Jump to content

adelle 0758990066

Recommended Posts

Mi-ați făcut poftă cu ce scrie-ti aici și am fost și eu o tură la Adelle.

Nu mi-a părut țigancă, chiar mi-a plăcut deși eu sunt mai mult cu fetele care au tate, ea nu prea.

Ce sa va spun oralul ok, finalizarea orala, curățenia impecabila, dar cel mai interesant e la NP că s-a pus în spagat peste mine și ... ea m-a futut ! Face și sfoara , stă cum vrei tu.

Da, am să mai revin, deși frumusețea e sa cunoști și altele că altfel seamănă a căsătorie :))).

Halat 70 lei.

Mulțumesc ⤠te mai astept pentru alte lucruri noi🙂😊😊Te pup, si sa ai grija de tine piticot â¤â¤ðŸ˜˜

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8 (reper strada Matache Dobrescu, garsoniera) Aspect: 8 (chip: 8.5, corp: 7, domnisoara undeva la 1.70 cm, ochi verzi-caprui schimbatori, skinny, fara fund, sani micuti, cateva ta

Scuze pt interventie, dar ar cam fi cazul. Fatuca draga, tu ai impresia ca toti sunt prosti si tu suficient de smechera incat sa invarti pe cineva pe degete. Nu esti si nici nu prostesti pe nimeni. 

Bai fratilor, ....' na seara 🙃    Intr-adevar, caprioara nu prea are recenzii...oameni secretosi, ca altfel stiu din proprie experienta ca nu "sta degeaba" 😛  Si chiar are nev

Posted Images

Bună dragilor.

Asa cum am promis pozele.. nu mia iesit mie prea bine pentru ca m-am chinuit sa le fac singură🤗 Pot sa fac si pozitia din a doua poză ðŸ˜ðŸ˜Care vrea sa o încerce🙂🙂In seara asta am programari! Dar va astept maine 🙂😊😊

post-331092-0-70843500-1596130242_thumb.jpg

post-331092-0-48459200-1596130258_thumb.jpg

• Like 6

Adică ne ai dat poze, dar nu poți azi :) nasol

Pentru ca am programari, Dar de maine sunt liberaaaaa🙂🙂🙂🙂 de la 13:00 încep distracția doar cu voi🙂🙂Nebuni mei futaciosi 😊🤗💋

Bună dragilor.

Asa cum am promis pozele.. nu mia iesit mie prea bine pentru ca m-am chinuit sa le fac singură Pot sa fac si pozitia din a doua poză Care vrea sa o încerceIn seara asta am programari! Dar va astept maine

wow...esti sexy

• Minus 1

Bună dragilor.

Asa cum am promis pozele.. nu mia iesit mie prea bine pentru ca m-am chinuit sa le fac singură Pot sa fac si pozitia din a doua poză Care vrea sa o încerceIn seara asta am programari! Dar va astept maine

..ne putem fu te in aceasta pozitie???

Buna dimineața dragi mei🙂

Astăzi încep la 14:00 sunt libera, ma găsiți pana la 23:00🙂

Serviciile sunt:Oral+normal

Oralu se poate neprotejat in functie de igienă voastră( finalizarea orala, facială, corporală)🙂Orce poziție🙂70/150

MULTUMESC!! VA ASTEPT CU GRAG 🙂🙂

• Like 1

Bună dragilor.

Poate nu stii, dar aici poti sa arati orice in poze, nu e ca pe Publi. Mi-ar fi placut sa-ti vad sanii, mai ales ca eu am o preferinta pentru cei mici :)

• Like 1

Poate nu stii, dar aici poti sa arati orice in poze, nu e ca pe Publi. Mi-ar fi placut sa-ti vad sanii, mai ales ca eu am o preferinta pentru cei mici :)

Știe, dar te lasa sa i descoperi singur... Dispare misterul altfel.. Asa zice😋
  • Like 1

Bună dragule, stiu cea ce zici,

Dar daca eu vas arata cum arat nu ar mai fi ceva interesant cand ma vedeți, intelegi 🙂

Este simpatica, este draguta dar azi ma făcut varza cu programarea. Prima 12.30...nerespectata si amânata pentru 16.00....si acesta ultima nerespectata sper sa ii facă o ordine în programari sper sa inceapa sa devina un pic mai profi.Da păcat ce pot sa zic!

Sau o sa îmi fac vreo 3-4 programari la ore diferite cu nr de tel diferite și poate asa am ocazia sa prind măcar una dintre ele 😂😂😂😂

Si dupa cand vezi cat ai dat pe cartele te gandesti ca mai bine dadeai 200 sau 250 in loc de 150 cat are ea si nu stateai ore in fata unui bloc frecand simuri 🤣🤣