Sari la conținut

adelle 0758 881 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Activează doar cu circuit închis ... A venit domnișoara la locația mea am fost recomandat printr-un prieten care e client vechi la ea. Aceleași servicii te suge in draci aia mari și puțin mai lentă la Normal. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 254
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, snake1127 a spus:

Activează doar cu circuit închis ... A venit domnișoara la locația mea am fost recomandat printr-un prieten care e client vechi la ea. Aceleași servicii te suge in draci aia mari și puțin mai lentă la Normal. 

Vreau si eu o recomandare, te rog :)

Am fost de vreo 3-4 ori in trecut dar acum abia daca raspunde 

Link spre comentariu
Vizitator Dragomir2
Reputație: 0

Salutare

Am reusit cu câteva zile în urmă să  o revăd pe Adella.  Nu are locație  deocamdată,  ne am văzut la un hotel  .

Am o recenzie aici  și nu cred că  este cazul să mai scriu una .  Nu mai are părul codițe împletite, dar îmi place mai mult nouă coafură.  Era relaxată, plină  de viață  și cu chef de joacă, zicea că  nu s a mai futut de câteva zile.  Dacă este gravidă? O fii , nu i treaba mea  și nici nu am întrebat-o.  

 Cam așa  au decurs ostilitățile  😌

 Tarif  400 nu ne-am uitat la ceas, dar cam o oră  o oră  și  ceva. 

  Era îmbrăcată într-un costum galben  din două  piese foarte drăguț.  Adela  la față vă  spun sincer,  chiar este frumoasă.  Sex oral și normal cred că  nu sunt singurul care afirmă  că  sunt excelente;, după  mine se apropie de perfecțiune.  Poate gaseste locație și revine,  dacă  nu ar fii o pierdere tare grea după  părerea mea.  Adevarat e ea  mai nebunica așa, dar dacă  prinzi o programare  și are chef  de joacă...jar mănânci.  

O seară minunată să aveți! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 oră în urmă, apandele38 a spus:

Cum va sa schimbat nu de telefon  ??

Nuuu,doar ca a gasit vreun guster d'asta gen-"loverboy" cu care a dat-o-n dragoste si i-a tras-o fara preze si a lasat-o gravida...Acum cica face doar deplasari,dar foarte selectiv,unde o lasa pesticul sa mearga si doar unde se merita pt ei...

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut.O surpriza placuta,am dat peste Adelle intamplator la mare.Este insarcinata,parca a devenit mai sexi.Am fost la hotelul meu,ma costat 500 pt 2 numere,aproximativ o ora si jumatate,fata nu este pe graba,si chiar ii place ceea ce face.Faci ce vrei cu ea,in limita bunului simt.Face un sex oral de nota 9......cu CIM.Ii dadeam 10 daca era cu atentie la oo si mai deep.La sex ii dau 9.5,schimba pozitii din propia initiativa.Primea 10 daca facea anal.Cat a fost la mine,a sunat telefonul,dar a refuzat,spunand ca nu mai lucreaza.Sa fii fost eu mai norocos,ca m-am intalnit intamplator cu ea la mare pe strada ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 minute, madalin94 a spus:

Salut.O surpriza placuta,am dat peste Adelle intamplator la mare.Este insarcinata,parca a devenit mai sexi.Am fost la hotelul meu,ma costat 500 pt 2 numere,aproximativ o ora si jumatate,fata nu este pe graba,si chiar ii place ceea ce face.Faci ce vrei cu ea,in limita bunului simt.Face un sex oral de nota 9......cu CIM.Ii dadeam 10 daca era cu atentie la oo si mai deep.La sex ii dau 9.5,schimba pozitii din propia initiativa.Primea 10 daca facea anal.Cat a fost la mine,a sunat telefonul,dar a refuzat,spunand ca nu mai lucreaza.Sa fii fost eu mai norocos,ca m-am intalnit intamplator cu ea la mare pe strada ?

