Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Exagerezi, nu a zis nimeni nimic de 50 lei/h. Avand in vedere performantele enumerate pe-aici, cred ca 70/150 e un pret corect! Nu ai cum sa fi mare, pana nu esti mic! Fata vad ca e fara experienta insa cere pretul uneia cu experienta, si mai e si recalcitranta pe deasupra..

 

Daca te uiti atent la o pagina in urma ai sa vezi unde se spunde de ,,50/h,,

Recalcitranta chia nu sunt asta se intelege prin ce scriu doar ca nu imi place sa mi se sara in cap de persoanele care nu mau vizitat, eu pentru acel pret fac ceea ce pot , plus lam marit pentru ca pe acel 70/150 suna foarte multi , pe langa nemultumiti cu intarzieri sau tepe sau etc etc , deacea lam si pus asa .

Sa fie putine persoane dar mulțumite de pret si asta incerc sa fac

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Vrei sa îți iei mașina? Cam pentru asta zici ca ai mare nevoie de bani?

Problemele mele personale nu va privesc voi . Scuze 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dar sincer inainte de a va face aluzi de pret , va rog inainte vizitatima 😘ðŸ˜

Sunt multi care au plecat si inca pleaca multumiti dupa acest pret, si inca ma viziteaza acestia🥰 tare va rog chiar din suflet am mai spus daca nu ma cunoasteti personal nu ma judecati.

Eu va astept pe fiecare sa va arat schimbarile pentru pret 😠dar dupa cei care imi vizitati pagina si pe mine vas ruga sa va dati impresia , asa ca va astept 🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

 

Daca te uiti atent la o pagina in urma ai sa vezi unde se spunde de ,,50/h,,

Recalcitranta chia nu sunt asta se intelege prin ce scriu doar ca nu imi place sa mi se sara in cap de persoanele care nu mau vizitat, eu pentru acel pret fac ceea ce pot , plus lam marit pentru ca pe acel 70/150 suna foarte multi , pe langa nemultumiti cu intarzieri sau tepe sau etc etc , deacea lam si pus asa .

Sa fie putine persoane dar mulțumite de pret si asta incerc sa fac

Baga si tu un ochi pe topicele altor fete. Pune poze aici! In pixda goala sau doar pixda, sau si una si alta. Noi aici cumparam pixda nu pantaloni. Baga poze ca altfel nush cum o sa faci fata. Baga jucarii in meniu sau cel mai bine invata sa te comporti, sa taci si sa iti vezi de drum. Am senzatia ca tu inca nu ai inteles ca asta e o meserie. Noi venim sa te futem ca sa ne simtim bine, nu ca sa te facem pe tine fericita. Dar intradevar trebuie sa-ti placa pula in primul rand, si sa-ti accepti conditia.

Link spre comentariu

Dar sincer inainte de a va face aluzi de pret , va rog inainte vizitatima 😘ðŸ˜

Sunt multi care au plecat si inca pleaca multumiti dupa acest pret, si inca ma viziteaza acestia🥰 tare va rog chiar din suflet am mai spus daca nu ma cunoasteti personal nu ma judecati.

Eu va astept pe fiecare sa va arat schimbarile pentru pret 😠dar dupa cei care imi vizitati pagina si pe mine vas ruga sa va dati impresia , asa ca va astept 🥰🥰🥰🥰

Ai revenit la 70-150?

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Baga si tu un ochi pe topicele altor fete. Pune poze aici! In pixda goala sau doar pixda, sau si una si alta. Noi aici cumparam pixda nu pantaloni. Baga poze ca altfel nush cum o sa faci fata. Baga jucarii in meniu sau cel mai bine invata sa te comporti, sa taci si sa iti vezi de drum. Am senzatia ca tu inca nu ai inteles ca asta e o meserie. Noi venim sa te futem ca sa ne simtim bine, nu ca sa te facem pe tine fericita. Dar intradevar trebuie sa-ti placa pula in primul rand, si sa-ti accepti conditia.

