Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Buna!

Vreau sa lămuresc o data o data pentru totdeauna discurile acestea cu programarile.

Nu este vina mea ca anumite persoane uita sa imi confirme programare , eu nu am cum sa va dau mesaje inapoi , pentru ca ma gandesc ca aveti (neveste,gagici si asa mai departe) dar daca va rog sa imi confirmați o programare cu o jumătate de oră înainte, si imi uitați sa o faceti, cu ce sunt eu Devina? Ce ar trebui să fac ? Sa stau sa va astept cand va reamintiti ca aveti programre? Sau sa bag pe alcineva in loc?

Dar de acuma am sa fac in felu următor!

Cine nu isi respecta programarea voi scrie pe from... casa nu mai fiu eu acea persoană rea si neserioasă! Sa fie toată lumea mulțumită!

Multumesc de înțelegere! Si nu mai fiti asa de răutăciosi hai sa facem sa fie ok pentru toata lumea , am sa ma schimb Si eu am sa fiu mai punctuală PROMIT ASTA , DAR AM NEVOIE SI DE VOI ! PENTRU A MA AJUTA🙂MULTUMESC ! O ZI FAINA

Nu stiu despre altii dar eu pot afirma cu tarie ca am confirmat programarea, desi nu mi se ceruse treaba asta si tot mi-am luat teapa.

 

Problema ta este ca esti disperata dupa bani si iti inchipui ca bagand pularai unii peste altii o sa iti atingi obiectivul. De fapt, tot ce o sa realizezi este sa indepartezi, treptat, clientii seriosi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Buna!

Vreau sa lămuresc o data o data pentru totdeauna discurile acestea cu programarile.

Nu este vina mea ca anumite persoane uita sa imi confirme programare , eu nu am cum sa va dau mesaje inapoi , pentru ca ma gandesc ca aveti (neveste,gagici si asa mai departe) dar daca va rog sa imi confirmați o programare cu o jumătate de oră înainte, si imi uitați sa o faceti, cu ce sunt eu Devina? Ce ar trebui să fac ? Sa stau sa va astept cand va reamintiti ca aveti programre? Sau sa bag pe alcineva in loc?

Dar de acuma am sa fac in felu următor!

Cine nu isi respecta programarea voi scrie pe from... casa nu mai fiu eu acea persoană rea si neserioasă! Sa fie toată lumea mulțumită!

Multumesc de înțelegere! Si nu mai fiti asa de răutăciosi hai sa facem sa fie ok pentru toata lumea , am sa ma schimb Si eu am sa fiu mai punctuală PROMIT ASTA , DAR AM NEVOIE SI DE VOI ! PENTRU A MA AJUTAMULTUMESC ! O ZI FAINA

Sa stii ca nu e nimic personal, din ce am  citit pana acum sunt 11 persoane care spun ca nu ai raspuns la telefon sau mesaje. E oarecum de inteles daca ai multe programari. Nu e vina ta. Si mai sunt 6 persoane care spun ca au luat teapa adica au ajuns pana la tine si nu le-ai mai raspuns sau ai reprogramat intalnirea. 6 tepe in 20 zile de cand lucrezi efectiv sunt enorm de multe. Ai promis de vreo 3 ori ca schimbi ceva, e timpul sa te tii de cuvant! Multa bafta!

Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna!

Vreau sa lămuresc o data o data pentru totdeauna discurile acestea cu programarile.

Nu este vina mea ca anumite persoane uita sa imi confirme programare , eu nu am cum sa va dau mesaje inapoi , pentru ca ma gandesc ca aveti (neveste,gagici si asa mai departe) dar daca va rog sa imi confirmați o programare cu o jumătate de oră înainte, si imi uitați sa o faceti, cu ce sunt eu Devina? Ce ar trebui să fac ? Sa stau sa va astept cand va reamintiti ca aveti programre? Sau sa bag pe alcineva in loc?

Dar de acuma am sa fac in felu următor!

Cine nu isi respecta programarea voi scrie pe from... casa nu mai fiu eu acea persoană rea si neserioasă! Sa fie toată lumea mulțumită!

Multumesc de înțelegere! Si nu mai fiti asa de răutăciosi hai sa facem sa fie ok pentru toata lumea , am sa ma schimb Si eu am sa fiu mai punctuală PROMIT ASTA , DAR AM NEVOIE SI DE VOI ! PENTRU A MA AJUTA🙂MULTUMESC ! O ZI FAINA

Cine iti da tzeapa ii blochezi nr si scrii pe forum. Vrei confirmare cu 30 min prin sms sau whatsapp corect?

Vezi ca daca iti bati joc de oameni afacerea ta va scadea, plus ca daca esti pe banda rulanta...mai gandeste-te si la sanatatea ta si a noastra. Intelegi tu ce spun, da?

Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sa stii ca nu e nimic personal, din ce am citit pana acum sunt 11 persoane care spun ca nu ai raspuns la telefon sau mesaje. E oarecum de inteles daca ai multe programari. Nu e vina ta. Si mai sunt 6 persoane care spun ca au luat teapa adica au ajuns pana la tine si nu le-ai mai raspuns sau ai reprogramat intalnirea. 6 tepe in 20 zile de cand lucrezi efectiv sunt enorm de multe. Ai promis de vreo 3 ori ca schimbi ceva, e timpul sa te tii de cuvant! Multa bafta!

E oarecum de inteles ca ai multe programari. Nu e vina ta.....tu te auzi ce spui?

