Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Cu greu dar am dat-o eu la capat!☺

 

He he pitico, n-ai zice că te-am ajutat (învățat) :)

 

Am ajuns și eu azi la ea. E ce trebuie pentru cei care apreciază dozele mici. Sânii sunt acolo, dar nu-s deloc mari. 

Am cerut doar oral și am primit doar oral, a fost frumos, cu priviri și încercări destul de reușite pe „adâncime”, finalizare orală.

 

E ciudățică clădirea dar garsoniera e foarte potrivită.

 

7/5, will recommend.

Link spre comentariu

He he pitico, n-ai zice că te-am ajutat (învățat) :)

 

Am ajuns și eu azi la ea. E ce trebuie pentru cei care apreciază dozele mici. Sânii sunt acolo, dar nu-s deloc mari.

Am cerut doar oral și am primit doar oral, a fost frumos, cu priviri și încercări destul de reușite pe „adâncimeâ€, finalizare orală.

 

E ciudățică clădirea dar garsoniera e foarte potrivită.

 

7/5, will recommend.

 

 

Mulțumesc 😊Te mai astept pe la mine😊

Link spre comentariu

Bună, dragilor😊Am revenit.

Serviciile sunt: Oral+normal😊Finalizare se poate face ORALA,CORPORALĂ, FACIALĂ😊😊

Prețurile sunt:70/150 😊

Pentru programări lăsați-mi mesaj pe wapp☺😊😊🙈😛ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜œðŸ˜ðŸ˜œVa pup, si va astept sa ne facem de cap😊ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜â¤In cuibusorul meu de nebuni ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤—😚

post-331092-0-68463500-1595157422_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Asta da poza artistică :) pe aici se poartă pozele mai spre nud. Mă bucur că încerci ceva nou.

 

Bună! Da stiu, Dar voi pune diferite poze, 😊😊In fiecare zi voi posta cate o poza noua si va fi ceva interesant 😊😊😊

 

Te pup😊ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Poate eu am fost "norocos" , am primit raspuns pe whatsapp dupa max 30 min, e adevarat ca am deranjat dimineata. Nu stiu ce sa va recomand, dar de 2 ori consecutiv poate nu e doar noroc.

 

Adela, faci sfoara si in...? Sau spagat? Sa stiu daca cu stretchingul facut sau il facem impreuna.

Link spre comentariu

Poate eu am fost "norocos" , am primit raspuns pe whatsapp dupa max 30 min, e adevarat ca am deranjat dimineata. Nu stiu ce sa va recomand, dar de 2 ori consecutiv poate nu e doar noroc.

 

Adela, faci sfoara si in...? Sau spagat? Sa stiu daca cu stretchingul facut sau il facem impreuna.

 

Hei😊

Le fac pe amândouă😊 Daca esti curios hai sa le încercăm ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...