Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Acum 13 ore, adelle2020 a spus:

Dragii mei iubitorii de distracție si satisfacție 🥰😍❤ vroiam sa va anut ca programul de începere pentru maine va fii de la ora 10:00 🤤🤤😋😋 va sunt pe ACTIV si va astept mesajele sau apelurile pentru programari.😍😋🥰❤ . Programul de final va fii in functie de voi si voi mai anunta maine o ora de Finish ❤😍🥰.  Va pupacesc si doresc o seara placuta si o gândire pozitivă de vizită 🥰

Adelle, stresul când poate sa treacă? Că mai aveai o restanță 😩

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele mici si scumpe 🥰😍 astazi va suntpe ACTIV din ora 13:30 🥰😋😊 si pana in ora 20:00 va sunt in tabelul vostru😘🥰 asa ca va ASTEPT in a ne elibera 😍🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 2 ore, eugen2012 a spus:

Lasă forumul vezi dracu la telefonul ala cum suna.... E pe mute? 🤣🤣🤣

Bai ca mați zăpăcit cu chestia asta . Ce ati vrea sa va fac la uni ? Sa va raspund cand am omul in mine ????? Sau cand sunt vizitatorii la discuție sa stau pe telefon cu ochii in mesaje si pe discutie cu cei de ma suna ???? . 

Nuuuu sa va mai ramana odata in cap !!!!  

Mati sunat in timpul actiunilor nam ce sa va fac , eu nu apelez înapoi ! Am mesaje prea vechi de timp nici atat nu le raspund . Daca nu aveti habar de unele chesti tinetiva dracu gura aia . Si ce forum ??? Ti se pare ca intru in minut in minut sau dau motive de vorbă din ora in ora ?? 

Ma repet !!!! Tinetiva gura daca nu cunoasteti sau cautati motive de cearta si intriga??? Mai uitațiva si la ultima vizita ca va arata sau ultima prestație pe pagina . 

Asa ca hai ne mai auzim.  Dar cu cei interesați cu adevar 😉 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Plus sa va mai zic o chestie . La uni va am numerele salvate . Am mai spus lucru acesta in trecut . Daca va am salvate in modul meu de cunostinta si din cauza modului vostru . Ori il aveti pe respins . Ori la blok . Ori nu va raspund eu sau nu dau eu atenție 😉😉🙄😕😒. Daca sa resetat ceva in urma intre uni . Nu așteptati atentie din partea mea 

Link spre comentariu
La 09.04.2021 la 16:42, adelle2020 a spus:

Sa va raspund cand am omul in mine ????? Sau cand sunt vizitatorii la discuție sa stau pe telefon cu ochii in mesaje si pe discutie cu cei de ma suna ???? . 

Nuuuu sa va mai ramana odata in cap !!!!  

Mati sunat in timpul actiunilor nam ce sa va fac , eu nu apelez înapoi ! Am mesaje prea vechi de timp nici atat nu le raspund .

1. Ești sigură că nu faci asta ? Eu zic să te mai gândești
2. am dovadă
3. Mesaj de 10 minute ți se pare vechi ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 8 ore, hedonis91 a spus:

1. Ești sigură că nu faci asta ? Eu zic să te mai gândești
2. am dovadă
3. Mesaj de 10 minute ți se pare vechi ?

Tineti gura inchisa😉😉😉 ca de 2 zile sunt pe liber . Adica acasa. Asa ca stai potol . Ca nr de munca si numar de casa 😉😉😉 . Iauzi dovada 😂😂😂 okk . Vreau : poza , ora , data si nr meu sa se vada clar nu salvat altu si ca nume pus nr meu ca le stiu si pe astea😉🖕

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Iubitorii meu de distractie . Prima data imi cer scuze pentru aceste 2 zile fara raspundere. Dar veti intelege imediat 😋😋😋😊😊😊

Va anunt din aceasta seara ca va sunt capabila pentru a va accepta programarile pentru ziua de maine. Va astept apelurile sau mesajele in wapp . Programul de maine va fii inceput in intervalul orar de ora 12:00.

Anunt ca si maine veti primi cateva poze la fel din noua locatie🥰🥰🥰 mai ales una cautata expre in spre placul vostru 😋😋😋 aceasta fiind in RIN GRAND Residence (nu in hotel).

