Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 oră, awokeone10 a spus:

"Pune mana si ingrasa pisica!"🤣🤣🤣

Te pup,esti minunata!Si chiar ai niste ochi superbi!

Mersi de compliment . Esti un scump ❤😍🥰 

"Mimi cam in stagiu asta sta de cand o am ca e cam alergatoare, sare geamu ca masa😂😋"

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Ce faceti dragalaseniile mele 🥰🥰 astazi programul de lucru va fi inceput de la ora 15:00🤤😍 asa ca pana in ora 21:00 sunt a voastră si depinde de voi cum voi fii împărțită🤤🤤. Deci eu va astept pe fiecare sa ne facem nebuniile împreună ❤😍🥰🤤🥰🤤😍🤤😘😘😘😋

P.S. sper ca pozele puse sa va placa. Si sincer nu stiu care au mai fost postate la cate am in galerie😂😂😂. Dar sper sa va placa si pupacesc pe toți😍🥰😍😋

IMG-20210327-WA0006.jpg

IMG-20210327-WA0007.jpg

IMG-20210327-WA0004.jpg

IMG-20210327-WA0005.jpg

IMG-20210327-WA0003.jpg

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Ce faceti dragalaseniile mele 🥰🥰 astazi programul de lucru va fi inceput de la ora 15:00🤤😍 asa ca pana in ora 21:00 sunt a voastră si depinde de voi cum voi fii împărțită🤤🤤. Deci eu va astept pe fiecare sa ne facem nebuniile împreună ❤😍🥰🤤🥰🤤😍🤤😘😘😘😋

Haideti pe fir 😋 ca va ASTEPT in patuț 🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 2 ore, gabyhhh a spus:

Tarife si locatia ? Pls

Scumpule asta am mai spuso de foarte multe ori inainte . Locatia in jurul mall-ului Vitan sau rond alba iulia. Iar ca plata vorbim pe privat😘

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele 🥰🥰 astazi programul de lucru va fi inceput de la ora 14:00🤤😍 asa ca pana in ora 21:00 sunt a voastră si depinde de voi cum voi fii împărțită🤤🤤. Deci eu va astept pe fiecare sa ne facem nebuniile împreună ❤😍🥰🤤🥰🤤😍🤤😘😘😘😋

Haideti pe fir 😋 ca va ASTEPT in patuț 🥰 si sa ne eliberăm dupa aceste nopți . Daca intelegiti la ce vreau sa ma refer😋😋😋🥰🥰😍

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele🥰 programul de astazi este început 😊😋❤ asa ca cei doritori in a ma vizita in urmatoarele ore pana la ora 21:00 😋🥰😘😘 va astept pe fiecare in parte sa facem tot ceea ce va place 😍 asa ca haideți sa nu o mai lungim 😋 haideti la vizite sau întâlniri 😋🥰😍😘

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick
La 29.03.2021 la 18:00, adelle2020 a spus:

Scumpule asta am mai spuso de foarte multe ori inainte . Locatia in jurul mall-ului Vitan sau rond alba iulia. Iar ca plata vorbim pe privat😘

Iti este mai ușor sa scrii in semnătura locatia ca punct de reper. In felul asta vei primi mai puține întrebări🖒

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile 🥰 astăzi programul de lucru va fii inceput de la ora 13:00 🤤❤asa ca va ASTEPT cu nerăbdare apelurile si mesajele pentru vizitare😍😘 ora de inchidere va fii la ora 21:00 sau in mare funcției de voi si dorintele voatre ❤😘😍🥰🤤🤤 . Asa ca va aștept si sa inceapa ziua de distracție 🥰🤤🤤

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitorii de distracție 🤤🥰🤤😍 cei care doriti in a ma vizita dupa ora 17:00 va anut ca sunt pe liber 😍🥰 asa ca pana in ora 21:00 sunt a voastră fara nimic planificat in program . Deci haideti pe repede inainte cum stiu unii🥰😍🤤❤ va astept 😉😉

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰❤ am zis sa vil mai arat unora care nu cunosc aceste amănunte 

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie  de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat   😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Si alte mici fantezi 50 extra 🤤😘😘

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =100fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 15.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 22:00 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, adelle2020 a spus:

Buna tuturor dragalaseniilor mele 🥰❤ am zis sa vil mai arat unora care nu cunosc aceste amănunte 

Servicile sunt: Oral+Normal+Anal= Oralu se poate neprotejat in functie  de igiena-Oralu cat de deep pot sa il fac! (Fin:Orala,Corporala,Faciala)

Analu va fi doar la ora si protejat   😘🥰😘

(Analu va fi in fuctie de marimea creionului si dupa alegerea mea)vam anuntat inainte ca sa nu mai am problemute dupa o indecizie   ❤❤❤

