Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Am bifat și eu la Adela e frumoasa la fata și când te privește parca are ceva special.. Dar sta mult cu ochi în telefon probabil face următoarele programări și ii lipsește GFE.. Na pana la urma la 70 fin ce așteptări sa ai.. Părți bune chiar e strâmtă și se simte bine. Ea deasupra nu a dat inpresia ca știe prea multa meserie ma lăsat mai mult pe mine sa muncesc.

Locație : 9 scârțâie un pic patul în rest e ok

Fata : 8 dacă avea și sâni mai mari era de 10

Normal 8 pentru ca e strâmtă dar în cazul meu eu am muncit mai mult..

GFE: 5

Cadoul: I am lăsat 100

De revenit... Nu știu as mai încerca o data poate a doua oara e mai bine 🤷â€â™‚ï¸

 

 

Buna dragule!

La pat nu am ce sa ii fac l-am reparat de 3 ori!

Nu cred ca am stat cu ochii in telefon cat timp ai stat cu mine , am stat pe telefon cat timp ai fost la baie atâta.

Poziția acea deasupra nu imi place.

Trebuie sa ma acomodeze cu tine, daca nu am putut să intru pe ritmul tau. Asta nu inseamna ca nu ma descurc , Dar mersi pentru recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Buna dragule!

La pat nu am ce sa ii fac l-am reparat de 3 ori!

Nu cred ca am stat cu ochii in telefon cat timp ai stat cu mine , am stat pe telefon cat timp ai fost la baie atâta.

Poziția acea deasupra nu imi place.

Trebuie sa ma acomodeze cu tine, daca nu am putut să intru pe ritmul tau. Asta nu inseamna ca nu ma descurc , Dar mersi pentru recenzie

Până la urmă ți-a făcut o recenzie corecta..mai mult pozitivă decât negativă...am mai aflat care ceva!

Și vezi că ai uitat sa ii ceri scuze lui nenea cu programarea de la 7 pe care l-ai lăsat cu ochii în soare....Top Rusinica!!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Și vezi că ai uitat sa ii ceri scuze lui nenea cu programarea de la 7 pe care l-ai lăsat cu ochii în soare....Top Rusinica!!!!

Nu are frate de ce sa isi ceara scuze. Pana la urma, eu am pierdut o ora din viata, ea a pierdut un client. Se repeta o data, de doua ori...i-am spus si ei, o sa ramana doar cu clientii atrasi doar de pretul mic, fiindca nu stiu ce oameni seriosi isi permit sa faca drumuri aiurea prin oras si sa astepte pe la scari de bloc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Am promis ca revin cu recenzia de ieri de la ora 20... Am ajuns la usa, fata m-a asteptat pregatita de actiune, incalzita usurel de colegul de IF care a fost inaintea mea, parcasem la coada, dupa el. Nu m-a deranjat ca am dat nas in nas si am preluat stafeta pt ca stiam ce va urma, fata fiind pregatita :) Am optat pt o ora si exact asta am primit, fara pic de graba. Totul s-a desfasurat protejat, ca sa nu ne doara capul. Tipa este frumusica foc si apropo, ea scrie raspunsurile aici, intre clienti, am vazut cu ochii mei. Acum ce sa zic de actiune...eu am futut-o cum am vrut eu, ea s-a conformat fara pic de repros. Am futut-o in shpagat, in sfoara, am futut-o pe blatul din bucatarie, am luat-o pe sus si am futut-o tare si sportiv in timp ce o tineam in brate, am futut umeri-craci, pe la spate, capra etc...si era cu zambetul pe buze mereu, chiar multumita. Asta primul numar, finalizat cu succes in balonasul care ma strange ca dracu'. Apoi o mica pauza de tigara si forum pt ea, eu pt racorire si trecem la faza 2, desi eram in depasire de timp. A inceput cu un oral caruia i-am zis pass dupa putin timp, pentru ca eu sunt fan pasarica, iar la ea chiar ai ce fute, super stramta, se simtea cu prezervativ lubrefiat....fara ar fi fost crima cu siguranta...dar asta nu se poate, safety first. Am vorbit tot timpul, ea super zambareata si pro client. Mie mi-a placut mult de ea....si din spusele ei, si ei de mine :) chiar la un moment dat o dadusem in extra glumite ca se udase rau la pasarica si i-am zis "cineva s-a udaaaat" iar ea, putin rusinoasa, a zis " nu eu, cineee?" , "E normal frate, daca imi place ce faci, am si terminat" . Acum nu stiu daca a fost totul un teatru, ea poate confirma. Mentionez ca nu sunt asa mititel si cam fut, sunt sportiv, insa ea nu a zis nici macar o data ca "asa nu". Mie mi-a placut si clar voi reveni la ea de fiecare data cand voi putea. Un minus pentru mine si norocul ei, sa zic asa, ca dadeam de rupeam norma, a fost patul groaznic care pe langa zgomotul infernal produs de cutremur a si plecat din loc, ne deplasam usor cu futelnita spre bucatarie. I-am si zis, am senzatia ca te fut si pe tine si pe vecinii tai in acelasi timp. Pe tine in pizda si pe ei la cap. Succes !

