Sari la conținut

Denisa aka rebeca 0734 914 104


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am fost ieri la fata cu pricina , odata ajuns in locatie am constatat ca nu eram singuri , doar eu cu ea , in acel imobil se mai aflau si alte persoane probabil si femei si barbati , dar am zis sa raman totusi

Fata e clar de etnie este foarte neagra la ten iar de zona intima nu are rost sa vorbim ca e foarte neagra ca africancele as putea sa spun, buzele de sus sunt vinete si negre specifice etniei

De comportat se comporta acceptabil dar are foarte mult tupeu in sensul ca e clar una care vrea sa scape cat mai repede de tine si sa iti ia bani

Eu am optat pentru o ora si dupa 40 de minute sa incheiat toata actiunea , mi- facut oral neprotejat si normal nu vrea decat protejat

O recomand doar celor tari cu nervii si celor carora le plac negresele in rest evitati ,mai are si colege dar cred ca sunt tot ca ea

Link spre comentariu
Acum 5 minute, Domnulspion7 a spus:

Fata nu e urata , este mai bruneta la ten dar arata bine din punctul meu de vedere, tie ce sa iti cer ...ca nu ai nici profesionala terminata  

De unde stii? Ți-a spus Ioda când ați făcut anal.😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
Acum 4 ore, Domnulspion7 a spus:

Te rog detaliaza chiar as risca sa o vizitez mi se pare ca arata bine 

La început pare prietenoasă dar după ce i-ai oferit cadoul se schimbă radical cu o atitudine arogantă.În apartament erau și alte pers.Te grăbește să finalizezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Bai fratilor nu m-am putut abtine si am mers 🤣am vrut sa ma conving eu, confirm cele spuse mai sus, este pusa pe fast fuck din momentul cand ti-a luat banii , si pe mine m-a grabit si mi-a dat impresia ca mai e cineva prin preajma insa nu am vazut pe nimeni, la inceput chiar a fost foarte prietenoasa dar dupa ce mi-a luat banii a inceput sa ma grabeasca, in fine eu am reusit sa obtin ce am vrut de la ea cu toate ca se vedea ca vrea sa scape cat mai repede si sa ii ramana banii 

Insa ceea ce vreau sa spun este faptul ca ea ca femeie arata bine , cel putin mie mi-a placut de ea la modul cu arata ,si parea a fi ingrijita cat de cat, clar este de etnie 

Dar comportamentul lasa de dorit si cand zic asta chiar lasa de dorit ...in fine pentru cine vrea ceva rapid eu zic ca totusi merge dar tot sara alina si celelalte raman cele mai bune oferte de pe piata in momentul de fata o sa revin cu recenzii si la ele pe topic in curand 

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
La 02.03.2021 la 16:20, Mihail25 a spus:

De unde stii? Ți-a spus Ioda când ați făcut anal.😂😂😂😂😂

Mamica ta a inceput sa imi spuna ceva despre asta doar ca nu stiu exact tot ce a vrut sa spuna pentru ca brusc s-a oprit din vorbit s-a pus in genunchi si a inceput sa ma suga de pula , am ejaculat fix in gurita ei ca pe vremea cand tu erai doar un țânc ,ce repede au trecut anii si uite ce mare si prost ai crescut, parca ieri plecai cu tactu de acasa si ea ma chema la voi acasa sa ma suga si sa o fut dar o refuzam mereu pana intr-o zi cand am venit si am spermat pe perna unde dormeai tu cu capul si dupa m-am spalat la pula cu periuta ta de dinti 

Note oral: 6, cred ca de la ea din gura venea un miros ciudat noroc ca mi-a pus cauciuc sa pot sta linistit acum 

Locatie : destul de urata in bloc vechi comunist de pe vremea lu unchiu lu bunicu , apartament tip garsoniera cu doua camere ,urat mirositor si plin de muste pe langa bec care roiau la lumina pe fundal se auzea sandu ciorba 

De revenit la mămica lui mihail : clar nu decat daca isi repara dantura ca era sa ma zgarie 

Cu drag domnul spion ! 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Domnulspion7 a spus:

