Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 3 minute, valentin.ari a spus:

Dar dacă intr adevăr conversația este din 2020. Poate între timp nu mai face.

Nu am facut cu absolut nici unul mereu am explicat chestia asta . Probabil o fii fost vreo unul care ma calcat pe coada si am incercat sal prind la mijloc intrun fel pentru a reveni ...

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Oricum lăsând deoparte tentativa de astazi de a ma baga in umbra 🙄😕

Va sunt disponibila pentru programarile si vizitele voastre încântătoare ❤🥰😍😘 programul este inceput 🥰 dar va sunt pe ACTIV pana in ora 21:00-22:00 in functie de voi 😉❤ Asa ca va ASTEPT

20210317_151421.jpg

20210317_151524.jpg

20210317_151751.jpg

20210317_152408.jpg

20210317_152112.jpg

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Puteti va rog frumos sa nu mai insistati dupa acel comentariu dat de martalogu acela de papagal . Ca eu NU FAC NORMAL NEPROTEJAT . Sa va rămână bine înfiripată aceasta chestie nu fac indiferent de suma oferita sau cine e . Asa ca daca iterveniti cu astfel de mesaje sa nu va suparati dece va am la blok dupa sau va raspund in alfel de mod 😉 asta ca sa nu va postez numerele de telefon pe pagina sa va vada si aletele si sa se fereasca de voi. Deci va rog nu-mi distrugeti ziua , ca asta faceti daca va luati de labarii pagini si limbiști altora sauu pestoii care vor sa adoarmă pe altele sa spun asa 😒

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Chiar acum, inspire2025 a spus:

sa trecem la recenzii

Ce scumpete nu iti e in drag cu ce am scris de mi-ai dat un dislike ?? Daca ai fii in locul meu cum ai proceda ???? Ca sunt foarte curioasă 

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 2 minute, adelle2020 a spus:

Ce scumpete nu iti e in drag cu ce am scris de mi-ai dat un dislike ?? Daca ai fii in locul meu cum ai proceda ???? Ca sunt foarte curioasă 

Nu mai te lasa antrenata in dispute ca probabil asta se urmareste. Cine stie cui ii incurci afacerea. Unii profita ca era sa faci o greseala si periodic rascolesc rahatul. Posteaza ce ai de postat si gata.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Chiar acum, inspire2025 a spus:

nu e pagina ta 

e a tuturor 

A tuturor ??? Vezi cumva ca se discuta despre toti ? Cred ca tu nu prea ai habar despre ceea ce vorbești . Toti vorbesc despre mine si isi spuna parerea despre mine . Plus imi platesc toti sau fiecare in parte abonamentul sa va pot arata ce doriti ?? Nu cred . Asa ca stai pe tusa colegu ca nu ți-ai găsit persoana potrivita pentru a te baga in seama 

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 1 minut, adelle2020 a spus:

Ce scumpete nu iti e in drag cu ce am scris de mi-ai dat un dislike ?? Daca ai fii in locul meu cum ai proceda ???? Ca sunt foarte curioasă 

Adela,  tu nu observi  că  sunt unii  pe modul  ceartă?    

Tot nu mi-ai spus ce culoare au ochii tăi? 

 

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 2 minute, adelle2020 a spus:

A tuturor ??? Vezi cumva ca se discuta despre toti ? Cred ca tu nu prea ai habar despre ceea ce vorbești . Toti vorbesc despre mine si isi spuna parerea despre mine . Plus imi platesc toti sau fiecare in parte abonamentul sa va pot arata ce doriti ?? Nu cred . Asa ca stai pe tusa colegu ca nu ți-ai găsit persoana potrivita pentru a te baga in seama 

E normal ca lumea sa vorbeasca de tine, daca respecti programarile si de calitatea serviciilor. Dar nu e normal sa se faca presupuneri fara dovezi. Daca cineva a beneficiat sau i s-au oferit servicii neprotejate sa scrie aici si face un serviciu tuturor. Daca nu e cazul, atunci discutiile nu au rost. Cine are indoieli poate sa merga in alta parte. Nu suntem aici sa judecam pe cineva pe baza de presupuneri, suntem aici sa alegem corect.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 17 minute, inspire2025 a spus:

faci un bot?

Face frate , dar pe banii.  Și din câte am observat  îl  face bine de tot.  Dai bănuțul și  primești un botic  dulce , umed și frumos.😉

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 9 minute, inspire2025 a spus:

esti dusa rau ai pus nr amatului ?!:slap2

Aici colegul are dreptate, nu trebuia sa postezi numarul, cel mult ultimele 3 cifre dar nici alea.

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 minut, nimfomanul6969 a spus:

Aici colegul are dreptate, nu trebuia sa postezi numarul, cel mult ultimele 3 cifre dar nici alea.

Care nr . Ca acela e nr meu 😕🤨🤨 poza editata sa se poata vedea foarte bine data de la ce a postat ala din link

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...