Ba e vina ei frate ca baga banda rulanta si fast fuck. Ce ai numarat tu sunt cei care au scris. Dar cati au luat tzeapa si nu au scris?

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

E oarecum de inteles ca ai multe programari. Nu e vina ta.....tu te auzi ce spui?

Ba e vina ei frate ca baga banda rulanta si fast fuck. Ce ai numarat tu sunt cei care au scris. Dar cati au luat tzeapa si nu au scris?

Corect, ai dreptate! Oricum in ritmul asta cu 10-15 programari pe zi, una dupa alta, si pana noaptea tarziu nu stiu nici cat va mai rezista si nici cat de calitative vor mai fii serviciile si "dragalasenia".  Vom vedea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

*DE EVITAT* a 2 a incercare astazi in jurul orei 16:00 apelez telefonic fara raspuns, dau mesaj pe whatsapp fiind conectat tot nu imi raspunde nici pana la ora asta, pe langa prima programare pe care nu a respectat-o, sunt dezamagit

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

*DE EVITAT* a 2 a incercare astazi in jurul orei 16:00 apelez telefonic fara raspuns, dau mesaj pe whatsapp fiind conectat tot nu imi raspunde nici pana la ora asta, pe langa prima programare pe care nu a respectat-o, sunt dezamagit

Stai liniștit ca nu ai pierdut nimic!
Link spre comentariu

Sper ca toti astia care v-ati dus buluc la fetita dulce incepatoare plina de GFE care si-a luat din prima cont platit, si-a gasit apartament intr-un bloc nou de langa Alba Iulia si sta toata noaptea singura (ca n-are peste), ati fost suficient de destepti sa folositi si burnere. Ca acum v-a publicat asta mica numerele de telefon intr-un document olograf, nu de alta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Ia vedeți acuma... unde am 2 programari la aceași ora? V-am dat dovadă! Eu imi respect programarile indiferent de ce zic anumite persoane ! Si in caz de intervine ceva anunț, până sa ajunga la mine!!! Si cu asta am încheiat acest subiect!

data următoare când mai pui dovezile/pozele, ascundeți numărul de la apartament/interfon. E pentru tine :)

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna!

Voi ziceți că eu dau țepe! Dar mie mise respecta programarile? Eu cred ca nu uitați dovada ! De acum asa am sa fac cu fiecare care zice ca vine si nu mai vine ! In orce caz...O seara buna 😶🙄

Ii blochezi nr simplu
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce sa stricat forumu' asta de vreo 2 , 3 ani incoace, numai e ce a fost , acum intra tot felu de dilimandrosi,pesti,virgini frustrati etc.

Inainte intrai,cautai,lasai recenzie si gata.

Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Corect, ai dreptate! Oricum in ritmul asta cu 10-15 programari pe zi, una dupa alta, si pana noaptea tarziu nu stiu nici cat va mai rezista si nici cat de calitative vor mai fii serviciile si "dragalasenia". Vom vedea!

Pe pariu ca fute 20 de insi pe zi minim?
Link spre comentariu

Cam asta reiesea si din pozele alea, erau vreo 10-15 programari pe zi plus cei care veneau direct la poarta :) Mie mi se pare ca urmeaza sa devina o a doua Vanessa, si aia independenta fara peste totul din placere etc. si stim cum s-a terminat petrecerea :(

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Salut colegilor,vin in ajutorul cu o noua recenzie :) Sa incepem:

 

Nu o sa fie multe detalii deoarece a fost o vizita mai mult decat banala

 

Mod de contact : Pe wapp fara probleme,programare respectata de ambele parti.Am vazut ca au fost multe tzepe si probleme cu programarile dar eu nu am avut probleme,poate am fost doar norocos.

 

Locatia : Centrala,aproape de Rond,bloc nou,se gasesc locuri de parcare daca cauti putin.

 

Actiunea : Am stabilit de comun acord detaliile pe wapp.M-a intampinat o teen in jur de 170 slim intr o tinuta casual.Am inmanat amenda si apoi am asteptat ea fiind preocupata de telefon si fara chef.Dupa aprox 5 minute de asteptat am trecut la treaba.Din punctul meu de vedere GFE este 0,atmosfera de fast fuck clasica ( deh la banii astia nu poti sa le ai pe toate sau sa ai si pretentii de GFE ).S-a dezbracat si a trecut la un oral protejat la alegerea mea...a fost de un 6-6,5 maxim ( aceeasi viteza,am simtit si dinti,niste priviri date la misto si destul de mecanic).Dupa maxim 2 minute de oral a trecut in spagat apoi lady on top si putin doggy unde a dat cateva contre...as nota normalul cu un 7 maxim ( nimic spectaculos,fara artificii fara nimic,totul mecanic).Finalizat sters repede si plecat ca oricum nu avea chef de nimic probabil era plictisita.

 

De revenit : Dupa experienta mediocra sau chiar mai jos pe care am avut-o eu nu as mai reveni.Daca aveti chef de un fast fuck cu o teen slim pe low cost puteti sa o vizitati.Raport calitate pret ok,daca ar creste preturile nu s ar mai merita la ce ofera.

 

Ciocane tari colegi !  :pope

  • Like 2
Link spre comentariu

Cam asta reiesea si din pozele alea, erau vreo 10-15 programari pe zi plus cei care veneau direct la poarta :) Mie mi se pare ca urmeaza sa devina o a doua Vanessa, si aia independenta fara peste totul din placere etc. si stim cum s-a terminat petrecerea :(

la ce te referi cand spui ca s-a terminat petrecerea cu Vanessa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...