Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 15 minute, piticu_ a spus:

Probabil are suficientă cerere. Doar să ai noroc să o prinzi între. Altfel nici mie nu mi-a răspuns la mesaje.

Sau sa nu o prinzi plictisita, ca altfel pierzi timpul si banii degeaba 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Asa ca de sfârșitde săptămână 😏🥰😉

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv (50 plus ) 

Dus împreună (50 plus)

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe dupa ora 13:00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

 

Si va mai rog odata nu va mai alarmati pentru chestia cu raspunsul la apeluri sau mesajele de pe wapp . Ma mai repet inca odata . Nu pot face aceasta chestiune in momentul cand sunt VIZITATA si OCUPATĂ . A apela înapoi nu imi permit sa faca acesta chestie si daca observ ca mesajele avute sunt de mai mult timp primite nu raspund la ele.  Nu știu pe cine aveți langa voi sau unde sunteți ca sa nu va creez probleme.😉😉😉

Imi cer eu scuze pentru asta  dar va rog sa ma si intelegeti 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 6 ore, piticu_ a spus:

Probabil are suficientă cerere. Doar să ai noroc să o prinzi între. Altfel nici mie nu mi-a răspuns la mesaje.

Mersi ca ai scris ceva care alti nu inteleg .

Si probabil ar si intelegi din scrisul altcuiva😒🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty
1 oră în urmă, adelle2020 a spus:

Mersi ca ai scris ceva care alti nu inteleg .

Si probabil ar si intelegi din scrisul altcuiva😒🥰😘

Asa este si eu de cele mai multe ori a trebuit sa ma programez inainte cu o zi chiar doua zile ca sa beneficia de serviciile domnisoarei.😘😎😘😎😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Asa ca inceput de  săptămână 😏🥰😉

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru este inceput , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
La 24.01.2021 la 17:09, floryandoru a spus:

Asa este si eu de cele mai multe ori a trebuit sa ma programez inainte cu o zi chiar doua zile ca sa beneficia de serviciile domnisoarei.😘😎😘😎😘

In fuctie de programul pe care il am programat din inainte . Plus ca am foarte mulți care vor gen a doua zi . Si nimeresc chiar foarte des in a fii full o zii intreaga dupa 2 moarte total.

Si sunt multi care se gasesc in a ma cauta exact cand sunt pe plin si se supara foarte multi pentru acest respins ...

Dar le sunt recunoscătoare tututor ca ma cauta! Si sper ca au fost macar cativa din cei cu un asteptat enorm si încercări si in a ma vizita .🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, adelle2020 said:

In fuctie de programul pe care il am programat din inainte . Plus ca am foarte mulți care vor gen a doua zi . Si nimeresc chiar foarte des in a fii full o zii intreaga dupa 2 moarte total.

.

Cati clienti ai intr-o zi full si cati intr-o zi moarta? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 13.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Adelle, cum preferi sa te contactam pentru programare? Telefonic cu 1h 2 inainte sa venim sau din timp pe wpp (gen inceputul zile)? Nu de alta dar nu mai vreau sa-mi iau "seen" cand scriu ca poti sa imi raspunzi oricand :)

Mersi

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 32 minute, hal9000 a spus:

Adelle, cum preferi sa te contactam pentru programare? Telefonic cu 1h 2 inainte sa venim sau din timp pe wpp (gen inceputul zile)? Nu de alta dar nu mai vreau sa-mi iau "seen" cand scriu ca poti sa imi raspunzi oricand :)

Mersi

Scuze doar ca de multe ori avand multe mesaje nu stau sa le citesc chiar pe toate. Si raspund in mare parte celor care apuc pana in ami veni programatul sau in fuctie de timpul avut. Si de fiecare data a doua zii de dimineata mesajele avute in urma le sterg toate ca sa le pot pastra pe cele recente sa nu ma pot încurca si pastrez cele programate.  Aici cred ca este vina mea ca nu incerc in a răspunde tuturor.  Promit sa incerc a remedia aceasta situatie. Dar cred ca ar fii mai ok in a incerca a ma suna cam dupa ora 11 de dimineata pentru o programare si poate reușim in a ne vedea si elibera 😋😋😋🥰

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat    😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =80 fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 14.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 23:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...