Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitori si doritori  de mine 🤫❤ asa cum sunt 😘🙃🙃🥰 va anunț din seara aceasta ca mai revin mâine pentru încă câteva zile de prestare 🙃🙃❤❤❤ daca doriți a va programa din aceasta seara va aștept mesajele 🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 32 minute, adelle2020 a spus:

Dragii mei iubitori si doritori  de mine 🤫❤ asa cum sunt 😘🙃🙃🥰 va anunț din seara aceasta ca mai revin mâine pentru încă câteva zile de prestare 🙃🙃❤❤❤ daca doriți a va programa din aceasta seara va aștept mesajele 🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Ce-l mai bun oral îl găsim la adela

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei 🥰 am mai revenit pentru câteva zile 😁😁😁 cei ce ma doriți va aștept!!! 

Ca sa revin și cu meniul 

Oral- protejat sau neprotejat în funcție de                    igiena voastră ❤

Normal - doar PROTEJATT  

FIN - orala , faciala , corporala în funcție de                  dorita voastră ❤😁❤ 

 100/ 200 amenda asa ca va aștept. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 41 minute, adelle2020 a spus:

Dragii mei 🥰 am mai revenit pentru câteva zile 😁😁😁 cei ce ma doriți va aștept!!! 

Ca sa revin și cu meniul 

Oral- protejat sau neprotejat în funcție de                    igiena voastră ❤

Normal - doar PROTEJATT  

FIN - orala , faciala , corporala în funcție de                  dorita voastră ❤😁❤ 

 100/ 200 amenda asa ca va aștept. 

 

A revenit regina sexului oral 🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut.Vizitat față astăzi.Mare + pentru capitolul comunicare.Locația ,undeva în spatele restaurantului Arogant,Rond Alba Iulia.5 minute pe jos maxim,până la bloc.Totul ok și la capitolul curățenie,atât față,cât și locația.Foarte permisivă,mai puțin la degete.Am vrut să mă joc cu ea pe pereți,dar îi este cam greu din cauza sarcinii.Pentru împătimiți:burtică mititică, sânii la fel de mici.Cu toate că declară că e în ultima lună,nu-i dai mai mult de a 5a.Pizdă super frumoasă,labii exteriorizate.Deocamdată nu curg biberoanele !😪...Mai stă 3 zile la locație după spusele ei.Plătit 100.Oral bun,fără mâini,cam rapid pt.mine,prefer mai soft.Fără grabă.Am stat și la țigare.Este fumătoare.Drăguță,brunetă bine de tot,tânără,slăbuță,înaltă 1,65 +.Cam atât.Personal,aștept să vină laptele....Cam atât...Vă pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei ❤ va sunt disponibila.  Programul de lucru este inceput 😁 pana în ora 00.00 va aștept mesajele si apelurile , dar mai ales pe voi . Asa ca hai sa începem weekendul de astăzi cu un zâmbet , Impreuna ❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, adelle2020 a spus:

Dragii mei ❤ va sunt disponibila.  Programul de lucru este inceput 😁 pana în ora 00.00 va aștept mesajele si apelurile , dar mai ales pe voi . Asa ca hai sa începem weekendul de astăzi cu un zâmbet , Impreuna ❤❤

Mâine te găsesc ?

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 2 minute, scanerrr a spus:

Ce nr. de whatsapp ai?

Același care îl am și pentru a fii apelata . Îl găsești mai sus . 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...