Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. A revenit domnișoară............am fost eu la ea astăzi. A schimbat locația Bulevardul Unirii nr 63 vis a vis de Zepter. Eu am contactat-o pe numărul 0732 446 679 nu are whatsapp la numărul asta. Se poate sa mai aibă și numărul din topic......

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.05.2021 la 18:33, ionutz68 a spus:

Salut. A revenit domnișoară............am fost eu la ea astăzi. A schimbat locația Bulevardul Unirii nr 63 vis a vis de Zepter. Eu am contactat-o pe numărul 0732 446 679 nu are whatsapp la numărul asta. Se poate sa mai aibă și numărul din topic......

Am incercat sa o contactez pe numărul asta. Dar nu răspunde.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, valentin.ari a spus:

Avea servicii de calitate? Ai fost tu la ea? Nu mai face treabă buna?

Fiecare cu gusturile lui. Eu m-am înțeles bine cu ea. La 100 cu finalizare orala......și care sa nu fuga imediat la baie......nu știu dacă mai găsești. Da,răspunde foarte greu.......are deja clienții ei. Eu cred ca am sunat de 3 -4 ori,pana am prins-o la telefon. Ce sa zic,mai încearcă,poate o prinzi libera.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, ionutz68 a spus:

Fiecare cu gusturile lui. Eu m-am înțeles bine cu ea. La 100 cu finalizare orala......și care sa nu fuga imediat la baie......nu știu dacă mai găsești. Da,răspunde foarte greu.......are deja clienții ei. Eu cred ca am sunat de 3 -4 ori,pana am prins-o la telefon. Ce sa zic,mai încearcă,poate o prinzi libera.....

Eu am mai fost la ea, de multe ori. Dar nu înțeleg de ce nu mai răspunde pe Nr vechi și nu mai este activa aici. 

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
La 29.04.2021 la 15:19, adelle2020 a spus:

Dragalaseniile mele ❤❤❤🥰 activitatea de astazi este inceputa ❤ dar in continuarea zilei sunt pe ACTIV si disponibila 😍 asa ca pana la finalul zilei depinde doar de voi cine imi mai trece pragul 😘😘😘 asa ca hai sa terminam aceasta zii splendida impreuna ❤❤❤❤

Unde-i programul de satisfacție garanta?!?!

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei vreau sa va anunț din această seara ca de mâine am sa revin din nou in ochii voștri pe aceasta pagina 😍❤️😍 asa ca cei doritori poate si pentru programari pentru ziua de mâine va astept apeluri sau mesajele 😉😉😉❤️❤️❤️❤️ preturile vor fii aceleași de 100/200 😍❤️ Daaarrr inca ceva nouu pentru voi. Am sa va fac si deplasare dar doar persoanelor cu GARANT si SIGURANȚĂ daca sunt inteleasa 

Poze si detaliile in privat 😉😍💋❤️😘 si pentru acest public imediat cum voi face si ceva nou 😍💋

Asa ca iubitori sa inceapa distracția😍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 13 minute, adelle2020 a spus:

Dragii mei vreau sa va anunț din această seara ca de mâine am sa revin din nou in ochii voștri pe aceasta pagina 😍❤️😍 asa ca cei doritori poate si pentru programari pentru ziua de mâine va astept apeluri sau mesajele 😉😉😉❤️❤️❤️❤️ preturile vor fii aceleași de 100/200 😍❤️ Daaarrr inca ceva nouu pentru voi. Am sa va fac si deplasare dar doar persoanelor cu GARANT si SIGURANȚĂ daca sunt inteleasa 

Poze si detaliile in privat 😉😍💋❤️😘 si pentru acest public imediat cum voi face si ceva nou 😍💋

Asa ca iubitori sa inceapa distracția😍

Ce nr de telefon mai ai?Sau cum faci programarile?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 20 minute, awokeone10 a spus:

Ce nr de telefon mai ai?Sau cum faci programarile?

Acelasi scumpetea mea. 0758990066

Si de programare discutam in privat iubire 😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
12 minutes ago, snake1127 said:

Ohh nuu , sa dus oferta cu 150 /1h 

...o fi nascut pisica si are mai multe guri de hranit....ne a fost dor de tine dragalasenio!

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 6 ore, adelle2020 a spus:

Dragii mei vreau sa va anunț din această seara ca de mâine am sa revin din nou in ochii voștri pe aceasta pagina 😍❤️😍 asa ca cei doritori poate si pentru programari pentru ziua de mâine va astept apeluri sau mesajele 😉😉😉❤️❤️❤️❤️ preturile vor fii aceleași de 100/200 😍❤️ Daaarrr inca ceva nouu pentru voi. Am sa va fac si deplasare dar doar persoanelor cu GARANT si SIGURANȚĂ daca sunt inteleasa 

Poze si detaliile in privat 😉😍💋❤️😘 si pentru acest public imediat cum voi face si ceva nou 😍💋

Asa ca iubitori sa inceapa distracția😍

 Chiar ne era dor de tine Adelle 😌

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitori de extra satisfacție😍❤️ sa reîncepa distracția si haideți sa ne vedem si in acesta dimineața ❤️😍 va aștept apelurile si mesajele. Dar ce mai important pe voi dragalaseniile mele 😍❤️😍

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 48 minute, adelle2020 a spus:

Dragii mei iubitori de extra satisfacție😍❤️ sa reîncepa distracția si haideți sa ne vedem si in acesta dimineața ❤️😍 va aștept apelurile si mesajele. Dar ce mai important pe voi dragalaseniile mele 😍❤️😍

Bine ai revenit! 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...