Sari la conținut

Eva - moldoveanca pasionala 0766781175


Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Evitat, urate, grase, nespalate, m-au tinut 5 min si pe urma au chemat pestii

Si cand te-ai trezit din vis ti-ai dat seama ca adormisesi cu capul in acvariu, iar pe corp ti se plimbau niste râme grase si nespalate   :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Si cand te-ai trezit din vis ti-ai dat seama ca adormisesi cu capul in acvariu, iar pe corp ti se plimbau niste râme grase si nespalate   :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Nu dragule nu am visat, si oricine poate confirma ca nu sunt ele cele din poza. Sunt 2 doamne grase foarte agresive, am stat 5 minute iar dupa 5 minute au venit pestii cu scandal, confirm ca sunt pozitionate la zona Arogant restaurant, chiar se potriveste numele ce pot spune

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Nu dragule nu am visat, si oricine poate confirma ca nu sunt ele cele din poza. Sunt 2 doamne grase foarte agresive, am stat 5 minute iar dupa 5 minute au venit pestii cu scandal, confirm ca sunt pozitionate la zona Arogant restaurant, chiar se potriveste numele ce pot spune

Faci o confuzie grava, colegu', eu le-am vazut pe fete si nu au nicio legatura cu ce aberezi tu

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

pe eva n-am testat.o.a fost de ajuns experienta cu colega.sa ca sa numai revin.este adevarat ca sunt puse doar pe facut bani n.au nimic de.a face cu ce ofereau celelalte(melisa,aliss si chiar pana si madalina de peste prut )inca odata N.AM TESTAT.O pe eva dar nici nu mai vreau ceva de la ele

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu dragule nu am visat, si oricine poate confirma ca nu sunt ele cele din poza. Sunt 2 doamne grase foarte agresive, am stat 5 minute iar dupa 5 minute au venit pestii cu scandal, confirm ca sunt pozitionate la zona Arogant restaurant, chiar se potriveste numele ce pot spune

Fara suparare dar cand faci asa afirmatie ca a venit pestele peste tine , trebuie justificata oleaca , baga si tu detalii etc , cum a descurs situatia.

Link spre comentariu
  • Oras:Confidential
  • Oras:Confidential

Nu dragule nu am visat, si oricine poate confirma ca nu sunt ele cele din poza. Sunt 2 doamne grase foarte agresive, am stat 5 minute iar dupa 5 minute au venit pestii cu scandal, confirm ca sunt pozitionate la zona Arogant restaurant, chiar se potriveste numele ce pot spune

La Eva am fost eu acum o lună aproximativ și pot să confirm că pozele sunt ale ei. Chiar am

menționat că nu este vreo silfidă sau top-model dar nici o grasă odioasă și nici miros de pește n-am simțit. Întradevăr mai avea de lucrat la câteva aspecte dar, luând în considerare faptul că avea foarte puțin timp de la debut, am fost mulțumit de raport preț/calitate (150/h).

Link spre comentariu

La Eva am fost eu acum o lună aproximativ și pot să confirm că pozele sunt ale ei. Chiar am

menționat că nu este vreo silfidă sau top-model dar nici o grasă odioasă și nici miros de pește n-am simțit. Întradevăr mai avea de lucrat la câteva aspecte dar, luând în considerare faptul că avea foarte puțin timp de la debut, am fost mulțumit de raport preț/calitate (150/h).

 

Nu ca e grasa, se revarsa in grasime cu valuri.

 

Iar eu nu am simtit miros de peste, au intrat in casa si au amenintat sa ies afaara

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...