Mamica ta a inceput sa imi spuna ceva despre asta doar ca nu stiu exact tot ce a vrut sa spuna pentru ca brusc s-a oprit din vorbit s-a pus in genunchi si a inceput sa ma suga de pula , am ejaculat fix in gurita ei ca pe vremea cand tu erai doar un țânc ,ce repede au trecut anii si uite ce mare si prost ai crescut, parca ieri plecai cu tactu de acasa si ea ma chema la voi acasa sa ma suga si sa o fut dar o refuzam mereu pana intr-o zi cand am venit si am spermat pe perna unde dormeai tu cu capul si dupa m-am spalat la pula cu periuta ta de dinti 

Note oral: 6, cred ca de la ea din gura venea un miros ciudat noroc ca mi-a pus cauciuc sa pot sta linistit acum 

Locatie : destul de urata in bloc vechi comunist de pe vremea lu unchiu lu bunicu , apartament tip garsoniera cu doua camere ,urat mirositor si plin de muste pe langa bec care roiau la lumina pe fundal se auzea sandu ciorba 

De revenit la mămica lui mihail : clar nu decat daca isi repara dantura ca era sa ma zgarie 

Cu drag domnul spion ! 🤣

Visează in continuare în timp ce vă futeti in cur cu Ioda,gunoaie perverse,m-ai straduiește-te dă cu gel să-ți crească.... 😂😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
3 hours ago, Domnulspion7 said:

Mamica ta a inceput sa imi spuna ceva despre asta doar ca nu stiu exact tot ce a vrut sa spuna pentru ca brusc s-a oprit din vorbit s-a pus in genunchi si a inceput sa ma suga de pula , am ejaculat fix in gurita ei ca pe vremea cand tu erai doar un țânc ,ce repede au trecut anii si uite ce mare si prost ai crescut, parca ieri plecai cu tactu de acasa si ea ma chema la voi acasa sa ma suga si sa o fut dar o refuzam mereu pana intr-o zi cand am venit si am spermat pe perna unde dormeai tu cu capul si dupa m-am spalat la pula cu periuta ta de dinti 

Note oral: 6, cred ca de la ea din gura venea un miros ciudat noroc ca mi-a pus cauciuc sa pot sta linistit acum 

Locatie : destul de urata in bloc vechi comunist de pe vremea lu unchiu lu bunicu , apartament tip garsoniera cu doua camere ,urat mirositor si plin de muste pe langa bec care roiau la lumina pe fundal se auzea sandu ciorba 

De revenit la mămica lui mihail : clar nu decat daca isi repara dantura ca era sa ma zgarie 

Cu drag domnul spion ! 🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 9 ore, Domnulspion7 a spus:

Mamica ta a inceput sa imi spuna ceva despre asta doar ca nu stiu exact tot ce a vrut sa spuna pentru ca brusc s-a oprit din vorbit s-a pus in genunchi si a inceput sa ma suga de pula , am ejaculat fix in gurita ei ca pe vremea cand tu erai doar un țânc ,ce repede au trecut anii si uite ce mare si prost ai crescut, parca ieri plecai cu tactu de acasa si ea ma chema la voi acasa sa ma suga si sa o fut dar o refuzam mereu pana intr-o zi cand am venit si am spermat pe perna unde dormeai tu cu capul si dupa m-am spalat la pula cu periuta ta de dinti 

Note oral: 6, cred ca de la ea din gura venea un miros ciudat noroc ca mi-a pus cauciuc sa pot sta linistit acum 

Locatie : destul de urata in bloc vechi comunist de pe vremea lu unchiu lu bunicu , apartament tip garsoniera cu doua camere ,urat mirositor si plin de muste pe langa bec care roiau la lumina pe fundal se auzea sandu ciorba 

De revenit la mămica lui mihail : clar nu decat daca isi repara dantura ca era sa ma zgarie 

Cu drag domnul spion ! 🤣

Nu are rost sa te pui cu prostu ca are neuronul odihnit 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 7 ore, Mihail25 a spus:

Visează in continuare în timp ce vă futeti in cur cu Ioda,gunoaie perverse,m-ai straduiește-te dă cu gel să-ți crească.... 😂😂😂😂😂😂

Ti-o cauti ? Promit sa o gasesti ... mai continua porumbelule ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...