  • Like 2
Link spre comentariu

Bai fraților, voi trăiți într-un univers paralel. Vizitat fata acum câteva zile, este de etnie, genul femeia șnur, fără tate , fără cur, cu o cicatrice vizibila pe spate. Este okisor la oral, merge și la normal, da nu cine știe ce. Cum spunea cineva de aici, 70 de lei dai, 70 de lei face

Link spre comentariu

Bai fraților, voi trăiți într-un univers paralel. Vizitat fata acum câteva zile, este de etnie, genul femeia șnur, fără tate , fără cur, cu o cicatrice vizibila pe spate. Este okisor la oral, merge și la normal, da nu cine știe ce. Cum spunea cineva de aici, 70 de lei dai, 70 de lei face

 

 

Buna, dragule nu sunt de etnie.

Dacă sunt mai creola asta nu inseamna ca sunt de etnie. Si daca eram. Ma mandream si va ziceam fara rusine! Dar nu sunt 🙄😶ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Hahahaha, ce de comentarii traznite pe aici, mor de ras, cu preluarea stafetei, cu castigatul la tombola 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Pe mine nu ma deranjeaza daca este de etnie sau nu, pasarica in interior tot roz e si pula se bucura la caldurica daca e stransa bine, ceea ce s-a intamplat. E putin creola si pt mine e un plus. Bai ce comentarii, aveti pozele si gata, iti place - te duci, nu-ti place - nu te duci, simplu. Eu m-am dus sa fut mânat de poze si prea putin de recenzii. Daca nu era ok cand ajungeam acolo refuzam sau daca era cu fitze pe bani le scoteam. Nu a fost cazul asa ca am plecat multumit. Mai putina vorba si mai mult futut, asta e idealul meu

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragilor.

Sunt disponibila pentru programari 😘😊ðŸ˜

Serviciile mele sunt:

Oral +Normal

Oralu se poate fara cu ejaculare (Orală,corporală, facială)

SE poate orce poziție ðŸ˜ðŸ˜

Se poate 69

Pret cadou/ 70/150

Va astept cu drag ðŸ˜ðŸ˜Š

post-331092-0-91615800-1596024569_thumb.jpg

post-331092-0-80879200-1596024581_thumb.jpg

post-331092-0-88002700-1596024603_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Cam imbracata 😊

 

Hey!

Osa pun tot felu de poze 😊😊

Nici prea dezbrăcată ca nu osa mai fie nici un mister cand veniți la mine , pentru ca știți cum arat in poze dezbrăcată, asa ca e mai ok, cât de cât, e mai incitant ☺☺☺

post-331092-0-60502700-1596028264_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Stay strong.....se refera si la pu la?

€$te sexy si imbracata, dar se dezbraca cat ai zice...peste, ( vorba vine)

Link spre comentariu
Reputație: 24017
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

 

Multumesc frumosðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ Stiu ca sunt futacioasa 🤣 stai sa ma vezi acum ce fel sunt😋😋😋ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Bravo futacioaso! Iti place futaiul mai hard am o banuiala? 😘
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Multumesc frumosðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ Stiu ca sunt futacioasa 🤣 stai sa ma vezi acum ce fel sunt😋😋😋ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Abia aștept sa te vad vineri 😋😘😘😘😘
Link spre comentariu

 

Hey!

Osa pun tot felu de poze 😊😊

Nici prea dezbrăcată ca nu osa mai fie nici un mister cand veniți la mine , pentru ca știți cum arat in poze dezbrăcată, asa ca e mai ok, cât de cât, e mai incitant ☺☺☺

Ești simpatica!

Te vizitez in curând!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresty
  • Oras:bucuresty

floryandoru, on 29 Jul 2020 - 17:27, said:

 

Poze cu pizda nu ai pus😎😎😎😘😘😘

 

 

 

Buna.

Dacă ești curios cum arată te aștept să imi faci o vizită ðŸ˜ðŸ˜Sa o vezi 😊Osa iti placă 😛ðŸ˜ðŸ˜

Daca nu ai buzisoarele la pasa mari si nu mio pui pe fata sa r putea sa nu imi placa

😘😜😜😜😜😎😎😎😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...