Chiar esti supernorocos...Era singura sau cu iubi tatal copilului?Chiar este ciudat ca a acceptat pt ca mie mi-a dat msj ca nu mai lucreaza,sa nu mai insist sa ne vedem.Tot pt oralul ala o cautam si eu si cred ca toata lumea o cauta pt asta

  • Like 1
Link spre comentariu
La 25.07.2021 la 10:49, awokeone10 a spus:

Chiar esti supernorocos...Era singura sau cu iubi tatal copilului?Chiar este ciudat ca a acceptat pt ca mie mi-a dat msj ca nu mai lucreaza,sa nu mai insist sa ne vedem.Tot pt oralul ala o cautam si eu si cred ca toata lumea o cauta pt asta

Era singura.Am gasit-o intamplator pe plaja in Mangalia.Si eu stiam ca nu mai lucreaza,la fel mi-a spus si mie.Cred ca a acceptat pt ca am gasit-o fata in fata,si hotelul meu era la 100 de metri fata de unde facea ea plaja.

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
La 20.06.2021 la 15:33, adelle2020 a spus:

Dragu meu. Eu am avut preturi si mai mari de atat. Inca am multi din acei vizitatori care ma achita ca si la început. Daca eu maresc ceva o maresc ca știu ce practic. Plus ca multe altele au dublu aproape decât mine si cu exact acelasi servici si poate practica mai scazuta. Dar asta nu mai interesează. Dar daca sunt multi de ma știu cu ce fac din cate vad nu ma plâng din contra imi tin partea. Ceva ce le mulțumesc tuturor pentru asta ❤️❤️❤️❤️❤️ asa ca eu nu imi fac pretu dupa buzunarele celorlalți. Mi le fac dupa munca ce o fac 😉❤️ asa ca hai sa nu ne mai plangem ca mam saturat de chestiile astea 🙄🙄. Si hai sa continuam aceasta zi in placerile noastre. Si cei doritori pentru persoana mea 😉😉 ziua încă nu sa terminat asa ca va mai astep cei cu final de weekend in prezenta mea ❤️❤️❤️❤️

Nu mai vrei să ne satisfaci? Până la urmă faci sau nu sex la găoaza-adica sex gaozal,anal? Ți-ai găsit pe unu care te pesteste și zice că te iubește de numai-numai?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am dat de Adelle.Am mers la un hotel pe Șoseaua Ștefan cel Mare,am înțeles ca nu mai are locatie.Cadoul 400 pt o ora.Face fata asta un CIM......nu sa grăbit,cred ca am depășit o ora.Ce sa spun,fata este o drăguță......cred ca nu mai are nevoie de prezentare.Are și minusuri,dar una peste alta este pe plus pentru mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 23 minute, _piticu_ a spus:

ai dat de ea... pe stradă? sau la unul din numerele de telefon? am mai multe dar la niciunul nu am găsit-o...

Salut. Eu am găsit o la unul din astea doua numere......0758 990 066 sau 0758 881 464 nu mai știu la care.....încearcă la ambele numere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, dodel01 a spus:

Am dat de Adelle.Am mers la un hotel pe Șoseaua Ștefan cel Mare,am înțeles ca nu mai are locatie.Cadoul 400 pt o ora.Face fata asta un CIM......nu sa grăbit,cred ca am depășit o ora.Ce sa spun,fata este o drăguță......cred ca nu mai are nevoie de prezentare.Are și minusuri,dar una peste alta este pe plus pentru mine.

Era gravida?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Adelle s-a lasat, e gravida dar se mai fute ocazional ptr bani si placere. Ce e ciudat ca lipseste iuby din peisaj, singura la mare, la Bucuresti mai ia cate un client la cateva zile. Telefoanele suna iar ea raspunde, pe unii ii ia, pe altii ii refuza. Plm ceva parca nu se leaga. Ori si-a luat tzeapa de la iuby, ori o exploateaza ala pe gen 400-500 ora. Plm la banii astia tot sa sugi pula nu? Preturi de occident! 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 19 minute, laury a spus:

Adelle s-a lasat, e gravida dar se mai fute ocazional ptr bani si placere. Ce e ciudat ca lipseste iuby din peisaj, singura la mare, la Bucuresti mai ia cate un client la cateva zile. Telefoanele suna iar ea raspunde, pe unii ii ia, pe altii ii refuza. Plm ceva parca nu se leaga. Ori si-a luat tzeapa de la iuby, ori o exploateaza ala pe gen 400-500 ora. Plm la banii astia tot sa sugi pula nu? Preturi de occident! 

Iuby probabil e acum în dubai de relaxează 😅🤭🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...