși i-am confirmat cu 30 min înainte! cam multe tepe!

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

salutare, din păcate își atrage toate aceste comentarii negative, am avut programare la ea și nu a mai răspuns deși i-am confirmat cu 30 min înainte! cam multe tepe!

 

Degeaba mie mi se confirma cu juma de ora , daca la ora stabilita nu imi ajunge nimeni! Aici tot eu sunt de vina, nu cred.

Tot eu sunt cea cu tepele ?

Dar de cei care se dau loviti ca mi se face program si dupa nu mi se ajunge ? Eu acea ora sau juma , o pierd ??

Plus ca eri seară foarte multi mau uitat sa spun asa ! De chestiile astea eu dece nu as spune ? Daca as stii pe fiecare in parte cu numele de forum leas lasa comuri selectiv

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...