Dragu meu cum sa spun ca sa nu înțelegi altceva , eu nu ca nu as vrea sa postez poze vrei sau vreti sa ma mai vedeti sunt si pe public. Plus ca cei care vor sa mio vada vin si o vad 😉ca nus platita pe chestia asta ,chiar daca poate ii atrage mai tare pe uni clienti.

Si in plus cand taci esti luata de proasta si am fost de destul. Scuze

Cei care ma accepta asta sunt

Cei care vor ii astept

Cei care mau cunoscut inca ma viziteaza

Parerea mea ma vrei cautama.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Ai revenit la 70-150?

Inca nu , din cauza ca daca voi trece va fii mare bataie de cap si nu voi face poate fata la toti si imi voi auzi iar negativism , si asa acum chiar daca nu o au pe ce face si nu mau vizitat ,gasesc motive . In loc sa ia in calcul parerea celor multumiti. O aleg pe cea a celor cu nui ok , aia nu face ,ba nu mai stiu ce.

Dar daca voi fii nevoita sa trec la aceea oferta am so fac 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Stai draga nu te supăra, am întrebat din pura curtoazie! 😘😘😘

 

Nu mam suparat , stai linistit 😘😘😘

Dar am si eu o intrebare , tu cand ma vizitezi ? Ca de cam mult spui co faci ðŸ˜ðŸ˜‚🥰sau ai facuto si nai spus ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Nu mam suparat , stai linistit 😘😘😘

Dar am si eu o intrebare , tu cand ma vizitezi ? Ca de cam mult spui co faci ðŸ˜ðŸ˜‚🥰sau ai facuto si nai spus ...

Pt asta vb pe whatapp!

Nu te-am vizitat încă.Am zis sa te las sa te organizezi cum trebui. Èši-am povestit la telefon, dacă îți mai aduci aminte! 😉😉😉😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Pt asta vb pe whatapp!

Nu te-am vizitat încă.Am zis sa te las sa te organizezi cum trebui. Èši-am povestit la telefon, dacă îți mai aduci aminte! 😉😉😉😘

Pai si dece nu ma vizitezi, ca tu esti unul din multi care da raspunsuri la pagina mea si cred ca parerea ta ar conta 😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Emoticoanele sunt"ironice"?

 

Nu chiar deloc!!! Doar ca tu esti unul din cei vechii care buna rea ți-ai dat impresia si ai mai si tinut cont de parerile bune, dar de curand cu chestiile prostești de la uni nu prea ai mai dat cu ochiul sa spun asa ...

Si sincer chiar ar conta parerea ta. Nu doar pentru mine. Dar stiu ca ai putea fii foarte subiectiv pe anumite chestiuni.

ðŸ˜ðŸ¤”🥰🥰â¤â¤

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Nu chiar deloc!!! Doar ca tu esti unul din cei vechii care buna rea ți-ai dat impresia si ai mai si tinut cont de parerile bune, dar de curand cu chestiile prostești de la uni nu prea ai mai dat cu ochiul sa spun asa ...

Si sincer chiar ar conta parerea ta. Nu doar pentru mine. Dar stiu ca ai putea fii foarte subiectiv pe anumite chestiuni.

ðŸ˜ðŸ¤”🥰🥰â¤â¤

!

😘😘😘😘 O sa ne vedem!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Adelle, eu as veni cu fratele mathis sa facem un mmf. Ce zici fata mea? Asa ai castiga 150 in 30 min dar te fut doi. Te bagi?

 

Nu scuze 😅 asta din niste probleme mai vechi si miam cam invatat lectia 😂 oricut as cunoaste sau as dori sauuu as avea nevoie. 😅😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Deplasari faci? Pret?

 

Deplasari da fac , dar doar la persoanele pe care le cunosc deja... scuze ðŸ˜

Dar te astept oricand doresti 🥰 daca vrei sa ma vizitezi

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna scumpisori mei 🥰🥰 sunt disponibila pentru programari ⤠va astept telefoanele sau mesajele 😘 si vas ruga de cei prin mesaje sau cei la apel carora nu va pot raspunde imediat sa-mi lasati un interval orar ⤠acesta e motivul de revin eu de foarte multe ori. Din nestinta locației viitorului client sa spuna asa â¤â¤â¤

Va pup sa va astept 🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...