Uro:Activ-pasiv 

Dus împreună 

Sex in dus 

Masaj de relaxare

Si alte mici fantezi 50 extra 🤤😘😘

Anal-200 h

Oral+Normal=150 h

Oral+Normal =100fin

❤❤❤❤❤❤❤

Si pentru mai multe poze am sa va astept cu mesaje pe wapp! Asta doar pentru cei cu adevărat interesati 😉😘

Va astept pentru programari😋🥰

Programul de astazi va fii in fuctie de vizitatori,programul de lucru incepe la ora 15.00 , asa ca va astept cu programarile si viziteleee‚ ora de final in functie de personalll , dar cam pana in ora 22:00 

🥰🥰🥰🥰

Ce înseamnă și alte mici fantezii 50 extra?

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 1 oră, valentin.ari a spus:

Ce înseamnă și alte mici fantezii 50 extra?

Ma refer daca ai mici fantezi de ale tale care ai vrea sa ti le implineasca vreo domnita si ai vrea sa le faci cu mine . Oferi inca 50 peste programul de lucru de o ora 🥰🥰😘   

Sper sa fii fost inteleasa 🤤😍

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitorii de distracție 🥰 vreau sa va anunt din această seara 🤤 ca programul de maine va fii inceput de la ora 10:00--11:00😍

Asa ca cei dornici de o programare din această seara pentru ziua de maine va astept mesajele sau apelurile❤🥰😍.

Deci scumpii mei va ASTEPT de dimineata❤

 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitorii de distracție 🥰 programul este inceput dupa cum stiti unii dintre voi 🤤😋 asa ca va astept in continuare pe cei dornici de o eliberare 😍❤ pana in ora 20-21 va sunt pe ACTIV ❤🥰😍

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare confrati sau cum ar spune titulara dragalaseniilor😂

Programare rapida wap, confirmata si respectata.

Locatie: 10 vis-a-vis de policlinica Vitan. bloc nou retras, garsoniera are tot ce-i trebuie. aveti totusi grija sa nu ramaneti cu par de pisica pe haine

Aspect: are destule poze, e foarte slaba. m-a asteptat in halat si cam atat. igiena buna

ON:8+  foarte bun, deep cat se poate si nu se grabeste. cim ambele nr

NP: 8+ se implica, nu geme fortat. pune in evidenta oglinzile din camera

AP: am incercat, n-a mers, mi-a dat banii inapoi asa ca nu am nimic de comentat. Sfatul meu e sa nu incercati si voi,  a zis ca face f rar 

amenda 200 cu uro ea pasiva.

recomand pt oral si normal. Poate revin.

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei vizitatori pentru azi 😋🤤😍🥰😘❤programul de astazi va fi inceput de la ora 15:00 si finalizat in functie de nerăbdarea voastră🥰😍😘❤ Asa ca va astept mesajele sau apelurile 🥰 . Hai sa facem acest sfârsit de săptămâna pe placul vostru😍🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei 🥰 toate dragalaseniile mele😍 vreau sa va anunt din seara aceasta ca programul de maine , asa ca inceput de săptămâna va voi fii dispusa ca de la ora 10:00 😋😋😋 si ora de final va fii in functie de cei doritori de vizita 🥰 dar voi mai lasa si maine o mini anuntare 😋🥰

Iubitorii mei va ASTEPT mesajele si apelurile mai ales pe cei doritori pentru programare din seara asta pentru maine 🥰😍😘😘

Ne mai auzim maine . Asa ca va pupacesc pe toți 🥰😘🥰😘🥰😘🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Iubitorii mei🥰❤ vroiam sa va anunt ca astazi va mai sunt pe ACTIV pana in ora 18:00 ❤ asa ca cei care doriti sa luati o mica programare 😋🤤 va ASTEPT deciziile 🥰

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele mici si scumpe 🥰🥰 va anut ca astăzi va sunt in ACTIV de la ora 15:00😍🤤❤ asa ca va ASTEPT apelurile sau mesajele pentru a va putea face transmiterea in spre mine sau in mine 🤤😮😊🥰😍 deci, pana in ora 21:00 maxim sunt in libertatea voastra. Hai sa ne vedem si sa facem impreuna ceea ce doriți❤😍🥰😍

Link spre comentariu

Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragii mei iubitorii de distracție si satisfacție 🥰😍❤ vroiam sa va anut ca programul de începere pentru maine va fii de la ora 10:00 🤤🤤😋😋 va sunt pe ACTIV si va astept mesajele sau apelurile pentru programari.😍😋🥰❤ . Programul de final va fii in functie de voi si voi mai anunta maine o ora de Finish ❤😍🥰.  Va pupacesc si doresc o seara placuta si o gândire pozitivă de vizită 🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...