Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 , dar de început e de la

Ora 13:00 🥰 si cu finalul ca in general

Cam dupa ora 21:00🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Ma bucur ca ai introdus analul in meniu, te voi vizita in curand. 😘

Te astept 🥰 numai sa te ti de promisiune 😉😘 chiar nu mau mai vizitat de mult cei interesați de anal.

Poate din cauza mărimi sau din cauza ca se chinuesc putin cu introdusul in tunel🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Mai sunt persoane interesate de vreo vizita pe aceasta seara ?

Sunt disponibila. Toate programarile sunt finalizate🥰 cei interesati pentru un repede inainte , va astept â¤ðŸ˜˜â¤ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 , dar de început e de la

Ora 14:00 🥰 si cu finalul ca in general

Cam dupa ora 21:00🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Cam pe liber astazi😅 daca mai sunt interesați de ceva pe repede inainte🤔

Va astept mesajele pana la ora 20:00

Sunt libera😘😘 daca se mai prelungește cu ceva programul dupa si mai sunt doritori va las anunt 😉â¤â¤â¤â¤

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Mai pe la 1 -2 noaptea cand ies de la serviciu nu te gasesc si eu niciodata?:)

Ma scuzi , doar ca nu imi mai tin programul asa tarziu. Stau foarte mult pe asteptat 🙄 si cam dupa maxim ora 23:00 plec spre căsuță 😘😘😘

Dar daca crezi si ai fii sigur de o programare te-aș asteptaâ¤

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 ,programul de lucru este inceput â¤ðŸ˜˜ va astept cu programarile si viziteleee🙂🙂🙂 ora de final in funcție de personalll dar cam dupa ora 22:00â¤ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 ,programul de lucru este inceput â¤ðŸ˜˜ va astept cu programarile si viziteleee🙂🙂🙂 ora de final in funcție de personalll dar cam dupa ora 22:00â¤ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Unde mai exact faci Uro pasiv? Anilingus activ faci?

Doar corp la Uro. Si anilingus nu scuze 😅

Dar daca mai dorești alte fantezi te astept pe wapp 😘😘😘 discutam mai multâ¤

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Scumpisorii mei ⤠in aceasta seara am programul mai lung🥰 cei care doriti in a ma vizita 😘 va astept la o mica alinare si mangaiere ca de sfarsit de zi in ultima ora sau chiar de început de zi â¤ðŸ˜˜ðŸ¥° asa ca .... va astepttttâ¤â¤â¤â¤

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 ,programul de lucru este inceput â¤ðŸ˜˜ va astept cu programarile si viziteleee🙂🙂🙂 ora de final in funcție de personalll dar cam dupa ora 23:00â¤ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
La 05.12.2020 la 14:30, adelle2020 a spus:

Bună tuturor puisorilor mei🥰â¤

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat în funcție de igiena-Oralu cât de deep pot sa îl fac! ( Fin:Orală,Corporală,Facială)

Analu va fi doar la oră-Protejat🙂

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea🙄â¤)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie🥰😘😘â¤

Uro:Activ-pasiv🙂

Fk-doar la alegerea mea!

Duș ÃŽnpreuna🤪

Sex în duș ðŸ˜

Masaj de relaxare😉

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

🙂😉🤪🤪

Și pentru poze am sa va aștept cu mesaje pe wapp! Va aștept pentru programari🥰â¤

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori😘😘 ,programul de lucru este inceput â¤ðŸ˜˜ va astept cu programarile si viziteleee🙂🙂🙂 ora de final in funcție de personalll dar cam dupa ora 23:00â¤ðŸ˜˜

🥰🥰🥰 

Prea noua pana ma obisnuiesc cu update-ul dar va astept pe fiecare spre o vizită de inceput sau sfarsit de luni 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 47 minute, vortex a spus:

Pana la urma a facut cineva anal cu ea ? Sau este vrajeala ?

Poti sa citesti in urma cu atentie te rog .

Da sa facut,  dar doar cu cei cu mărimi agreabile ca nu sunt cu portile deschise pe acea poarta daca ma intelegi.

Daca te stii in normal te astept in a ma incerca 🥰😘🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor puisorilor mei ❤🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! ( Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora Protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv

Fk-doar la alegerea mea!

Dus împreună

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =70 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Va astept pentru programari

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru este inceput , va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll dar cam dupa ora 22:00 

🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
1 oră în urmă, fantomas_28 a spus:

Eu am încercat o programare pt anal și am fost refuzat din start.... Ca și mărime nu sunt "big".... Probabil analul este doar "marketing" 

Dragule , te rog uitate cu atentie in urma nu au fost multi care au venit si incercat.

Dar au fost putini care au citat aceasta chesti.

Refuz din apel din motivul , daca accept si vii avand o marime si nu mai sunt deacord cad eu la prostie dupa. De aceia in legatura cu analul acept conversia la patuț daca intelegi . Deci te rog nu fii suparat pe refuzul din apel 😘😘😘😘

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...