Asa ca va sunt disponibilă in a va primi mesajele sau apelurile celor doritori pentru programarea pentru maine . 🥰🥰🥰🥰

Va pupacesc dragalaseniile mele si haideti sa incepem săptămână asa cum va place .❤❤

Link spre comentariu
Acum 5 ore, adelle2020 a spus:

Tineti gura inchisa😉😉😉 ca de 2 zile sunt pe liber . Adica acasa. Asa ca stai potol . Ca nr de munca si numar de casa 😉😉😉 . Iauzi dovada 😂😂😂 okk . Vreau : poza , ora , data si nr meu sa se vada clar nu salvat altu si ca nume pus nr meu ca le stiu si pe astea😉🖕

Eu vorbeam în ultimele 2 săptămâni, nu de ultimele 2 zile. Restul nu se mai pun ? Decât din ultimele 2 zile ?
Și o să fac și chestie asta.
și 3. Nu, nu-mi stă-n caracter să fac asta și nu mi-ar fi trecut prin cap.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Va aștept apelurile si mesajele 🥰🥰🥰 program inceput . Si in maximum 20 de minute veti avea pozele promise ❤❤ Stați cu ochii pe minee ❤🥰🥰😋

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Futaciosii mei 🥰🥰😋 promițânduva pozele ❤❤ acum vi le arat 😍😍😍

Asa ca va ASTEPT mesajele sau apeluri in continuarea zilei de azi . Sper sa va placa si sa fii pe placul vostru 😍😍🥰😋 . Va astept si parerile sau ceea ce ati vrea sa vedeti in urmatoarele.  Hai sa no mai lungim ca ziua e lunga 😋😋😋😋😋😋 va sunt pe ACTIV in aceasta zii si seara pana in ora 23:00 maxim 

20210412_144122.jpg

20210412_145057.jpg

20210412_144225.jpg

20210412_145228.jpg

20210412_145306.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ai n-ai mingea, tragi la poarta. 

Adelle, frumoasa locatie, nu am ce zice, dar sa stii ca Rin e departe de multi dintre noi. Sa stii ca vechea ta locatie era un avantaj, asa iti recomand sa te tii atenta de caiet, altfel iti pierzi multi clienti. 

Eu nu reusesc sa ajung de f mult timp la Eliza, strict din cauza locatiei, desi mi-as dori f mult sa o revad. La unirii era altceva. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele mici si scumpe ❤🥰 vroiam sa va anunț din aceasta seara minunta 😋😋 ca programul de maine va fii inceput in intervalul orar de 10:00--11:00 dimineață😍 si cei doritori pentru o programare din seara asta pentru maine va sunt DISPONIBILĂ sa va primesc apelurile si mesajele in wapp !!! 

Asa ca va urez o seara minunata si plăcută iubitori mei de eliberare.  😍😋🥰😍🥰😋

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Chiar daca mi-ai dat minus, eu iti dau plus. Sfatul meu e doar sa ai grija la programari pt ca noua locatie nu e la îndemâna oricui si orice "teapa" , chiar si neintentionata iti va aduce critici. Sper ca ai inteles. Cine vine la Rin face un efort, daca nu e intamplator prin zona. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 34 minute, dogeatkitkat a spus:

Chiar daca mi-ai dat minus, eu iti dau plus. Sfatul meu e doar sa ai grija la programari pt ca noua locatie nu e la îndemâna oricui si orice "teapa" , chiar si neintentionata iti va aduce critici. Sper ca ai inteles. Cine vine la Rin face un efort, daca nu e intamplator prin zona. 

Minus ??? 🤔🙄 ți-am dat trist nu un dislike.  

Cei care vin in spre mine absolut sunt cei interesați cu adevărat si fac efort de a ajunge la mine. Automat si eu voi fii foarte pozitiva cu aceea persoana si cei de ma cunosc stiu la ce ma refer 😊😋. In legatura cu "tepele" credema ca din partea mea nu vin . Vin din partea celor de vor a bagat hâră . Eu negativismul il ofer doar celor cunoscuti deja daca ma intelegi... dar hai sa nu mai intrăm in astfel de articole te rog frumos ca sunt satula de hate-urile create de uni . Asa ca ... te pup dulce si seara placuta😊😘

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 11 ore, scatolover69 a spus:

Heii. Esti foarte frumoasa si as vrea sa te vizitez intr-o zi ^^ scato/uro faci?

Mersi de compliment scumpete 😍❤ cam tot ce am putea face in privat o discutam doar noi 🥰🥰🥰 asa ca iti astept mesajul pe wapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...